Frank Tancredi

Michael Scofield, Lincoln Burrows, T-Bag, Mahone, John Abbruzzi, Fernando Sucre, Alexander Mahone, Agent Paul Kellerman i inni, czyli dyskusje o bohaterach serialu.
#Lukas#
Sara Tancredi

Obrazek
Obrazek
Frank Tancredi jest gubernatorem stanu Illinois; znany jest również jako "Sprawiedliwy Frank". Jest ojcem Sary Tancredi. Nie pochwala jej decyzji o podjęciu pracy w Więzieniu Stanowym Fox River. Jest zwolennikiem kary śmierci. Odgrywa ważną rolę w pierwszym i na początku drugiego sezonu.
Sezon I
Franka poznajemy bliżej w 7. odcinku, kiedy to przyjeżdża do Fox River w związku w zamieszkami wywołanymi przez więźniów. Martwiąc się o los córki, nakazuje Henremu Pope'owi podjąć decyzję o wejściu antyterrorystów. Gdy Sara wydostaje się na wolność, ojciec wypomina jej podjęcie decyzji o pracy. Ich relacje są coraz gorsze.
Gdy Sara prosi go, by ten ponownie przejrzał akta Lincolna Burrowsa, ten odrzuca jej prośbę na rozkaz wiceprezydent Reynolds, która w zamian za milczenie mówi mu, że będzie jednym z głównych kandydatów na fotel wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych.
Wkrótce potem, po tajemniczej śmierci prezydenta Millsa, Reynolds obejmuje stanowisko jego urząd.
Sezon II
Po wpłaceniu kaucji za córkę, Frank dowiaduje się, że wkrótce zostanie wybrany wiceprezydentem Stanów Zjednoczonych. Dostaje polecenie, by trzymać się z daleka od córki, ale je odrzuca. Odwiedza ją i przeprasza za problemy, które spowodował. Córka przekonuje go, by jeszcze raz zajrzał do akt Burrowsa. Frank jest zaskoczony wiadomością o śmierci dwójki prawników, Veronici Donovan i Nicka Savrinna.
W późniejszych odcinkach, podczas rozmowy na temat jego kandydatury, Frank widzi agenta Kellermana, którego wcześniej poznał w mieszkaniu córki jako jej kolegę z terapii. Dzwoni do Sary i ostrzega ją, by trzymała się od niego z daleka. Wkrótce, z Białego Domu przychodzi informacja o odrzuceniu kandydatury Franka Tancredi.
Sara znajduje ciało ojca w jego domu. Choć wszystkie dowody wskazują na samobójstwo, ona nie wierzy, że jej ojciec mógł targnąć się na swoje życie.
Jak dowiadujemy się później, Frank zginął z powodu taśmy, której stał się posiadaczem. Taśma zawierała nagraną rozmowę ówczesnej wiceprezydent Reynolds z jej bratem Terrencem Steadamanem, dwa tygodnie po tym, gdy Lincoln Burrows rzekomo zabił Steadmana. Po śmierci, Sara znalazła klucz, który okazał się kluczem do skrzynki w klubie cygarowym "Corona del Oro", którego członkiem był Frank.

Pozdrawiam :-)
niunia
Michael Scofield

Strasznie mi go szkoda było, gdy Sara go znalazła powieszonego..
Nie przywiązywałam wiekszej wagi do owego aktora, ale mimo wszystko fajnie że był ;)
Babydoll
Mahone

Na początku jego postawa wobec Sary była nie do przyjęcia. A potem, kiedy zaczął rozumieć, było za późno.
Dominik676
John Abruzzi

Ja tam np. go nie lubiłem, być może dlatego, że był spokrewniony z Sarą, której też nie lubiłem i nie lubię dalej. Jak go znalazła powieszonego, zrobiło mi się jednak szkoda. Widać było, że się przejęła, chociaż ojciec jej na początku nie akceptował.
B...
Michael Scofield

ahhhhh uwielbiam tematy załozone przez mojego ulubionego Lukasa xD

Mr. Tancredi...hmmmm...nie przepadam za nim i nie potrafie rozgrzeszac go jak inni w związku z tym, ze na koncu przeszedł jakas tam przemiane. Troche za pozno sie za to zabrał...Swoja kariere polityczna stawiał wyzej niz własna córkę...nieładnie, oj nieładnie^^ widział i słyszał tylko to, co chcial. Nie dość, ze odtrącał córkę, powodujac, ze wieź miedzy nimi praktycznie zanikłą, to jeszcze starał kierować sie jej życiem, nie akceptujac jej własnych decyzji, ktore przy każdej okazji jej wypominał.
Jego śmierc w ogole nie zrobiła na mnie wrażenia, choc jej rodzaj jaki mu wybrali był pomysłowy, musze to przyznac.

Pozdrawiam :lol:
Anders
Sara Tancredi

Mi było szkoda Sary jak zobaczyła że jej Ojciec wisi na sznurze.
A tak to postać mi była obojętna, mogło jej nie być.
Wróć do „Postacie”