NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Sezon 6 możliwy?

Ogólne rozmowy na temat serialu.
djbasstronic
Świeżak

Siema, pewnie są tu tacy co często poszukują newsów związanych z Prison Break, założyłem więc taki temat bo ciekawi mnie wasze zdanie. Jak myślicie, jest szansa na 6 sezon i czy chcielibyście by powstał ? Ja znalazłem dziś taki artykuł:http://www.eska.pl/cinema/news/38271/sk ... ha_millera
Odkąd tylko zaczął się 5 sezon to od razu zacząłem szukać info na temat sezonu 6 i w końcu coś znalazłem :D Mimo, że artykuł ani nie potwierdza ani nie zaprzecza to mi osobiście wydaję się że na 5 sezonie się nie skończy. Tak samo było z X-Files które powróciło po 14 latach z sześcioodcinkowym 10 sezonem i po ponad roku czekania okazało się że pod koniec 2017 roku powstanie kolejny, 11 sezon i mam nadzieję, że PB też nie skończy się na dziewięcioodcinkowym 5 sezonie bo 9 odcinków to jednak za mało po ośmioletniej przerwie :D
linka
Świeżak

Wydaje mi się, że te 9 odcinków to taki "sprawdzacz", czy będzie oglądalność, czy warto wracać. Nie śledzę wyników oglądalności, ale patrząc na to co się dzieje na fb, myślę, że sezon 6 jest co najmniej prawdopodobny :-)
djbasstronic
Świeżak

Ok, no to się skończyło i ciekawe co dalej. Twórcy chętni, FOX nie bardzo. Sezon 6 jest możliwy w przyszłości...denerwuje mnie takie coś. Nie potrafią podjąć decyzji tylko jak kobiety, może tak a może nie, a w efekcie sezon 6 powstanie za kilka lat gdzie będziemy ogladać zdziadziałego Scofielda i Burrowsa i ciężko będzie im biegać. Tak jak dostaliśmy po 14 latach zdziadziałego Muldera w nowym X-Files :647:
Wróć do „Ogólnie o Prison Break ”