Sofia Lugo

Michael Scofield, Lincoln Burrows, T-Bag, Mahone, John Abbruzzi, Fernando Sucre, Alexander Mahone, Agent Paul Kellerman i inni, czyli dyskusje o bohaterach serialu.
B...
Michael Scofield

ja tez,
chociaz mysle ze on ją jednak jakos tam kochał, moze nawet bardzo, tylko inaczej pojmował istotę miłości, dostosował ją do własnych zasad i potrzeb, stąd te kłamstwa...

ciekawe za to czy biedna Sofia znajdzie pocieszenie w ramionach Lincolna? :-D
AutumnLeaf
Michael Scofield

A ja jej nie lubię...nie potrafię podać żadnego konkretnego powodu. ot taka Sierotka Marysia. Nie przypadła mi do gustu.
Tanira
Michael Scofield

B... pisze:
ja tez,
chociaz mysle ze on ją jednak jakos tam kochał, moze nawet bardzo, tylko inaczej pojmował istotę miłości, dostosował ją do własnych zasad i potrzeb, stąd te kłamstwa...

ciekawe za to czy biedna Sofia znajdzie pocieszenie w ramionach Lincolna? :-D
dokładnie. on ja bardzo kochał dlatego ja oklamywał. strasznie pogmatwane...
a czy sofia znajdzie pocieszenie w ramionach linca? dowiemy sie wkrotce...
AutumnLeaf
Michael Scofield

Wydaje mi się, że Whistlerowi na Sofii chociaż zależało. Albo od początku ją wykorzystywał, ale miał jeszcze na tyle serca, żeby po prostu martwić się o nią jako o niewinną osobę...
Tanira
Michael Scofield

a tam zalezało...kochał ją...i ona go też kochała...przeciez co robiła przed tym płotem? szkoda tylko ze on ja tak okłamał...
B...
Michael Scofield

dziad po prostu i tyle :-D nie to co taki Alex, co on nie robił z miłości do Pam... okłamywał ją ale inaczej, bo musiał, bo chciał ją chronic...,
a taki Whistler...kłamał bo tak mu było wygodnie i to jak perfidnie, ze niby to musiała być jakaś pomyłka z tym mieszkaniem, nie mówiąc juz o innych rzeczach...
Tanira
Michael Scofield

mnie i tak nic do niego nie zrazi ^^ Your hate is ravishing
PatuŚ
Michael Scofield

B... pisze:
a taki Whistler...kłamał bo tak mu było wygodnie i to jak perfidnie, ze niby to musiała być jakaś pomyłka z tym mieszkaniem, nie mówiąc juz o innych rzeczach...
no przecież nie musiał jej chronić tak jak Alex Pam , bo i tak Firma widać nic jej nie zrobi, a oszukuje ja z własnoego wyboru
Tanira pisze:
mnie i tak nic do niego nie zrazi ^^
dokładnie tak jak nas nic nie zrazi do ALexa :-P
B...
Michael Scofield

patus1905 pisze:
dokładnie tak jak nas nic nie zrazi do ALexa :-P
własnie, mimo ze zabił Tweenera, chciał skłaonić do samobójstwa C-Nota, ale i tak go kochamy ;-)

a wracając do Sofii to dałabym sobie spokój z Whistlerem i coś czuję ze w 9 lub którymś z kolejnych odc dojdzie do tego i bedzie to moim zdaniem bardzo dobre rozwiązanie, bo po pierwsze menda nie będzie jej juz oszukiwać, on sam nie bedzie musiał sie motać zeby sie jakoś przed nią tłumaczyc za każdym razem,po drugie moze Lincoln w końcu *dostanie dziewczyne*, no i po trzecie Tanira będzie uradochana, ze jej się James zwolnił :mrgreen:
Tanira
Michael Scofield

tylko nie menda tak ^^ moja szuja kochana ^^
ona predzej czy pozniej go zostawi...chyba ze bedzie tak glupia w co watpie...ale bardziej ja do linka ciagnie...przeciez jak oni na siebie patrza xD
B...
Michael Scofield

Tanira pisze:
^^ moja szuja kochana ^^
dobra hehehe niech Ci będzie ;-)

no własnie w tym spojrzeniu cos jest :-D poza tym za każdym razem gdy ze sobą rozmawiają w powietrzu czuc ze unosi się taka emocjonalna auraaa, zarówno jak sie kłóca, jak tez w tedy gdy normalnie rozmawiają np w samochodzie jak ich załapali strażnicy ;-)
ale i tak najbardziej mi sie podobają sceny jak sie dra, Lincowi mało co żyłka kilka razy nie pękła na czole hehe^^
Tanira
Michael Scofield

kto sie czubi ten sie lubi ^^ on ja chciał ratowac przed straznikiem...piekne to bylo...takie romantyczne...o malo co nie zabil wlasnego syna ale co tam xD
B...
Michael Scofield

Tanira pisze:
.o malo co nie zabil wlasnego syna ale co tam xD
co tam...czego sie nie zrobi dla miłości...(???) haha :-D
Tanira
Michael Scofield

stracił by syna ale może zyskałby dziewczyne gdyby to inaczej sie potoczyło...ja tam czuje cgemie miedzy nimi ^^ nie ma co...
PatuŚ
Michael Scofield

Tanira pisze:
stracił by syna ale może zyskałby dziewczyne gdyby to inaczej sie potoczyło...ja tam czuje cgemie miedzy nimi ^^ nie ma co...
obydwoje tacy twardzi, nieokrzesani zbytnio ... ta pasują do siebie :-D jak pięść do nosa ^^ haha
Tanira
Michael Scofield

czy ona jest nieokrzesana? nieee...ona jest strasznie naiwna...Linc moze ja wykorzystac
B...
Michael Scofield

Tanira pisze:
ona jest strasznie naiwna...
powoli chyba z tego wyrasta, na szczęście dla niej ;-)
Tanira
Michael Scofield

dzieki Bogu bo jakbym miala patrzec na ta naiwnosc przez nastepne odcinki to chyba bym umarła
PatuŚ
Michael Scofield

Tanira pisze:
dzieki Bogu bo jakbym miala patrzec na ta naiwnosc przez nastepne odcinki to chyba bym umarła
Bo Ty dąrzysz do rozstania Sofi z Whistlerem :-P no ale dzieki temu że w końcu cos zaczeła podejżewać bo dzieki temu zacznie sie cos dziać :-D
Tanira
Michael Scofield

ooo tak zacznie ^^ i dobrze ^^ i mój James bedzie wreszcie wolny xD
PatuŚ
Michael Scofield

Tanira pisze:
mój James bedzie wreszcie wolny xD
a ty na pewno polecisz do niego jak na skrzydełkach ... i pochwycisz go w swoje objęcia... i na zawsze bedziecie już razem ^^hahaha
Tanira
Michael Scofield

o tak xD
a z drugiej strony z Sofii to tez niezły kretacz jest...
B...
Michael Scofield

Tanira pisze:
a z drugiej strony z Sofii to tez niezły kretacz jest...
no wiesz musi sobie dziewczyna w życiu jakoś radzić, nie? i tak w porównaniu do Jamesa to krętacz z niej żaden ;-)
Tanira
Michael Scofield

do niego to mu bardzo bardzo daleko ale daje sobie rade i to całkiem dobrze...
Ania1991_ck
Michael Scofield

Rzeczywiście jest trochę naiwna, ale to zrozumiałe. ładnie wygląda z Linkiem. Uważam że winsler na nią nie zasługuje. Szkoda mi jej trochę. Nic nie zawiniła a musi cierpieć.
Wróć do „Postacie”