Żyjecie jeszcze ;p!?

Dyskusje na tematy niezwiązane z serialem Prison Break
Dominik676
John Abruzzi

Witajcie!
W pewnym momencie przypomniało mi się to forum i postanowiłem wejść i zobaczyć czy ono w ogóle jeszcze istnieje.
Z tego co widzę to jest tu ostatnio raczej pusto i założyłem taki temat, żeby zapytać całą "starą gwardię" z czasów świetności forum: CO TAM U WAS :D?
Zdaję sobie sprawę, że połowa z tych ludzi, których mam na myśli pewnie tego nawet nie przeczyta, ale co mi szkodzi :P.
Pozdrawiam!
-Ferdas-
Świeżak

fajne masz forum, a te forum ledwo zipie. :cry:
Dominik676
John Abruzzi

Wiesz, kiedyś to forum tętniło życiem. I właśnie o tamte czasy mi chodziło :).
Sarah^^1977
Świeżak

Teraz w wakacje naszła mnie chęć obejrzenia jeszcze od początku całego serialu ale dziwnie się ogląda znając koniec. Szczególności przypomniało mi się te forum :( szkoda że tak się stało. A co tam u was?
Dominik676
John Abruzzi

Co Ty mówisz, nawet znając fabułę i wszystkie zwroty akcji na pamięć, zabawa przy oglądaniu jest niewiele gorsza niż za pierwszym razem :). Wiem co mówię, bo ostatnio właśnie zrobiłem sobie maraton "Prisnów". Obejrzałem trzy sezony (czwarty ominąłem z oczywistych względów) i nadal podoba mi się to w opór :).
A co do Twojego pytania, to po staremu raczej :). Też żałuję, że to forum niemal przestało "żyć", ale to chyba nie dziwi nikogo, serial w końcu też przestał już "żyć".
Teraz jest noc, a ja mam trochę czasu, bo jutro wolny dzień to powchodziłem w prawie wszystkie działy i tematy forum i poczytałem nasze posty z lat 2008-2011, to czasami aż chciało mi się śmiać z tego co kiedyś pisałem :D. Nie spodziewałem się, że przez te lata (w sumie niewiele czasu minęło) aż tyle zmieni się w moich "poglądach" i zdanich na różne tematy.
Jedno wiem na pewno: byli tu zajebiści ludzie!
pozdro!
booze
Tweener

Czytając swoje dawne wpisy można się nieźle uśmiać :)
Pam
T-Bag

booze pisze:
Czytając swoje dawne wpisy można się nieźle uśmiać :)
No raczej ;P Witajcie ;) Też dawno mnie nie było- no niestety- szkoła dała o sobie znać i niestety nie mogłam zbytnio korzystać z forum.
Też się zastanawiam co się dzieje ze wszystkimi...
Rylik
Świeżak

Już chyba nikt nie zagląda na tą stronę www, serial się skończył i jego czas przeminął.
Xaneta
Michael Scofield

Witam również! Jak widać zaliczam się do grona żyjących :D Nie mogę uwierzyć, że to już 6 lat minęło odkąd zarejestrowałam się na tym forum. Byłam wtedy w ostatniej klasie podstawówki, a za 2 miesiące kończę liceum. A pamiętam siedzenie na shoutboxie do nocy jakby to było wczoraj :D
Też jestem ciekawa co się dzieje z innymi. Kawał czasu minął, a po swoim życiu widzę jak wiele może się zmienić. Dajcie jakiś głos :D
Sebo
Michael Scofield

żyje, tesknie za Wami ;(
booze
Tweener

Również mnie interesuje co słychać u reszty. Co was skłoniło by odwiedzić zapomnianą stronkę PB?
@Sebo @Xaneta @Pam - pamiętam was
Nero
Lincoln Burrows

Oglądałem ostatnio Prisona i przypomniało mi się to forum :-) Fajnie wiedzieć, że jeszcze istnieje, w końcu sporo czasu człowiek kiedyś na nim spędzał :-) A jak tak spojrzeć na nicki niektórych osób to się co niektórzy przypominają :-)
Dusqmad
Administrator

Pozdrowienia dla wszystkich, którzy jeszcze tu zaglądają :580:
newyk22
Świeżak

To i Ja się wpisze. Zawsze jak skończę oglądać PB to zaglądam na forum, jednak nikt już tu chyba nie pisze, forum obumiera. Jak kolega wyżej napisał serial się zakończył i jego czas przeminął. Jednak dla mnie jest to najlepszy serial, którego nikt ani nic nie pobije, genialny, nigdy mi się nie znudzi. Oglądam go raz do roku, teraz będzie już jakoś piąty raz :D Następnym razem, pewnie w przyszłym roku kiedy znów zacznę go oglądać na pewno coś tutaj skrobnę. ;)

Pozdrowionka dla wszystkich fanów PB!
Do następnego! :)
Dusqmad
Administrator

Pozdrowienia dla wszystkich userów, którzy jeszcze tu bywają! Co u Was? Prison-break nadal w waszych sercach? Ile razy już oglądaliście? Jakie inne seriale oglądacie? :)
Wróć do „Offtopic”