NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Jakiej przeglądarki internetowej używasz?

Przeglądarka?

6%
Internet Explorer
1
44%
Mozilla Firefox
7
13%
Google Chrome
2
38%
Opera
6

Liczba głosów: 16

Dominik676
John Abruzzi

Tak jak w temacie.
Do niedawno moim liderem był Firefox od Mozilli, ale z ciekawości pobrałem sobie Google Chrome no i przy nim zostałem. Największym plusem tej przeglądarki jest interfejs, który zajmuje bardzo mało miejsca na ekranie, przez co strony wydają się być tak jakby większe. No i wygląd też ma przyjemniejszy niż Mozilla Firefox. Polecam.
Ostatnio zmieniony 2009-05-11, 10:12 przez Dominik676, łącznie zmieniany 1 raz.
niunia
Michael Scofield

Moja kochana Mozilla Firefox. I nie zamieniłabym jej na nic innego.
Wygląd, Dodawanie zakładek kliknięciem, zapamiętywanie haseł bez żadnych okienek, powiększanie.. i wiele, wiele innych. według mnie najlepsza.
B...
Michael Scofield

Mozilla! Jedyna słuszna :->

nie cierpię Explorera- wyjatkowo niepraktyczny, niewygodny i 'brzydki' ;p
sylwek1005
Sara Tancredi

Mozilla Firefox+Ant.com+adblock= przeglądarka doskonała, ewentualnie Opera
agulec
Michael Scofield

Firefox!
Chociaż ostatnio słyszałam same dobre rzeczy właśnie o tym Google Chrome i nie wiem, czy by nie wypróbować. :]

Używać Explorera to jak zostawić włączone żelazko na koszuli. xD

P.S.
Dodałam Operę do ankiety. ;)
Dominik676
John Abruzzi

agulec, no tak, zapomniałem o Operze, a to przecież także bardzo popularna przeglądarka.
Nero
Lincoln Burrows

Firefox. Używam i bardzo mi się podoba, nie narzekam. Explorera nie cierpię.

Hmm. Z ciekawości wypróbuję Google Chrome... Jak mi się Prison ściągnie.
Linc
Świeżak

Dla mnie Opera najlepsza. Nie lubie Mozilli, nie wiem czemu. Pewnie to kwestia przyzwyczajenia.
edzik
Michael Scofield

Opera forever! Ewentualnie Mozilla, ale jakoś dziko się w niej czuję. Zgadzanm się z Wami, że Explorer to jedna wielka pomyłka...choć kiedys go używałam :oops:
baczek789
Świeżak

Kiedyś używałem Explorer, ale już dawno przerzuciłem się na Mozillę. Jak na razie nie narzekam na nią, ale zastanawiam się czy nie wypróbować Google Chrome.
Nero
Lincoln Burrows

W sobotę ściągnąłem Google Chrome i nie zawiodłem się. Przeglądarka jest świetna, prosta w użyciu, nie ma paska ze zbędnymi pierdołami, wszystko jest bardziej przejrzyście.

Jedyny minus jest taki, że nie działa cytowanie selektywne na forach. P:o zaznaczeniu tekstu i cytowaniu wyskakuje komunikat, że nie zaznaczono tekstu.
sylwek1005
Sara Tancredi

przecież w firefox' ie też można ustawić widok bez paska narzędzi nawigacyjnych czy też paska zakładek...A poza tym chrome bauje na mozilli
Dusqmad
Administrator

Zagłosowałem na Operę

O popularności Firefoxa, moim zdaniem, świadczy to, że jest to przeglądarka, która została najlepiej wypromowana po masowym niezadowoleniu ludzi z Internet Explorera (włamania hakerów poprzez program). W tym czasie i ja zacząłem korzystać z tej przeglądarki i wydawało mi się, że jest doskonała. Naiwne to, zwłaszcza, że z innych przeglądarek (poza IE) korzystałem epizodycznie.

Później Firefox się popsuł i dałem szansę Operze. Od tej pory korzystam wyłącznie z tej przeglądarki! Jest świetna dla aktywnych Internautów, którzy robią coś poza odbieraniem poczty.
Rewelacją jest funkcja Notatek. Na czym to polega? Zaznaczacie na wybranej stronie interesujący Was tekst (przykładowo treść mojego posta), klikacie prawy przycisk myszki, wybieracie 'dodaj do notatki'. Od tej pory notatkę (wraz z innymi) macie dostępną po kliknięciu w jeden z przycisków, w panelu po lewej stronie.
Wiem, można dodać całą stronę do zakładek, ale to utrudnia znalezienie potrzebnej treści w przyszłości.
Wąski panel po lewej stronie umożliwia też szybki dostęp do Zakładek, Notatek, Pobierania plików i innych funkcji, które otwierają się w rozwinięciu panelu po kliknięciu w odpowiedni przycisk. Bardzo funkcjonalna rzecz, gdyż możesz jednocześnie korzystać z tych narzędzi i przeglądać stronę WWW.

Radzę Wam pobrać/uruchomić operę i wypróbować jej funkcje, popracować z nią dzień lub kilka. Wątpię byście po zrobieniu tego chcieli jeszcze wrócić do Firefoxa ;)

Najnowszą Operę można poprać pod tym linkiem:
http://www.opera.com/download/
Anders
Sara Tancredi

Opera - najlepsza, korzystam z niej na co dzień, szybka, ładna, przejrzysta.
Chrome - Łatwa i NAJSZYBSZA. Wypróbujcie wersje Google Chrome 4 to zobaczycie. Moja zastępcza przeglądarka
Explorer - Jak wiele osób pewnie, korzystałem przez długi czas z tej przeglądarki. Dziś to shit. Jedyne co mi się w niej podoba, to wygląd O.o
Mozilla - Nic mi się w niej nie podoba. Strony strasznie wolno mi się przewijają, brzydki wygląd. Najsłabsza jak dla mnie, jedyne co ma świetnie to wtyczki.

Jak się pewnie domyślacie, zagłosowałem na Opere. Korzystałbym z Chrome, ale wkurza mnie jedna taka rzecz, której brak w Chrome, a w każdej innej przeglądarce jest - możliwość kliknięcia na rozwinięcie paska, i poprzez kliknięcie wejście na strone. W chrome musisz zbędnie wpisywać chociaż jedną literkę aby podpowiedziało. Naprawią ten błąd - przechodzę na Chrome'a, bo to najszybsza przeglądarka.
Dominik676
John Abruzzi

edyny minus jest taki, że nie działa cytowanie selektywne na forach.
Jest jeszcze jeden minus w Google Chrome, a mianowicie to, że większość gier przeglądarkowych na nim nie działa, jak np. Battlefield Heroes, czy Quake Live.
Oo, i nie działa jeszcze NKtalk tak jak należy :-D .
Ja jednak pozostaje przy swoim głosie, nadal korzystam z przeglądarki Google, jak chce skorzystać z którejś z ww. rzeczy to na chwile odpalam Mozille :P.
Wróć do „Komputer: Gry i sprzęt”