Strona 1 z 1
Amatorskie grafiki by Qiqster
: 2008-11-09, 11:50
autor: Qiqster
Hmm postaram sie wrzucac to pare moich prac, mile widziane oceny ;D
A tak po za tym to witam wszytkich;)

Re: Amatorskie grafiki by Qiqster
: 2008-11-09, 12:08
autor: Cwaniaczek
Widac ze zaczynasz ; ) jak na poczatki źle nie jest,ale przed Tobą duzo pracy.Dam Ci kilka rad:
Render dawaj zawsze jeden,na środku pracy,najlepiej od pasa w góre,wtedy najlepiej to wyglada,i łatwo go wtopic....
.....smuzem,to na poczatku bedzie najtrudniejsze,ale z czasem banalnie proste ; ) Sciagnij z DA kilka brushy do smuzenia,i wtapiaj render,najlepiej koszulke ; )
a jak chcesz 2 rendery,to sprobuj ten mniejszt dac na mniejsze krycie,i najlepiej obok tego duzego.
Dalej to masz render i efekty na nim.Jak masz render,to powiel go sobie 2 razy aby miec 3 warstwy.Od dołu:
1.Warstwa:Desaturante,Zwykły 100
2 warstwa:Nakładka 100
3 warstwa Kolor 100 lub nakładka 100
Do tła wrzucaj texturki,masz na DA duzo,ustawiaj je na rózne krycia.Mam nadzieje ze choc troche Ci pomogłem ; ) GL ; )
Re: Amatorskie grafiki by Qiqster
: 2008-11-09, 12:31
autor: Ania1991_ck
Dla mnie to ta praca ma zbyt jaskrawe kolory. Jestem zwolennkiczką przytłumionych barw, może dla tego mi nie podeszło.
Ćwicz dalej. powodzenia.
Re: Amatorskie grafiki by Qiqster
: 2008-11-09, 16:34
autor: Qiqster
Teraz taki prosty w sumie...
Re: Amatorskie grafiki by Qiqster
: 2008-11-09, 16:55
autor: Cwaniaczek
Render za mały,rozmiary za małe....render najlepiej od pasa w góre,ramka na overlay?; O dawaj proste ramki,to nie one mają byc głównym atutem pracy ; ) najlepiej czarna albo biała na zwykły 100.Juz lepiej niz Fabregas,ale wciaz duzo pracy przed Tobą ; )
Re: Amatorskie grafiki by Qiqster
: 2008-11-09, 17:00
autor: Qiqster
To jedna z moich ulubionych.. Ale raczej nie z tego ze najlepsza, ale mojego ukochanego klubu, i jedna z pierwszych zrobionych
a tu moje 2 tapety:
(dla forum pilkarskie fakty, stad ten podpis ;p)
Re: Amatorskie grafiki by Qiqster
: 2008-11-10, 16:23
autor: Piotras003
ogólnie stwierdziłem że nie bede wypowiadał się w grafice ,no ale teraz sie wypowiem no prace jak na poczatkujacego grafika fajne lecz bez tych 2 ostatnich ogólnie nie przepadam za Barca ale nie to oceniam lecz prace i według mnie sa słabiutke ale napewno stać Cię na lepsze bo widać to po twoich pierwszych prackach ;-)