NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Amaury Nolasco o III sezonie!

Artykuły związane z "Prison Break"
Posty: 5 Strona 1 z 1
KhAn
John Abruzzi
Posty: 648
Rejestracja: 2007-08-21, 09:42


Serialowy przyjaciel Michaela, Amaury Nolasco udzielił interesującego wywiadu dla zagranicznego portalu:

ShowTv: W związku ze zbliżającym się trzecim sezonem jestem ciekaw, co możesz nam powiedzieć na jego temat? Ponieważ niemal wszyscy bohaterowie są w innych miejscach, czy nadal będą mieć na siebie wpływ, czy Sucre będzie współdziałał z Michaelem lub Lincolnem?

Amaury: Z jednej strony bezprawne więzienie, mamy do czynienia z miejscem gdzie przetrwa tylko najsilniejszy. Tak będzie tam pewnego rodzaju współdziałanie. Natomiast ja i Lincoln jesteśmy na zewnątrz. Ja wciąż szukam mojej dziewczyny oraz współdziałam z nim. Zobaczycie kilka epizodów opowiadających o tym .
(chwila ciszy)
Amaury: Wewnątrz więzienia mamy Michaela, T-Baga, Mahonera, który nie może sobie poradzić bez swoich tabletek. Mamy Bellicka chodzącego w pieluszce, w zasadzie będziecie to widzieć. Są oni rzuceni w wir wydarzeń, które są kompletne dla nich nowe, są w innym kraju, dlatego również język będzie problemem.

Źródło: showtv.pl
Mela0607
T-Bag
Posty: 855
Rejestracja: 2007-08-21, 17:00


hmm... wiele nowego się nie dowiedzieliśmy z tej wypowiedzi, ponieważ wszystko już było nam jasne w tych pierwszych trzech odcinkach, a mógłby jednak coś więcej powiedzieć; nie pogardziłabym, a może to i lepiej; niespodzianki są o wiele lepsze, niż byśmy od razu mieli wszystko wiedzieć; a co do języka; to podoba mi się :)
Piotrek1230
Sara Tancredi
Posty: 101
Rejestracja: 2007-09-26, 17:25


duzo się dowiedzieliśmy z tego wywiadu
AutumnLeaf
Michael Scofield
Posty: 3268
Rejestracja: 2007-08-27, 02:06


hehe troche przestarzały ten wywiad ^^
ale jeżeli chodzi o mnie to wolę wiedzieć mniej i nigdy nie zaglądać do żadnych spoilerów^^
Fedral144
Świeżak
Posty: 1
Rejestracja: 2014-12-04, 12:08


"Chciałbym też powiedzieć, że odcinek 6, który właśnie skończyliśmy kręcić, będzie jednym z najlepszych w całym serialu. Po tym odcinku już nigdy nie spojrzycie tak samo na Michaela Scofielda. To jest niesamowite - cały zespól PB spisał się znakomicie. Osobiście dla mnie to jeden z pięciu najlepszych odcinków całego serialu"
Posty: 5 Strona 1 z 1
Wróć do „Czytelnia”