Strona 1 z 1

Nowe produkcje z Musem Watsonem

: 2007-09-05, 16:35
autor: KhAn
Doszła nas informację, że aktor grający Charlesa Westmorelanda w "Prison Break" (Skazany na Śmierć) Muse Watson dołączył ostatnio do ekipy tworzącej film "Howl".
Produkcja będzie opowiadała o detektywie, który stopniowo uświadamia sobie, że jest wilkołakiem. Co więcej, nie będzie to zwykły horror, lecz połączenie horroru z komedią. Aktor ma wcielić się w rolę Johnny'ego Talbota. U jego boku zobaczymy także Eric Stoltz oraz Stephen Tobolowsky.

Następnie aktor ma zamiar wystąpić w filmie "The Steamroom", w którym jak ujawnili producenci zagra jedną w głównych ról.

Będzie on oparty na losach czterech mężczyzn, którzy w obliczu swojej przyjaźni, stają przed życiowym wyborem. W filmie wystąpią również: David Mattey, Brian Patrick Collins i Colin Follenweider. Jego premiera kinowa jest planowana na przyszły rok.

Źródło: skazanynasmierc.pl

Re: Nowe produkcje z Musem Watsonem

: 2007-09-08, 00:32
autor: AutumnLeaf
w Prisonie nie byłam fanką Charlesa, powiedzmy, że ciut za stary ^^, ale filmik może być ciekawy. Lubię takie głupiutkie horrorki ;-)