S05E08 Progeny - 5x08

Dyskusje na temat poszczególnych odcinków piątego sezonu.
Dusqmad
Administrator

Dyskusja o odcinku S05E08 Progeny - 5x08

Premiera: 13 maja 2017

Jak Wam się spodobał ten odcinek?
Co oceniacie na plus, co na minus?

Podzielcie się wrażeniami!

Odcinek można obejrzeć lub pobrać tutaj:
viewforum.php?f=104
Dusqmad
Administrator

Już po premierze. Zapraszam do dyskusji! :)
krolu123
Świeżak

Mam ciekawą ciekawostke, dlaczego w filmie użyty jest polski znaczek? }
Screen Shot https://zapodaj.net/11aa1bb6da2f2.png.html
krol22
Świeżak

Kto dostał kule w łeb (tak sądzę o krwi na szybie od drzwi wejściowych), przed domem Jacoba. Chodzi o ostatnią scenę 8 odcinka.
Możemy śmiało powiedzieć że na pewno to nie były takie osoby jak A&W, Van Gogh, Jacob, C -Note, Sucre, Sheeba, Lincoln (wcześniej postrzelony w samochodzie przez gangsterów.) Scofield (Był w środku domu.), Sara, Whip, T-Bag, Ja, Luca. Moje przypuszczenie jest takie że kule dostała przełożona agenta Kushidy, która jak wiemy z jednej z scen bardzo interesowała śmierć Kellermana. Kto strzelił? Ja przypuszczam dwie wersje. Albo Van Gogh, albo Jacob. A wy jak sądzicie?
linka
Świeżak

Ten odcinek przypomniał mi, dlaczego tak uwielbiam ten serial. Absolutnie doskonały :)

Scenę, kiedy Michael znajduje żurawie w studzience zaliczam do jednej z najbardziej wzruszających w serialu.

Cała akcja w tym domku nad jeziorem rewelacyjna. Nieruchoma "Sara", czyli innymi słowy blondyna w peruce - dosłownie jak z horroru. Podobnie jak reakcja Mike'a, jak ją zobaczył. W ogóle motyw mapy bardzo udany.

T-Bag i jego syn... :lol: :lol: :lol: Można śmiało powiedzieć, że spodziewałam się wszystkiego, ale na pewno nie tego. Ciekawe, jak się czuje człowiek, który odnajduje po latach ojca i zdaje sobie sprawę, że jest mordercą i pedofilem...
Wróć do „Sezon V”