Daniel Hale

Michael Scofield, Lincoln Burrows, T-Bag, Mahone, John Abbruzzi, Fernando Sucre, Alexander Mahone, Agent Paul Kellerman i inni, czyli dyskusje o bohaterach serialu.
#Lukas#
Sara Tancredi

Obrazek
Obrazek
Sezon I
Agent Daniel Hale jest partnerem agenta Kellermana. Wraz z nim na polecenie wiceprezydent Caroline Reynolds ma pozbyć się wszelkich niewygodnych świadków. Punktem przełomowym jest zabójstwo matki i ojczyma LJ'a Burrowsa. Agent pyta Kellermana, jak daleko zaszły sprawy, jednak ten ucina jego wypowiedź, ostrzegając go, by nie pytał o to więcej. Na polecenie Kellermana zostaje wysłany na pogrzeb matki LJ'a z zadaniem pozbycia się chłopaka. Jednak, agent nie jest w stanie tego zrobić. Zamiast tego kontaktuje się z Veronicą Donovan i mówi jej, że jest w posiadaniu dokumentów potwierdzających niewinność Lincolna. Gdy spotyka się z nią, ich rozmowę niespodziewanie przerywa przybycie agenta Kellermana. Ten, dowiedziawszy się o zamiarach partnera, śmiertelnie postrzela go i zabiera cenne dokumenty.

Pozdrawiam :-)
Alexxa
Mahone

Niby współpracował z Kellermanem, ale jakos od początku nie pasował mi do tych wszystkich intryg, morderstw itd... Robił to jakby na przymus (może podobnie było z nim jak z Alexem- zagrożono mu utratą rodziny?). Scenarzyści nie dali nam poznać tej postaci lepiej, ale za to że na koniec chciał się zrehabilitować ma u mnie + :mrgreen:
#Lukas#
Sara Tancredi

Szkoda, że taki "Gapcio" był z niego . . . . .

Alexxa
Mahone

#Lukas# pisze:
Szkoda, że taki "Gapcio" był z niego . . . . .
Możesz tą mysl rozwinąć ?? ;-)
#Lukas#
Sara Tancredi

Daniel nie potrafił się ustawić tak ja trzeba i wogóle gdy widział co się dzieje to np. nie "potrafił" zabić LJ gdy ten był na pogrzebie matki, i chociaż wcale mu się nie dziwię . . .
To spotkanie z Veronicą okazało się dla niego ostatnie a jeśli chodzi o "Gapcię" to raczej użyłem złego słowa chodziło mi o to, że był bezradny gdyż w tym "związku" to raczej Kellerman prowadził, a gdy Daniel zauważył, że 3ba brać rodzinę i wiać jak najdalej to niestety, ale było już za późno . . . .

agulec
Michael Scofield

on pasował bardziej na policjanta z drogówki, niż na agenta FBI, nie miał do tego odpowiedniego charakteru.. nie umiał sobie z tym poradzić i też było mi go szkoda gdy go Kellerman zastrzeli.
Alexxa
Mahone

#Lukas# pisze:
to raczej Kellerman prowadził,
raczej to łagodnie powiedziane :mrgreen: . W większości sytuacji to kellerman pierwszy ciągnął za spust.
#Lukas#
Sara Tancredi

Ale co mi się u niego podobało, to to, że zostawiał pracę za drzwiami i w domu starał się być kimś innym, ojcem i dobrym mężem chociaż pod koniec cholernie mu to nie wychodziło . . . .

PatuŚ
Michael Scofield

Nie pasował zupełnie do świata Firmy i SS- w przeciwienstwie do innych wykazywał nieporządaną obecność "sumienia" przez co niestety zginął (niedobry Kellerman :-P )
nawet go lubiłam
gosia!.
Tweener

Okazał się sprawiedliwy, chciał pomóc...No, ale niestety przypłacił to życiem...
Ale do Secret Service i Firmy, itd. to on nie pasował...Bo był sprawiedliwy i nie umiał zabijać tak jak Kellerman, bez większego zastanowienia...
Mahonia
T-Bag

Faktycznie nie pasował do Secret Service. Był za bardzo 'miękki' do tej roboty. Polubiłam go jak chciał pomóc Lincolnowi (wtedy gdy go jeszcze lubiłam). Szkoda, ze zginął, ale wszyscy co pracowali w tych tajnych organizacjach mieli przekichane życie np. Alex Mahone. Okazał się spoko gościem.
Wróć do „Postacie”