by Handcannon

Forum graficzne: komentarze, oceny, zlecenia itd.
Handcannon
T-Bag

AutumnLeaf
Michael Scofield

Sądzę, że jeszcze swoje zdanie mogę mieć.
Jakbym odpaliła painta i dorysowała jej wąsy ołówkiem to by lepiej kobicina wyglądała.
Za taki mejk-ap zażądałabym chyba odszkodowania od makijażysty.
Jak dla mnie i pewnie tylko dla mnie, wygląda jakby nawaliła sobie pół pudełka różu na policzki. Ot, takie typowe barwy wojenne, Rambo miał chyba podobne ^^ I niech jeszcze przyciśnie chusteczkę do ust i usunie nadmiar szminki ;p

Stock o wiele lepszy. Śliczna, naturalna kobieta.
B...
Michael Scofield

specjalistką od dobrego i kunsztownego^^ makijazu nie jestem, ale hehehe nie zgadzam sie z Autumn :lol:

w zbliżeniu rzeczywiscie makijaz może w nadmiarze jest bardziej widoczny, ale ogolny wyraz...patrzac na ten pierwsza wersje jak dla mnie ciekawszy niz stock. Baaaaaardzo udane połaczenie matowych i błyszczacych odcieni momentami. 'Obrobiłes' babke w ten sposob ze nie zwraca sie az tak uwagi na jej 'rybie' usta, które w stocku az gryzą w oczy xD
nice :-)
agulec
Michael Scofield

Skupię się na pracy od strony graficznej.
Przede wszystkim gratulacje, że w ogóle potrafisz osiągnąć taki efekt, tzn. pomalować babkę w taki sposób, że prawie nie widać ingerencji komputera, wystarczy spojrzeć na oczy - cienie wyglądają jak prawdziwe.
Całość kojarzy mi się z reklamą kawy przez te ciepłe, przydymione brązy i ciemny, matowy odcień całości. Do tego delikatne, błyszczące momenty, o których pisała B..^^ Dobra robota.
edzik
Michael Scofield

Swietna praca, Nie powiedzialabym ze to robota photoshopa. Super ci to wyszlo. Gratulacje :).

P.S. Jesli nie bedzie szla ci grafika (w co watpie) to mozesz zostac makijazysta ;p
Handcannon
T-Bag

oj temat się zakurzył xD tak z nudów coś dam :D

Obrazek
agulec
Michael Scofield

No zakurzył się, zakurzył xD
Sama praca choć prosta to ciekawa i efektowna pod względem dynamizmu^^
Lubię takie rozpryski i podoba mi się panorama w tle. :D
Jedyne co mnie w oczy kole to za dużo białego, ale jakby nie patrzeć efekt jest xD
Wróć do „Grafika”