Gorące spoilery do 4 sezonu !

agulec
Michael Scofield

Taka oto informacja pojawiła się dzisiaj na SpoilerTV:
I've just heard from one of my contacts at Fox that Kellerman will be back in Episode 4.22 - Killing Your Number.
Blacha
Świeżak

agulec pisze:
Piątek, 8 maja
4x20 "Cowboys & Indian"

W hotelu wybucha zamieszanie po zabójstwie/zamachu na światowej konferencji w sprawie energii i Michael musi wybrać pomiędzy uratowaniem Sary lub Lincolna.

Piątek, 15 maja
4x21, 4x22 "Exchange" / "Killing numer" Series Finale

Znane twarze powracają aby pomóc Michaelowi zakończyć walkę w dążeniu do zniszczenia Firmy raz na zawsze.
Chciałbym aby to Sare uratował ale mam takie przeczucie , że wybierze Lincolna.
Co do powrotu "znanych twarzy"to na pewno Kelerman wróci a co do powrotu Abruzziego to wątpie w to i to bardzo.
Ostatnio zmieniony 2009-04-26, 20:51 przez Blacha, łącznie zmieniany 1 raz.
Luqash
Świeżak

a ja mysle ze znajdzie sposob na uratownie ich obojga
agulec
Michael Scofield

Zakończenie wątku Mahone'a - ogromny spoiler:

.
.
.
.
.
.
.

"W zakończeniu Mahone odejdzie w stronę zachodzącego słońca."
źródło: The Man @vague's (www.PBelite.org) question, spoilerTV

Fascynujące zakończenie jednej z najciekawszych historii w tym serialu.
Tylko pogratulować twórcom kreatywności. :roll:
Mam nadzieję, że to tylko taka przenośnia dla szczęśliwego zakończenia.
girls1394
Świeżak

agulec pisze:
Zakończenie wątku Mahone'a - ogromny spoiler:
Jeźeli tak zrobią z wątkiem Mahone'a to ;/. Brak komentarza.Chyba że to tylko przenośnia.
Ostatnio zmieniony 2009-04-27, 20:44 przez girls1394, łącznie zmieniany 1 raz.
agulec
Michael Scofield

Odpowiedź na pytanie Jenzy'iego od The Man'a:

Jenzy: The Man, właśnie przeczytałem, że w odcinku 22 przeskakujemy do przodu, aby zobaczyć, co dzieje się z bohaterami cztery lata później.

Krążą plotki, że Michael umrze i będziemy widzieć Sarę i ich syna te cztery lata później.

Czy to prawda?

The Man: Tak i Nie. Ostatnie sceny odcinka 22 przenoszą się 4 lata w przyszłość i tak - syn Michaela i Sary będzie pokazany. Dowiemy się również co się stało z Sucre, Mahonem, Lincolnem, C-Noteem, T-Bagiem, Sofią, LJ'em, Selfem, Kellermanem.

żródło;spoilerTV
DawidQuerr
Tweener

ale dwa ostatnie odcinki tylko na dvd są gdzieś czytalem :( (23-24)
agulec
Michael Scofield

Dwa ostatnie odcinki to wg planu FOX'a 4x21 i 4x22 - będą wyemitowane dwa pod rząd 15 maja ;)
Dodatkowych dwóch odcinków (23 i 24) nie będzie chyba w ogóle. Były plotki o dvd po dłuższej przerwie, spekulacje że będzie to w formie filmu (chociaż szczerze w to wątpię), ale nie mam sprawdzonych informacji i nic dokładniej na ten temat nie wiem. :]
DawidQuerr
Tweener

Pytanie: Co się stanie z T-Bagiem?
The Man:O T-Bagu będzie decydowała konkretna osoba. Zadecyduje o jego uniewinnieniu, uwolnieniu, czy też nie.

Pytanie: Kto jest ojcem Michaela, a kto Lincolna?
The Man: Ojcem Michaela jest Aldo Burrows. Rodzice Lincolna zostali zamordowani. Aldo Burrows wziął go wtedy pod swoje skrzydła. - Taka jest wersja Christiny.

Malin in Alvesta, Sweden: Kiedy Michael dowie się o ciąży Sary?
Kristin: Nie prędko, ale Michael dowie się o tym przed finałowym odcinkiem
DawidQuerr
Tweener

Czy zobaczymy jeszcze Maricruz?
The Man: Nie zobaczycie już Maricruz, tylko Sucre i ich córeczkę. Sucre jest nadal z Maricruz, ale producenci zdecydowali się filmować bez niej.

Czy Michael naprawdę będzie musiał wybierać między życiem Linolna a Sary, czy ocali ich obu?
The Man: Michael stoi w obliczu konieczności wyboru - ocalić siebie lub innych, ale razem z Alexem opracują plan i będą usiłowali uratować obu.

Czy zobaczymy Fox River ponownie?
The Man: Jest ktoś, kto skończy w Fox River po koniec odcinka 22.
niunia
Michael Scofield

Ogromny spoiler dotyczący KOŃCA serialu.

Na pewno chcesz wiedzieć.. ?

The_man odpowiada nam czy Michael pod koniec serialu UMRZE ?

The_man - Tak. To prawda. W 22 epizodzie zobaczymy scenę 4 lata później, na której Sara, jej dziecko, Linc, Sucre, Mahone będą stali nad grobem Michaela.
Michael poświęcił się dla Sary, by uratować ją z więzienia. Powodem było to, że mimo operacji nadal miał guza..i wiedział, że nie przeżyje.
W 23 i 24 odcinku dowiemy się co dokładnie się stało.

tłumaczenie : niunia
źródło: spilertv
Luqash
Świeżak

spodziewałem sie takiego zakonczenia :-(
agulec
Michael Scofield

No cóż, smutne to będzie zakończenie dla 3/4 populacji tego świata, aczkolwiek mocne i może zbawienne dla serialu.
Ciekawe, czy to prawdziwa informacja. :diabelek:
javelin
Tweener

No co Wy? On nie umrze. Ten guz mózgu... Okaże się, ze to nie była jego głowa :D
Blacha
Świeżak

To jakas porażka jesli tak się stanie to ten serial skonczy sie dla mnie na 21 odcinku i koniec !
agulec
Michael Scofield

* Ktoś dostaje kulkę w klatkę piersiową.
* Ktoś ma nową dziewczynę.
* Mężczyzna umiera.
* Kobieta umiera.
* Dwie kobiety są zakładnikami.
* Ktoś kończy jako warzywko, i nie mamy tu na myśli tego pysznego i smakowitego rodzaju.
* Ktoś wraca do Fox River State Penitentiary.
* Ktos kończy na krześle elektrycznym.
* Dwóch bohaterów ma bardzo podobne losy.
* Sara jest bardzo niebezpieczna z bronią.

żródło; spoilerTV

Typujemy? :D
marcin770990
Świeżak

* Ktos kończy na krześle elektrycznym.
Chyba T-Bag :D
Linc
Świeżak

agulec pisze:
Sara jest bardzo niebezpieczna z bronią.
Postrzał Linca ? :-|
niunia
Michael Scofield

Jenzy: Ile Michealowi zastanie czasu zanim umrze na guza ? Kilka miesięcy czy może kilka lat ? To jest jak kot w roku [?] (- Since the cat is out of the bag ^^ )
Mógłbyś dać trochę więcej szczegółów?
The_Man: Postaram się odpowiedzieć na to pytanie..
Nie można szczególnie stwierdzić ile mu jeszcze zostało, jednak nie długo. Być może zostało mu już tylko kilka tygodni.

tłumaczenie: ja
źródło: spoilertv-...blogspot.com
Lucas_21
Świeżak

Kod: Zaznacz cały
Już 15 maja dwugodzinny finał serialu "Prison Break" i ostateczne pożegnanie z tą produkcją. Scenarzyści przygotowali masę atrakcji i niespodzianek. Jednym z atutów dwóch finałowych epizodów ma być bogata obsada znana z poprzednich serii.
Już teraz wiemy na pewno, że w finale gościnnie pojawią się takie osoby jak Rockmond Dunbar (C-Note), Amaury Nolasco (Sucre) i Danay Garcia (Sofia). Zobaczymy też nową twarz, a będzie nią William Mapother, który wcieli się w rolę agenta FBI. Tego ostatniego aktora dobrze z roli Ethana znają fani "Zagubionych". I to nie koniec atrakcji...
Producenci zapowiadają pojawienie się postaci, której widzowie się nie spodziewają. Rola tej osoby ma być w całej fabule finału bardzo ważna i będzie od niej zależeć życie wielu osób. Kim będzie ta persona? Wiemy tylko tyle, że to osoba lubiana przez widzów, której w serialu dawno już nie widzieliśmy.
Co można ponadto więcej powiedzieć o finale? Będzie śmierć (i to nie jedna), ktoś wróci do Fox River, a ktoś... Wszystko zobaczymy w wielkim finale "Prison Break", którego emisja już 15 maja!
Kod: Zaznacz cały
Jeszcze tylko kilka dni i nastanie 15 maja - dzień, w którym Fox pokaże dwugodzinny finał serialu ''Prison Break''. Domysłów i przecieków na temat końca jest mnóstwo - mamy dla was kolejne. Na początek ważna informacja - w ''Skazanym na śmierć'' pojawi się bardzo ważny gość. 

My niestety musimy jeszcze poczekać, ale dziennikarze z E! Online już widzieli dwa odcinki z 15 maja i zdradzili, że pewien tajemniczy gość ''zaliczy'' bardzo ważny występ, od którego będzie zależało życie wszystkich bohaterów serialu. Wiemy coś więcej na ten temat? Podobno nie jest to ulubieniec fanów, ale teraz mają go pokochać. Widzowie mogą przeżyć szok, bo ta postać już od jakiegoś czasu była martwa (ale co to dla twórców ''Prison Breaka'', prawda?).

Poza tym w ostatnich odcinkach będzie można zobaczyć znowu C-Note'a (Rockmond Dunbar), Sofię (Danay Garcia) i Sucre'a (Amaury Nolasco). Ciekawe, czy to może uwierygodnić brzmiący mało prawdopodobnie spoiler dotyczący ostatniej sceny, o którym pisałam ostatnio... William Mapother (Ethan z ''Lost'') wcieli się natomiast w agenta FBI Chrisa Franco. 

A oto 10 wydarzeń, które będą miały miejsce w finale: 
1. Ktoś zostanie postrzelony w klatkę piersiową.

2. Ktoś ma nową dziewczynę.

3. Umrze mężczyzna.

4. Umrze też kobieta.

5. Dwie panie będą zakładniczkami.

6. Ktoś skończy jako ''warzywo'' - i dziennikarze z E! Online zapewniają, że nie chodzi im po pożywienie.

7. Ktoś wróci do Fox River.

8. Ktoś skończy na krześle elektrycznym.

9. Dwie postaci spotka bardzo podobny los.

10. Sara jest bardzo niebezpieczna, kiedy ma w rękach broń (patrz wyżej).

Teraz wystarczy tylko dopasować poszczególne punkty do konkretnych postaci ;-). 
Myślałem, że te plotki o 5 sezonie już po całej ucieczce to prawda, że powstanie kilku nastoodcinki 5 sezon...
girls1394
Świeżak

Ok. Scofilda nigdy nie lubiłam ale żeby umarł na raka którego mu podobno nie wycieli do końca to już przesada. Widać że scenarzyści i reżyserzy chcą tak na odczep się zakończyc ten serial.
agulec
Michael Scofield

Typuje tak, przy czym nie oglądałam jeszcze 4x20.
Lucas_21 pisze:
1. Ktoś zostanie postrzelony w klatkę piersiową.
Zlew na 101%, było nawet takie zdjęcie.
Lucas_21 pisze:
Mógłby to być Mahone :D A nową dziewczyną mogłaby być wtedy chyba tylko Lang - no bo kiedy Alex miałby poznać kogoś nowego?
Lucas_21 pisze:
3. Umrze mężczyzna.
O ile wcześniejszy spoiler był prawdziwy, to chyba będzie to Scofield.
Lucas_21 pisze:
4. Umrze też kobieta.
Kryyyyyyysia kipnie.
Lucas_21 pisze:
A może Sara z Krysią? :lol:
Lucas_21 pisze:
6. Ktoś skończy jako ''warzywo'' - i dziennikarze z E! Online zapewniają, że nie chodzi im po pożywienie.
Generał! I jego sługusy będą go karmić papką z ogórka <haha>
Lucas_21 pisze:
Stawiam na T-Baga.
Lucas_21 pisze:
Hmm.. Tu mam problem. Może Christina? Linc jej załatwi i sprawi, że jedną siedemnastą sekundy przed śmiercią zrozumie, co mu chciała zrobić. :lol: I to będzie taka jego zemsta. <haha>
Lucas_21
Świeżak

agulec pisze:
Lucas_21 napisał/a:

Mógłby to być Mahone A nową dziewczyną mogłaby być wtedy chyba tylko Lang - no bo kiedy Alex miałby poznać kogoś nowego?
Ja bym postawił na Sucre nawet, ale musiało by się bardzo źle stać żeby nie był Marie Cruzz. Może LJ :) ?? Z tym Mahonem to oczywiście żartowałaś :)

agulec pisze:
Lucas_21 napisał/a:
3. Umrze mężczyzna.

O ile wcześniejszy spoiler był prawdziwy, to chyba będzie to Scofield.
No niestety tak. Pół roku temu Went w wywiadzie powiedział, że nawet jeśli powstanie 5 sezon to już bez niego. Chyba, że zmienił zdanie, ale jest masa spoilerów na ang. stronach, że koniec serialu będzie tragiczny dla Scofielda...
agulec pisze:
4. Umrze też kobieta.

Kryyyyyyysia kipnie.

Ma się pojawić Sofia w finale, więc nie kniecznie musi to być Christina, ona jest genialna jak jej syn, a ile razy wychodził z opałów widać z serialu :)

agulec pisze:
Lucas_21 napisał/a:

A może Sara z Krysią?
Tutaj stawiam napewno na Sare ( 20 odcinek i spoilery ) i być może Sofia bądź Christina...
agulec pisze:
Lucas_21 napisał/a:

Generał! I jego sługusy będą go karmić papką z ogórka <haha>
Ja bardziej Dona... Już ma rozwaloną noge i kto wie co się stanie dalej. Odszuka żone wpadnie na ludzi Generała i spotka go to samo co żone...
agulec pisze:
Lucas_21 napisał/a:

Stawiam na T-Baga.
Ja też T-Bag jest już znany i da sobie bez problemu rade :) i stawiałbym też trochę Linca jeśli przeżyje. Normalnie wolałby zginąć, czy się zabić niż wrócić do Fox River ( chociaż podobnie jak T-Bag jest legendą :) ) ale ma syna i nie będzie chciał go osierocić ( chociaż po tych wszystkich wybrykach może dostać od razu kare śmierci, więc nie wiadomo...)
agulec pisze:
Lucas_21 napisał/a:

Hmm.. Tu mam problem. Może Christina? Linc jej załatwi i sprawi, że jedną siedemnastą sekundy przed śmiercią zrozumie, co mu chciała zrobić. I to będzie taka jego zemsta. <haha>
Tutaj jeśli zakończenie serialu ma być już tak tragiczne dla Mike'a to i zakończą tak samo Linca. Od początku miał tam trafić, ale uciekł i wrócił do ptk wyjścia ( jeśli trafi do Fo River :) )
agulec
Michael Scofield

Lucas_21 pisze:
Ja bym postawił na Sucre nawet, ale musiało by się bardzo źle stać żeby nie był Marie Cruzz. Może LJ :) ?? Z tym Mahonem to oczywiście żartowałaś :)
Oczywiście, że nie żartowałam. :D Gdzieś w jakichś spoilerach było, że Alex spotka nowego chłopaka swojej BYŁEJ (nie zapominajmy o tym ;) ) żony - Jasona, czy Johna, nie pamiętam dokładanie, więc dlaczego sam nie miałby znaleźć sobie nowej dziewczyny? :D
LJ też wydaje mi się prawdopodobny, natomiast Sucre w ogóle ;)
Lucas_21 pisze:
Ma się pojawić Sofia w finale, więc nie kniecznie musi to być Christina, ona jest genialna jak jej syn, a ile razy wychodził z opałów widać z serialu

Z tymże ona jest jeszcze psychiczna :576:, ale oczywiście to nie musi być ona. ;)
Może i Sofia, chociaż trochę dziwnie by było, gdyby po takiej przerwie pojawiła się na ekranie na jeden, może dwa odcinki i w nich zginęła.
Lucas_21 pisze:
Ja bardziej Dona... Już ma rozwaloną noge i kto wie co się stanie dalej. Odszuka żone wpadnie na ludzi Generała i spotka go to samo co żone...
Generał! :diabelek: To musi być Generał! (Ewentualnie Christina) xD
Lucas_21 pisze:
Tutaj jeśli zakończenie serialu ma być już tak tragiczne dla Mike'a to i zakończą tak samo Linca. Od początku miał tam trafić, ale uciekł i wrócił do ptk wyjścia

Eeee.. to właśnie bardziej dramatycznie będzie, jeśli Linc przeżyje - wtedy będzie, że Scofield poświęcił się dla brata, który tak naprawdę jego biologicznym bratem nie jest, a jednak Michael wciąż tak bardzo go kocha, że postanawia oddać swoje życie w zamian za uratowanie jego - i zobacz ile wzruszających scen by nas później czekało. :D
A jak zginą obydwaj, w tym Linc na pierwszo-sezonowym krześle, to będzie tak, jakby Prisona nigdy nie było. xD <haha>
Poza tym Linc jest niewinny, więc tak naprawdę nigdy nie powinien trafić tam gdzie trafił.
niunia
Michael Scofield

Wróć do „Spoilery”