NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Aktorzy z Pb w innych filmach

Wentworth Miller, Dominic Purcell, Robert Knepper, Sarah Wayne Callies, William Fichtner, Peter Stormare i inni, czyli dyskusje o aktorach występujących w serialu.
Żmij
Sara Tancredi

Pomiędzy sobotnimi porządkami w domu, obejrzałem sobie film, w którym odkryłem obecność aktorki grającej Maricruz. Innym razem, w Felonie, filmie ze Stephenem Dorffem dostrzegłem obecność typka, którego Bellick zabił w Sonie, a w Hostage zauważyłem LJ.
Jest mnustwo filmów, w których wystepują aktorzy znani nam z serialu Pb. Z pewnością wam też zdarzyło się takie filmy, albo seriale widzieć. Czy to w telewizji, w kinie, albo ze sciągniętego filmu.
Założyłem więc ten temat z myślą o fanach wielu postaci z Pb - jeżeli więc jakiś film leci z aktorem Pb, może warto dać tutaj o tym znać, albo często przydałyby się recenzje takich filmów. Albo pochwalcie się gdzie i w jakiej okoliczności oglądaliście aktorów, których znamy zwłaszcza z ról takich jak Micheal Scofield, Lincoln Burrows, Maricruz, T-Bag, Alexander Mahone.
Zapraszam do spostrzeżeń.
Mevader
Świeżak

Ja jakis rok temu oglądałam film w ktorym grała Sarah Wayne Callies czyli Sara :D Tytuł : Zabójczy szept (Whisper)
Wg. mnie nie był taki zły chciaz jakoś bardzo w pamięci mni nie utkwił. A w ogole horror to był :D Trzymał w napięciu i było kilka dobrych momentow ale juz dokladnie nie pamietam . :D
Alexxa
Mahone

Dobry pomysł na temat. Można się zainspirować do poszukiwań jakiegoś filmu :-) .
A co dp innych filmów, w których grają aktorzy z PB, nie oglądam wszystkiego jak leci. Skupiam się raczej na trójce panów: Peter Stormare-William Fichtner-Robert Knepper. Najwięcej filmów widziałam chyba z Peterem, jako że i te są najbardziej dostępne. Nie jestem w stanie polecić jednego, konkrentego filmu, bo w każdym jest geniuszem aktorskim w 100%. Dość intrygującą , raczej negatywną rolę miał w 8 MM, z lekka szaloną w 'Nieustraszonych braciach Grimm". Grał też w 'Fargo", choć tam raczej mało mówił. I chyba jestem zmuszona wspomnieć o roli rosyjskiego kosmonauty w 'Armagedonie'. A fakt, że grał tam też Will to w ogóle podwójna radocha i uczta dla oka :mrgreen: . Jednym z lepszych filmów z Willem na pewno jest 'Gniew oceanu'. A z innych, takich lżejszych to 'Go!" , Wykiwać Klawisza' i jeszcze jakieś inne ale tytułów nie pamiętam :-P . No i niestety, ale filmów z Robertem widziałam póki co najmniej :-( . I tu mogę polecić najbardziej'Hitmana'.
Nero
Lincoln Burrows

Postaram sobie przypomnieć filmy, w których grali aktorzy.
Silas Weir Mitchell grał w Patriocie jakiegoś żołnierza. Fichtnera widziałem w pewnym filmie, który leciał na dwójce i w Armagedonie, nie pamiętam tytułu. Kneppera też gdzieś widziałem. Stormare grał w "Przeczucie". To tyle, co pamiętam. Aha i chyba w Czarodziejkach czy coś takiego grała Jodi.
Żmij
Sara Tancredi

No proszę! Jodi w czarodziejkach, w tych co w sobote lecą na polsacie?! :shock: czasem gdy sprzątam, moja babcia na to patrzy :lol:
Ja oglądałem 8 mm - jak dla mnie niewiarygodny film, jeden z tych, które zapadają w pamięć. A Armagedon koniecznie muszę sobie przypomnieć, w kinie go widziałem, cholibka, to rzeczywiście jest podwójna uczta! Gniew Oceanu też kojarzę.
Ja widziałem jeszcze film "Obcy w domu", z Robertem i Silasem - a propo Silas naprawdę dobrze gra! Świetnie gra. Film oglądałem na kasecie vhs no więc jak ktoś nie ma widea, może być ciężko...
Poluję na Lady in the Box z Robertem.
A moja historia z Housem zaczęła się od aktora grającego w Pb Lincolna! Zaobaczyłem go w epizodzie i zainteresowałem się, co on robi w innym serialu i tak się wkręciłem w Housa :)
A pani grająca Maricruz pozytywnie mnie zaskoczyła komedii romantycznej.
A! I jeszcze nie zapomnę Purcela w Blade III jak się nie mylę. Ta rozchełstana koszula, te zęby! Po prostu trzeba zobaczyć!!!
B...
Michael Scofield

Żmij pisze:
No proszę! Jodi w czarodziejkach, w tych co w sobote lecą na polsacie?! :shock: czasem gdy sprzątam, moja babcia na to patrzy :lol:
tak tak na własne oczy widzialam :lol:
z nowszych polecam Transportera z Robertem :-)
z Willem obowiązkowo The Moguls- obowiązkowo! :lol:
Z Dominic'iem Purcellem nic Wam nie polecę raczej :lol:

a jakieś coś z Knepperem, gdzie gra jakaś wybitnie zła postać? :027:
Żmij
Sara Tancredi

Zawsze chciałem go zobaczyć w filmie "Deth in night" czy jakoś tak, grał w tym filmie wampira. Biorac pod uwagę ostrość jego zębów, żadnej protezy nie potrzebował nosić, by za krwiopijcę uchodzić :D
tam mógł być wybitnie negatywną postacią.
Też w Strange World, ale niestety te filmy nie lecą na poczciwej tvp 1 albo komercyjnym Polsacie... :-/
Dominik676
John Abruzzi

Ja się muszę przyznać, że nie widziałem żadnego filmu, w którym występowaliby aktorzy znani nam z PB. Chociaż może kilka z tych, które wymieniliście kiedyś obejrzę. Tylko po to, aby zobaczyć znane twarze :mrgreen: .
javelin
Tweener

Mi przychodzi do głowy tylko:

Hitman - jest tam T-Bag. Ale każdy fan serii gier Hitman może dostać przy tym filmie zawału :)
Blade 3 - Linc gra tam główny czarny charakter. Ale Blade 3 to chyba najsłabsza część serii, a Purcell niestety tylko pogarsza sprawę :D
ero0
Świeżak

Ta, w Hitmanie jest T-Bag, ale jest malo T-Bagowy. Ma fajny akcent, bo udaje ruska i calkiem dopsz mu to wychodzi, ale jesli chcecie ogladac ten film dla tego aktora, to absolutnie nie polecam.

Na marginesie film z gra ma tyle wspolnego, ze nikt nie oglada sie za kolesiem, ktory ma na potylicy wy****** kod kreskowy.

Przepraszam szanowna administracje za slowa niecenzuralne, uwazam jednak, ze osoby przebywajace na tym forum sa w stanie zrozumiec moj niekonwencjonalny sposob ekspresji i nie beda mialy nic przeciwko temu, aby ich oczom ukazal sie ten niecenzuralny i ociekajacy seksem tekst.

Pozdrawiam

[ Komentarz dodany przez: agulec: 2009-05-01, 01:01 ]
Oczywiście, że nie, jednak jest to miejsce publiczne, co niestety zobowiązuje Administrację do podjęcia próby wykazania, iż istnieje podstawowy porządek wartości i kultury na tym forum - również poprzez cenzurowanie słów powszechnie uważanych za wulgarne.

Pozdrawiam
Moderator

Tez cie kocham

Pozdrawiam
ero0
Ostatnio zmieniony 2009-05-02, 08:58 przez ero0, łącznie zmieniany 4 razy.
skotar
Tweener

Sara grala w kilkunasto odcinkowym serialu ,,Tarzan na manchatanie" czy jakos tak. Lecial juz jakis czas temu na TVN
krupson
Świeżak

Scofield grał w takim filmie kiedyś o dinozaurach xD

~ Dinotopia (2002)
http://www.filmweb.pl/f158804/Dinotopia,2002
Ostatnio zmieniony 2009-05-01, 12:23 przez krupson, łącznie zmieniany 1 raz.
Dominik676
John Abruzzi

krupson, właśnie teraz po przeczytaniu Twojego postu przypomniało mi się, że oglądałem ten film. Wcześniej w ogóle o tym zapomniałem. Śmiesznie tam Scofield (zn. aktor go grający) tam wyglądał. Film ogólnie nawet ciekawy, ale lepszy dla młodszych. Można powiedzieć, że to kino familijne.
Nero
Lincoln Burrows

Moją uwagę przykuł ostatnio serial lecący wieczorami na Tvn 7 "Domowy front 2". A to dlatego, że gra tam nikt inny jak serialowy Don Self ;) To jest świetna komedia, a Rapaport gra tam znakomicie, wystarczy, że na niego spojrzę to już mnie śmiech bierze.

A do posta wyżej - również oglądałem Dinotopię. I to en film mnie wciągnął głównie dlatego, że grał tam Michael. To leciało jakieś 1,5 roku na polsacie, jak nie dalej.
Aglek
Michael Scofield

Ja ostatnio oglądałam Batman: The Dark Knight :D
I tam gra William boski :D Malutka rola. Ale lata z takim jakimś wielkim pistoletem czy czymś :P Ja się tam na tym nie znam xD Fajniutko zagrał :P Taki wściekły :evil:
B...
Michael Scofield

W filmie pt.: 'Jaja w tropikach' miałam wczoraj zaszczyt oglądać naszego prisonowego Billa Kima.
Co prawda bez tego irytującego uśmieszku, ale za to z nadzwyczajną mimiką twarzy :lol:
edzik
Michael Scofield

Sucre gra w Max Payne i Za szybcy, za wściekli :).
We wczorajszym odcinku House'a był strażnik-złodziej z pierwszego sezonu Pb, a jakoś na początku pierwszego sezonu pacjentką była Veronica
Ostatnio zmieniony 2009-07-09, 15:46 przez edzik, łącznie zmieniany 1 raz.
B...
Michael Scofield

sporo osob z Pb grało w House'ie. W 4 sezonie chyba tez pojawil się teeen...jak mu tam było...? No ten, co pomagal Veronice w 1 sezonie niby^^ a potem go zastrzelili, podobnie jak jego ojca : >
'zwróćcie mi pamięć'...o.O

[ Dodano: 2009-05-15, 15:50 ]
edit:
Nick Savrinn oczywiscie ;]
skotar
Tweener

Aktor Chris Vance (James Whistler) ma zagrac w nowym serialu mental, premiera 26 maja na FOX'ie
Radiq
Świeżak

Właśnie leciałem po kanałach i na polsacie mignęła mi postać Robin Tunney znanej z roli Veronici w filmie "Szkoła czarownic".

Tzn oczywiście w Skazanym na Śmierć z roli Veronici :P a kogo grała w Szkole czarownic to juz niestety nie powiem, bo nie wiem :P
misiupal
Świeżak

Cześć, chce wam powiedzieć ze zarówno Abruzzi(imienia aktora nie znam) i Mahone (W. Fichtner) grają w Armagedonie, a jeszcze Fichtner grał w serialu 'Inwazja'

To tyle, pozdro :)
Ostatnio zmieniony 2009-06-16, 12:36 przez misiupal, łącznie zmieniany 1 raz.
summer
Świeżak

William Fitchner gra w początkowej scenie "Pearl Harbor" i troszkę większą rolę w "Helikopter w ogniu" ;-) Nie mówcie że nie pamiętacie jego z tych filmów :-P
Dominik676
John Abruzzi

Muszę się pochwalić, że wczoraj dokonałem odkrycia :mrgreen: (chociaż większość forumowiczów już to na pewno wie), otóż oglądając film "Dzień, w którym zatrzymała się ziemia" zauważyłem, że występuje tam aktor grający w PB, a mianowicie T-Baga i nie jest to jakaś tam rola, w której pojawia się kilka sekund w całym filmie, tylko możemy oglądać go kilka razy i to w dłuższych scenach. Gra tam szefa wojska, które zostaje wysłane aby być przy kontakcie z ziemią obcej cywilizacji. Film sam w sobie nie był zły, ale dało się go oglądać nawet z przyjemnością, ale fanom PB T-Bag tam występujący na pewno doda jakiegoś smaczku.
szydlak123
Świeżak

Bosko.

Wszystkie te epizodyczne role ni jak sie mają do roli "Szatana" Petera Stormare alias Abruzzi czy jak mu tam było w PB. Role tą genialnie odegrał w filmie Constantine u boku Reeves'a. Inne postacie z PB (oprócz Fichtnera - Mahone) mogłyby się od niego uczyć !!!
edzik
Michael Scofield

Bill Kim grał w "Szybcy i wściekli"
Sucre grał w "Transformers"
Abruzzi grał w "Horseman: Jeźdźcy Apokalipsy"
Veronica grała w "Granice wytrzymałości". Niedawno na Polscaie leciał ten film. I jakoś w zeszłe wakacje chyba leciał jakiś film o czarownicach na dwójce i ona też tam występowała... nie wiem co to był za tytuł.
No i T-Bag od września w Herosach :)

A no i naczelnik więzienia Pope grał w jakimś filmie, który leciał we wtorek na jedynce...coś z katastrofą. Grad wielkości moich talerzy padał :D

Tyle na razie, choć wydaje mi się, ze wiem o kimś jeszcz, ale nie mogę sobie przypomnieć
Wróć do „Aktorzy”