NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Nick Savrinn

Michael Scofield, Lincoln Burrows, T-Bag, Mahone, John Abbruzzi, Fernando Sucre, Alexander Mahone, Agent Paul Kellerman i inni, czyli dyskusje o bohaterach serialu.
Posty: 9 Strona 1 z 1
#Lukas#
Sara Tancredi
Posty: 131
Rejestracja: 2008-01-15, 19:04


Obrazek
Obrazek
Nick Savrinn, grany przez Franka Grillo, jest fikcyjną postacią z amerykańskiego serialu telewizyjnego Skazany na śmierć. Postać ta została wprowadzona do serialu w czwartym odcinku pierwszego sezonu, jako prawnik związany z projektem Justice, który to pomagał niesłusznie skazanym ludziom.

Nick ukończył Duke University i Columbia Law School z tytułem doktora praw. Odrzucając oferty prestiżowych kancelarii prawniczych w Nowym Jorku, znalazł zatrudnienie przy projekcie Justice. W czasie swojej pracy pomógł uniewinnić 13 niesłusznie skazanych osób, w tym 5 z wyrokiem kary śmierci. Chociaż projekt Justice odmówił udzielenia pomocy Veronice Donovan (Robin Tunney) w sprawie Lincolna Burrows'a' (Dominic Purcell), Nick zaoferował zrobić to pro publico bono, wierząc w niewinność Lincolna.

Wprowadzony jako drugoplanowa postać w czwartym epizodzie pierwszej serii Cute Poison, Nick Savrinn wystepował w każdym następnym odcinku pierwszego sezonu, poza przypominającym - Brother's Keeper. Postać została zabita w przedostatnim odcinku pierwszego sezonu - Go (Skazany na śmierć), ale mimo to został umieszczony także w ostatnim epizodzie pierwszego sezonu- Flight.

Sezon I
Po odmowie pomocy udzielonej przez szefa Nicka Savrinn'a z projektu Justice Veronice Donovan w sprawie Lincolna Burrows'a, Nick dogania panią prawnik na ulicy i oferuje swoją pomoc. Poznaje sprawę Lincolna i razem z Veronicą wyrusza na poszukiwanie dowodów potwierdzających niewinność Burrows'a. Odkrywają,że taśma z nagraniem rzekomego zabójstwa Terrence'a Steadman'a została sfałszowana, ale dowiadują się, że oryginał uległ zniszczeniu w wyniku zalania.

W kolejnym odcinku, Riots, Drills and the Devil, zostają zastraszeni przez głos w telefonie, w budce telefonicznej, kiedy znajdują dawne biura Ecofield, dawnej firmy Terrence'a Steadman'a. Następnie widzimy jak mieszkanie Veronici zostaje zniszczone przez podłożoną bombę. Nick i Veronica sa zmuszeni uciekać do kryjówki ojca Nicka w New Glarus, Wisconsin.

Pozdrawiam :-)
Alexxa
Mahone
Posty: 682
Rejestracja: 2007-12-01, 22:29


jakoś nigdy tej postaci nie lubiłam :-/ . Niby na początku był taki 'szlachetny', ale nie zdziwiłam się jak wyszło to, że on tam ma jakiś układ z Abruzzim.
Tanira
Michael Scofield
Posty: 5018
Rejestracja: 2007-10-23, 15:39


podobnie jak Alexxa. nigdy do mnie jakos nie przemowił...od poczatku wiedziałam że jakis taki ni w ta ni w tamta on jest
agulec
Michael Scofield
Posty: 3495
Rejestracja: 2007-12-07, 15:27


mi też jakoś nie pasował, chociaż jak już go zastrzelili to trochę było mi go szkoda.
Tanira
Michael Scofield
Posty: 5018
Rejestracja: 2007-10-23, 15:39


był już niepotrzebny wiec sie go pozbyli...
gosia!.
Tweener
Posty: 97
Rejestracja: 2008-06-11, 17:36


Specjalnie to go nie lubiłam...Wydawał się od początku dziwny, widziałam w nim jakieś inne intencje, dziwne by było, że taki bezinteresowny był...Chociaż na końcu postąpił słusznie, nie mógł wydać Veronici...No i zginął...
Mahonia
T-Bag
Posty: 964
Rejestracja: 2008-06-09, 16:16


Ja go nawet trochę lubiłam. W pewnym momencie to myślałam, że on jest zły, ale okazało się co innego. Szkoda, że tak zakończył swoje życie, chociaż brak jego postaci w serialu mi szczególnie nie przeszkadza.
Justyska...
Świeżak
Posty: 27
Rejestracja: 2008-07-21, 13:48


Mogliby jeszcze chwilę go przy życiu utrzymać, bo zaczynał być ciekawy. ;-)
Anders
Sara Tancredi
Posty: 123
Rejestracja: 2009-11-08, 17:48


Mi się podobała ta postać. Może poki tylko pomagał Veronice, nie był ciekawy ale gdy wyszedł ten układ z Abruzzim zrobiło się ciekawie z jego postacią.
Posty: 9 Strona 1 z 1
Wróć do „Postacie”