NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

3x13 The Art of the Deal (s3e13)

Dyskusje na temat poszczególnych odcinków trzeciego sezonu.
Dusqmad
Administrator

Zapraszam do dyskusji o odcinku 3x13 The Art of the Deal (s3e13)

III sezon "Prison Break" uważam za celuloidowy odpad, popelinę po poprzednich sezonach, a nawet gwałt, który zniesmaczyliby T-Baga. Fabuła naciągana jak stringi piętnastolatki na zapaśnika sumo, totalne zmiany w obsadzie: starych sprawdzonych bohaterów zastąpił jeden czarnoskóry, który włada więzieniem (większej głupoty w "Modzie na sukces" nie uświadczysz) i przystojniaczek w modnej koszuli; zaprzepaszczono potencjał T-Baga, który uratował sezon II, dość znacznie odbiegający jakością od pierwszego. Kiedyś pisałem - nie wiem, czy tu, czy na www.forum.filmowo.net - że przy takich bohaterach to ja nie potrzebuję fabuły. Nie kłamałem. III sezon oglądałem odcinek po odcinku, zniesmaczony, zdruzgotany, ale brnąłem dalej. I wiecie co? Strasznie się z tego powodu cieszę. Twórcy, którzy nie mieli czasu na pisanie scenariusza, bo dniami i nocami liczyli dolary, postarali się i odwalili wspaniały finał. Przypomniał mi on jak świetnie się bawiłem przy oglądaniu dwóch poprzednich serii. Od pierwszej, do ostatniej minuty to stary, dobry "Prison Break". Dzieje się dużo, jest ciekawie, a wszyscy bohaterowie są w swoim żywiole. Michael przestaje bawić się w wodnika i elektryka, a zaczyna robić to co robi najlepiej – wyprzedzać o krok inteligentnych przeciwników.
Świetne zakończenie! Michael 'Mściciel' Scofield z origami i spluwą na siedzeniu pasażera, T-Bag na piedestale, zaskakujący Mahone... Po takim spektaklu chcę wrócić do gry. Jeśli czeka nas czwarty sezon to będzie to powrót do formy. Nie siedzę we wszystkich nowinkach o PB, ale głowę sobie daję uciąć, że oglądalność PB drastycznie spadła. I bardzo dobrze, bo bez tego nikt nie zgotowałby nam takiego finalu.

W tym temacie:
- nie prosimy o napisy, ani linki do tego odcinka. Od tego jest dział download:
http://www.prison-break.filmowo.net/cat5.htm

- nie wypytujemy kiedy będzie kolejny odcinek. Odpowiedź na to pytanie znajduje się tutaj:
http://www.prison-break.filmowo.net/pri ... i-vt69.htm
[
Ostatnio zmieniony 2008-02-24, 21:03 przez Dusqmad, łącznie zmieniany 1 raz.
netmagia
Świeżak

wprawdzie po angielsku nie wszystko skumałem ale odcinek świetny, jeśli będzie kontynuacja, a po zakończeniu wygląda na to że chyba tak, to mam nadzieje że ten serial nie spadnie na niższy poziom tak jak np "zagubieni"
Ania1991_ck
Michael Scofield

Odcinek był super najlepszy z najlepszych. Nie da się tego opisać. Ostatni moment to normalnie oskara powinien dostać.
damien82
Świeżak

Odcinek super!!! a koncówka nie ma na to słów! mistrzostwo!! teraz zaczne od nowa hehe a swoją drogą T-Bag sie urządził...:)
And
Świeżak

Odcinek bardzo dynamiczny i pełen akcji. 10/10 u mnie tylko teraz rodzi sie pytanie czy gretchen powocha kwiatki od spodu? co bedzie dalej :P oby był ciąg dlaszy... :!: :arrow: :arrow:
Tanira
Michael Scofield

po tym odcinku uwielbiam Whistlera jeszcze bardziej. Odcinek był super. To nie może być koniec
Scofield2912
Świeżak

Wywnioskowalem z tego odcinka że sezon nieskonczy sie na 13.Napewno bedzie wiecej odcinkow.Wiele spraw jeszcze musi sie wyjasnic :D czekam na dalsze odcinki podobno sprawa rozwierze sie w Maju ;/
LoKo
Świeżak

Scofield2912 pisze:
Wywnioskowalem z tego odcinka że sezon nieskonczy sie na 13.Napewno bedzie wiecej odcinkow.Wiele spraw jeszcze musi sie wyjasnic :D czekam na dalsze odcinki podobno sprawa rozwierze sie w Maju ;/
A moze po prostu taki koniec zrobili ? Szkoda mi Sucre jak h*j ;/ Pewnie 4 sezon bedzie poscig za Gretchen :D I jak widac Alex byl jest i bedzie chamem :) Takie moje zdanie ;]
__norbix__
Świeżak

smutny koniec 3 sezonu jednym się udało innym nie...

michael chce się zemścić za sare

t-b został szefem choć nie do końca

sucre trafił do sony :(

linc razem z lj zostali z byłą dziewczyną wistlera

mahoni dołączył do firmy

taki wzruszający za razem smutny ten koniec
[THC] Szulc
Świeżak

smutny wzruszający dobijający koniec,, czekam z niecierpliwościa na nastepne odcinki
eMPE
Świeżak

nic sie nie wyjasnilo o firmie, kim jest whistler, czego oni chca od niego, watek z zagubioną książeczką za bardzo nie zmartwił gretchen, jednym slowem DO DUPY zakonczenie 5/10
And
Świeżak

No Sucre strasznie zal ale nie sprzedał Michaela. a co do Mahome i jak to było w tłumaczeniu T-torby [ :lol: ] to oni nie zmienili sie wcale i sprzedadza samych siebie tylko po to zeby ochronic własne dupy :P
baxell
Świeżak

Odcinek nawet niezły :D Koniec trzyma w napięciu :mrgreen: Będzie napewno kontynuacja, wyjaśni się kto ten Jason Lief. Mahone + Whistler = :-o
Biedny Sucre :-? Ej cos mi sie nie zgadza: 00:29:32 (Rozmowa T'Baga z tą ''panią lekkich obyczajów'' :lol: ) widać kogoś bardzo podobnego do Lechero :roll: Końcówka naprawde wbija w fotel. Sofia sie zejdzie z Lincem :?:
Czekam na dalsze odcinki :mrgreen: Bo chyba takie będą 8-)
:573:
Sebo
Michael Scofield

Świeżo po oglądnięciu "The Art of the Deal" Oj działo się :shock:
Nieźle to wykombinowali z tą wymianą, wszystko było by ok tylko Sofia, biedna oberwała :cry:
ale nic jej nie będzie :lol: Poznaliśmy oblicze Whistlera, zostawił Sofię ehh.
Teraz Michael będzie ścigał Gretchen ciekawie się zapowiadają kolejne odcinki ;-)
Fazer15
Sara Tancredi

Właśnie obejrzałem odcinek i myślę, że był genialny. Sucre to prawdziwy kolo, tak się poświęcił dla Michaela. Szkoda mi go :( Dla Luisa wszystko się dobrze skoczyło :) Ta historia nie może się tak skończyć. Jest przecierz tyle niewiadomych. Końcówka poprostu genialna - brak słów. Z niecierpliwieniem czekam na kolejne odcinki.
AnGi
Tweener

Odcinek świetny i wzruszający :cry: Widać, że chyba Linc z Sofia będą razem. Sucre :( Ech...szkoda mi go...ale dobrze, że nie zdradził Mike'a. Mike przechytrzył Susan hehe :D. I coś mi mówi, że będzie 4 sezon bo muszą pokazć Sucre w Sonie :mrgreen: Jak Mike chce się zemścić :mrgreen: I inne w co się wpakował Alex :mrgreen: Chyba długo się nam to jeszcze nie znudzi hehe wymyślają fajne rzeczy :D
Mia
Fernando Sucre

Orzeszku włoski!!!Nie wiem od czego zacząć bo było tego tyle, że za gardło ściska.Po pierwsze ryczeć mi się chciało jak LJ dal Mike'owi ten kwiatek, po prostu o mal serce mi nie pękło jak na niego patrzyłam.Whistler to jednak szuja do potęgi, Mahon'a nie skomentuje, pakuje się w tarapaty jak nic.Linc mnie nawet dzisiaj pozytywnie zaskoczył, był taki opiekuńczy, no i nie rzucał się i za to mu chwała.Ukłony dla Michae'a za jego inteligencję i umiejętność kiwania innych, podobała mi sie mina Susan :mrgreen: ale mam dziwne wrażenie, że prze tą jego decyzję, i ogólnie to zakończenie jakoś mnie niepokoi, że on jednak zginie :-( Sucre się wywiązał i za to jeszcze bardziej go lubię, wspaniały z niego człowiek...nie no nie mam słów teraz świeżo po odcinku...

I muzyka na koniec zwaliła mnie z fotela :shock:
ryba10
Świeżak

Mam jedno pytanie!! Miał to być 2 godzinny finał sezonu!! A dlaczego odcinek trwa tylko 45 minut?? Niewydaje mi sie żeby to był koniec 3 sezonu! Chyba że będzie 4.. Jestem pewny że Linc i Sofia będą razem, Michael uwolni Sucre i zemśći sie na Susan, a kto wie może i na Mahonie i Whistlerze za to że z nią współpracują.
[THC] Szulc
Świeżak

popłakać się można przy tej scenie z kwiatkiem ;( ;( ;( i ta muza na koniec ;( ;(
barcik90
Świeżak

ma ktos moze ten kawalek na koncu? chociaz tytul. jesli macie cos prosze o slanie na maila wojtuch_88@o2.pl
pozdrawiam i dziekuje :)
d0m1n
Świeżak

Swietny odcinek. Jestem pelen podziwu dla Sucre. Juz od pierwszej sceny, w ktorej wzial udzial byl u mnie "Number one" :D (nie wspominajac o jego lasce ;)) Wchodzac do jeszcze wiekszego gowna niz Fox River pokazal, ze potrafi sie odwdzieczyc Michel'owi za to co dla niego zrobil, a troche tego bylo (ucieczka z Fox River i uratowanie zycia w rzecze podczas pierwszej ucieczki). Szacuneczek.
Poplakalem sie pare razy, ale co zrobic. :D
Na temat kolejnych odcinkow sie nie wypowiadam, bo juz dosc tych opinii o tym tu jest.
Ale najbardziej mnie ciekawi... nie Mahone... nie Whistler.... nie Susan....

// nie wiem czy dobrze zrozumialem slowa Mahone'a
"Lepiej, żeby była w stanie|zająć się czymś dużo więcej.
Ponieważ, jeśli zrobiła to,|co myślisz, że zrobiła...
Mówię o Sarze...
To ona jest słabym ogniwem.
On ją odnajdzie..... "
czyli Sara zyje?
Oj bedzie ciekawie jesli to nie koniec
AnGi
Tweener

No może to była sztuczna głowa? Może Linc się nie odważył jej dotknąć i sprawdzić czy jest prawdziwa? A głupoty gadam LOL hehe :lol:
zawada6
Świeżak

Hmm no odcinek spoko :-D ale myśle. że to napewno nie jest koniec serialu. Zostało dużo nie wyjaśnionych spraw. Podejrzewam że jest to koniec, ale 3 sezonu. A co bendzie w 4 sezonie to zobaczymy ;-) Ja osobieście nie moge sie już doczekac. :evil: Pewnie na kolejny odcinek bendzie trzeba poczekać jakiś miesiąc dwa ale może sie myle <oby> :mrgreen:
Red_Devil
Świeżak

Bardzo mnie zdziwił Tedy. Lachero tak dużo dla niego zrobił a on po prostu go zabija?
czarny_rumak
Sara Tancredi

o Boziuuu....Jestem pod wrażeniem i to dużym zaskoczyli mnie dzis wszyscy....
1.Fajnie rodzinka przywitała luisa :)
2.Super zachowanie Sucre.Bili go zakopywali wymachiwali bronią a on nie puścił pary z ust po prostu jestem pełna podziwu.Szkoda że teraz musi siedzieć w Sonie :(
3.Genialny plan Majkela co do wymiany :)
4.Biedna Sofia oberwała ale zyje
5.Fajowo że LJ dał Majkelowi ten kwiatek
6.Nareszcie pokazali co było w walizce
7.Zaduszenie Leczero...to było mocne
8.Alex w kapeluszu i firmie to było mocne:)
9.Łistler płacący za dirinki Alexa. nie moge uwieżyć że zostawił sofie...
10.Nikczemny plan MAjkela na znalezienie Greczen i odpłacenie sie za Sare
11.Nieudana próba strzału do Greczen to po prostu był zal nad czym on sie zastanawiał?
12.Smutny koniec...
Wróć do „Sezon III”