Jak potoczy sie dalsza kariera Wentwortha Millera?

Wentworth Miller, Dominic Purcell, Robert Knepper, Sarah Wayne Callies, William Fichtner, Peter Stormare i inni, czyli dyskusje o aktorach występujących w serialu.
damien82
Świeżak

Witam jak potoczy sie dalsza kariera Wentwortha Millera? ciekawi mnie to bardzo jak bedzie waszym zdaniem?
Moze jak sie skonczy krecenie prison break to bedzie grał w super produkcjach czy tez skonczy sie era na Wentwortha Millera jak wam sie wydaje?
Mam nadzieje ze bedzie czesto dostawal propozycje gry w dobrych filmach według mnie jest barzdo dobrym aktorem:) pozdrawiam
Tanira
Michael Scofield

no podobno dostaje tam różne propozycje...Mam nadzieję, że zobacze go jeszcze w jakiś innych filamach bo on ma talent i szkoda żeby się zmarnował
Alexxa
Mahone

Ja tam nie wiem, i za wiele mnie jego los nie obchodzi.. Choć patrząc na to, co się dzieje w Polsce- jak te wszystkie Mroczki, Cichopki, Kożuchowskie i Zakościelne są wszechobecne, to obawiam się że w przypadku Łentworta xD będzie tak samo...
PatuŚ
Michael Scofield

Ja tam mu życze jak najlepiej, też czytałam w wielu wywiadach że jest zasypany propozycjami, ale na pewno nie powtórzy się juz taki "boom" jak Z prisonem .
Lady Mahone
C-Note

Dokłądnie. Wydaje mi się, że będzie miał jakieś tam role, epizodyczne czy glówne, ale okres jego świecącej gwiazdy chyba szybko minie.
Ania1991_ck
Michael Scofield

Na pewno jeszcze go zobaczymy choćby w 4 sezonie prison break. nie może tak poprostu zniknąć, ale może być tak że ma już dość sławy.
Alexxa
Mahone

Lady Mahone pisze:
ale okres jego świecącej gwiazdy chyba szybko minie.
No dokładnie- piszczące dziewczynki-pustaczki( nie mówię tu o wszystkich, które go lubią!!! ) znajdą sobie inny obiekt westchnień.
Tanira
Michael Scofield

fanki dzielą się na dwie grupy. nikogo nie chce urazić ale tak jest. Więc proszę się na mnie nie wściekać. Dziela się na fanki, które lubią go za talent aktorski i na takie fanki - kochanki, które wielbią go bo jest mega wielce przystojny.
AnGi
Tweener

To ja zaliczam się do jednej i drugiej hehe :D
Tanira
Michael Scofield

ja lubie go za to jaką postac wykreował w PB i jeszcze za to że swietnie śpiewa ^^
B...
Michael Scofield

on jest juz dosc popularny nie tylko w USA ale w wielu krajach gdzie puszczano prisona wiec porównywanie go do polskich "gwiazdek" to jednak lekka przesada. Osobiscie uwazam ze jeo kariera nie zakonczy sie tylko na PB, a sama obecnosc jego nazwiska ( które na pewno bedzie wykorzystywane w promocji) bedzie powodowała ze te prosukcje w jakich jeszcze bedzie bar udział beda cieszyc sie duzym zainteresowaniem. Poza tym przystojny jest skubaniec i szkoda byłoby gdybym go miała juz nigdzie nie zobaczyc^^
AnGi
Tweener

Nie no nie nie nie Went na pewno nie zakończy kariery bo świetnie gra i jak mówił w wywiadzie dostaje mnóstwo propozycji więc na pewno po prison break nie zakończy sie jego kariera ;)
B...
Michael Scofield

oj no nie czepiaj sie go...^^

taka dostał role wiec po prostu moze nie ma jak pokazac swych wszytkich mozliwosci. Wiadomo ze nie reprezentuje tego poziomu co William czy Robert no ale moim zdaniem w roli Scofielda sprawdza sie bardzo dobrze i w innych postaciach pewnie byłoby podobnie.
Alexxa
Mahone

B... pisze:
oj no nie czepiaj sie go...^^
Ale czemu nie tak właściwie :-P ? Ile tu było gadania o Lynkolnie, a tak właściwie to oni prezentują ten sam poziom aktorski i tyle..
B... pisze:
no ale moim zdaniem w roli Scofielda sprawdza sie bardzo dobrze
Bo to taka postać, że nawet nie ma potrzeby jakiegokolwiek wysiłku , żeby ją zagrać ^^ każdy głupi by tak potrafił ją 'przedstawić'.
B...
Michael Scofield

Alexxa pisze:
każdy głupi by tak potrafił ją 'przedstawić'.
raczej watpie, moze nie jest to postac która wymaga jakis wielkich zdolnosci i umiejetnosci ale mimo wszytko Went sie w niej sprawdza i ocenianie go tylko i wyłacznie na podstwie tej postaci nie jest chyba do konca własciwe. Wiem ze za nim nie przepadasz, ale nie skreslałabym go tak od razu, moze nas jeszcze kiedys zaskoczy jakas bardziej ambitna i przekonujaca rola, choc mysle ze raczej trudno bedzie mu teraz oderwac sie od tego prisonowego wizerunku.
Alexxa
Mahone

B... pisze:
ocenianie go tylko i wyłacznie na podstwie tej postaci nie jest chyba do konca własciwe
Nie przypominam sobie, żeby przed PB lub po PB zagrał jakąś dużą, ambitną, przekonywującą rolę, więc oceniam go po tym co widziałam.
B...
Michael Scofield

no przeciez pisałam ze moze w przyszłosci zagra jakas
Alexxa pisze:
dużą, ambitną, przekonywującą rolę,
wiec nie zamykam przed nim drzwi i nie skreslam od razu ;-)

a poza tym jestem w jakims tam stopniu hedonistka^^ a ogladanie przystojnego Wenta na ekranie jest zródlem przyjemnosci, powiedzmy wzrokowej, wiec czemu nie xD
Mia
Fernando Sucre

Jeszcze troche praktyki i się wyrobi!Ja go bardzo lubię, przede wszystkim za zdrowe podejście do siebie samego no i uroku osobistego mu nie brakuje :mrgreen: Postać Michael'a wykreował świetnie i za to dla niego kongratulejszyns :-)
Piotras003
T-Bag

słyszalem ze dostanie propozycje gry w modzie na sukces :-D [żart] ,a tak na poważnie to on by pasował do filmów romantycznych,bo w horrorach czy thillerach go tak jakoś nie widze ;-)
gosia!.
Tweener

Obejrzałabym go w jakiejś innej roli niż Michaela(wiem, że są też stare filmy, w których grał, ale chodzi mi o jakąś świeża rolę), chociaż w niego wciela się znakomicie... ;-)
Mam nadzieję, że dostanie jeszcze wiele propozycji, bo w końcu po Prison Break sławny się stał i to jak. :-D
Scylla
Fernando Sucre

A ja mu nie wróżę kariery. Przynajmniej dopóki nie nauczy się grać troszeczkę lepiej.
Pam
T-Bag

Piotras003 pisze:
on by pasował do filmów romantycznych,bo w horrorach czy thillerach go tak jakoś nie widze ;-)
Ja też go nie widzę w horrorach... Jakbym zobaczyła Wentwortha w roli diabła lub mordercy, to od razu by mi zbrzydł :/
Wyobrażam sobie romantycznego Wentwortha :roll: Chciałabym go chociaż raz zobaczyć w takim filmie :P :D
B...
Michael Scofield

ej no on w PB raz taka minke zrobił, chyba w 2 sezonie nad pania prezydent ze az sie przeraziłam xD ja go widze w filamach akcji, tam gdzie sie cos dzieje. gdzie jest pelno napiecia ( takie piętno po PB :mrgreen: )
w romantycznych rolach niekoniecznie, moze jeszcze nie teraz, bo do tego potrzeba mimo wszystko troche warsztatu. Lubie Wenta i upieram sie przy tym, ze gra coraz lepiej, ale chyba jeszcze troche mu brakuje^^ Chociaz nie mialam jeszcze okazji widziec go w czyms 'ambitnym', wiec ciezko powiedziec, a moze dałby sobie spokojnie rade? ;-)
Mahonia
T-Bag

Ja też go nie widzę w horrorach, ani np. w komediach romantycznych. Powinien więcej pracować nad sobą. Ale jakby zagrał to może okazałoby się coś zupełnie innego? Chciałabym żeby zagrał właśnie w czymś innym i nas zaskoczył.
Scylla
Fernando Sucre

Dlaczego mu nie wróżę kariery? Właśnie dlatego:

http://img64.imageshack.us/img64/4424/wencikkl3.jpg

I moim zdaniem to prawda. Ciągle ten sam wyraz twarzy.
Wróć do „Aktorzy”