Tajemniczy guru Firmy

Michael Scofield, Lincoln Burrows, T-Bag, Mahone, John Abbruzzi, Fernando Sucre, Alexander Mahone, Agent Paul Kellerman i inni, czyli dyskusje o bohaterach serialu.
Oktarynka
Fernando Sucre

Mam na myśli *tymczasowo* bezimiennego gościa, którego rozkazy wykonywał Bill Kim. Mam nadzieję, że taki topik nie jest zły - w sumie cośtam możemy się wypowiedzieć nie ;)? Czy to na pewno on pociąga za sznurki? Czemu to robi :roll: ?
B...
Michael Scofield

no właśnie już dawno miałam się was spytać o niego, bo kompletnie nie czaje motywu tej postaci! na początku myślałam ze on jest w ogóle niemową, bo nigdy nic nie mówił, aż tu wreszcie w jednym odc przemówił i mnie zatkało! tajemniczy gość...
Oktarynka
Fernando Sucre

Haha, też myślałam, że gościu nie potrafi mówić XD. Ale widocznie nie odzywał się, bo w tedy Bill Kim gadał przez telefon, nie chciał żeby go usłyszano.. czy coś. Widać że małomówny z niego facet.
PatuŚ
Michael Scofield

to jest jakiś szef , albo wysoko postawiony gość w Firmie. Czasami Mówią na niego "Generale" więc chyba jest wojskowym. widocznie jest bardzo wazny... boi się podsłuchów dlatego niegy nie mówi tylko pisze na kartałkach... a jak się odwywa to tylko gdy ma pewność że jest "czysto" i nie ma posłuchu. Mnie ciekawi o co chodzi z Whistlerem bo przecież nie o współrzedne jakieś... i czemu w jednym odcinku był przebrany jak lekarz..ciekawe co badał :mrgreen: ???
niunia
Michael Scofield

B... pisze:
na początku myślałam ze on jest w ogóle niemową, bo nigdy nic nie mówił, aż tu wreszcie w jednym odc przemówił i mnie zatkało! tajemniczy gość...
o właśnie, dokładnie takie same były moje odczucia; też myślałam, iż nie może mówić i porozumiewa się tylko karteczkami. A później normalnie rozmawiał na tej łodzi z billem..
Zdaje mi się, że on stoi za tym wszystkim. To on daje wszystkie te okropne rozkazy ..
Nie przepadam za nim, ale przyznam w kilku scenach mnie zaintrygował, bo naprawde gra tajemniczą postać.
PatuŚ
Michael Scofield

na pewno scenarzyści zaplanoiwali coś co rozświetli nam ta postać :D dlatego czekam z utęsknieniem na kolejne odcinki
AutumnLeaf
Michael Scofield

Właśnie, gościu się nie odzwya bo ma jakąs manię prześladowczą, że wszędzie są jakieś podsłuchy ;P
ogólnie nic więcej nie potrafię o nim powiedzieć poza tym, że go nie lubię ;)
Oktarynka
Fernando Sucre

No bo on jest taki ważny źą, kieruje największą mafią Ameryki, więc się mu nie dziwię. A nóż widelec jest fajny? Może to on naprawdę jest ojcem Mike'a i specjalnie zrobił mu taki obóz przetrwania, żeby być z niego dumnym XD? Dobra, głupia teoria XD"".
PatuŚ
Michael Scofield

Oktarynka pisze:
jest ojcem Mike'a i specjalnie zrobił mu taki obóz przetrwania, żeby być z niego dumnym XD? Dobra, głupia teoria XD"".
głupia, ale zawsze teoria :-D, a może to jest test...i własnie tak zwerbują michaela do Firmy. :mrgreen:
niunia
Michael Scofield

przeciez ojciec Michaela już nieżyje, o ile mnie pamięć nie myli został zabity z rąk Alexa ! :P pamietam tą scene, bo aż mi łezka poleciała..
Oktarynka
Fernando Sucre

niunia pisze:
przeciez ojciec Michaela już nieżyje, o ile mnie pamięć nie myli został zabity z rąk Alexa ! :P pamietam tą scene, bo aż mi łezka poleciała..
no przecież wiemy wiemy. ale skąd wiesz że to na pewno był jego ojciec? podobni to oni nie byli :>...
niunia
Michael Scofield

wiadomo, że podobni nie byli bo to przeciez aktorzy ^^, a nie prawdziwa rodzina :-D
no ale cóz, takowej teorii, że ten generał jest jego ojcem nie wykluczam ^^
PatuŚ
Michael Scofield

to był by chyba wyrodnym ojcem... bo przecież mówił że"potrezbny jest mi tylko jeden z braci"- czyli ewidentnie każe zabić drugiego...chyba że to jakaś patologiczna rodzinka
Oktarynka
Fernando Sucre

patus1905 pisze:
to był by chyba wyrodnym ojcem... bo przecież mówił że"potrezbny jest mi tylko jeden z braci"- czyli ewidentnie każe zabić drugiego...chyba że to jakaś patologiczna rodzinka

Hehe! Zaraziłam was swoją diabelllliczną teorią >DDD!
Ale skoro Bill Kim zdechł, to pan tajemniczy nie ma jak rozkazywać D: a może teraz jego poddaną jest Susan XD? W sumie to bardzo możliwe, bo to wszystko jedno bagno :roll:
PatuŚ
Michael Scofield

Oktarynka pisze:
może teraz jego poddaną jest Susan XD
oj Oktarynko widać nieuważnie oglądało się 3xo8 Bang & burn... przecież Pan generał był i pogoził palcem Susan :-P . więc juz jest jego poddana...
a może to jego córrunia... ale by z tego powstała "rodzina adamsów"... czyste szaleństwo
ale sobie pofantazjowałam :mrgreen:
KhAn
John Abruzzi

Tak Michael i Lincoln to synowie szefuncia, susan to jego córka no piękna rodzinka by z tego wyszła :D mięśniak, władczy ojciec, poddana córunia i mądry synalek :D hehe :D
Oktarynka
Fernando Sucre

patus1905 pisze:
Oktarynka napisał/a:
może teraz jego poddaną jest Susan XD

oj Oktarynko widać nieuważnie oglądało się 3xo8 Bang & burn... przecież Pan generał był i pogoził palcem Susan :-P . więc juz jest jego poddana...
oł men, to był on! to przecież.. sto lat temu oglądałam ten odcinek XD... ech, a już myślałam że jestem tak niesamowicie inteligentna i sama wpadłam na to, że susan wykonuje jego rozkazy. lol ze mnie XD.

KhAn - no po prostu rodzina ideał hehe :D a co z matką? może prezydentowa XD?
PatuŚ
Michael Scofield

taka tam Caroline to ich matka, zona generała... która ma romans ze swoim bratem- wójaszkiem Terrencem :mrgreen:
niunia
Michael Scofield

heh no to stworzylismy już jedna rodzinke :mrgreen: ,no co prawda nie jest ona do konca normalna, ale moze być XD
B...
Michael Scofield

no nie! pół dnia mnie tu nie było a wy od razu takie dziwne teorie wysuwacie ;-) no no pozazdrościc wyobrażni :-P
a wracając do tego gościa to ja jestem strasznie ciekawa co on kombinuje. Pod koniec 2 sezonu mnie skręcało, gdy powiedział, że właśnie mu o to chodzi, aby Michael uciekł z Sony (czy cos takiego), ale teraz wiem ze to chodziło o Whistlera, żeby się wydostał, ale właśnie nie czaje jego związku z Whistler'em! :-D co oni kombinują?
PatuŚ
Michael Scofield

B... pisze:
właśnie nie czaje jego związku z Whistler'em! co oni kombinują
pytanie powinno brzmiec: Kim na prawde jest Whistler??? i to na pewno arzdo by rozjaśniło sytuacje..ale nie było nam dane dowiedziec się tego przed przerwą :-(
niunia
Michael Scofield

Własnie; Whistler również jest tajmniczą postacią, nie wiemy do konca kim dokładnie jest, procz tego ze interesuje sie ptakami i rybami ^^
pewnie już zaniedługo bedzie nam dane sie to dowiedziec i sie wszystko wyjasni ;)
B...
Michael Scofield

niunia pisze:
pewnie już zaniedługo bedzie nam dane sie to dowiedziec i sie wszystko wyjasni ;)
no nie wiem czy tak za niedługo :-/ ja nie wiem jak wytrzymam do 14 stycznia a i tak jestem przekonana ze nie dowiemy sie całej prawdy juz od razu w 9 odc tylko będa nas trzymac w niepewnosci do konca sezonu a sytuacja odwróci się jeszcze 5oo razy :-P
Morgoth
Fernando Sucre

mnie ta postac fascynuje od samego początku...
Łysolek(jak zawsze go nazywałem^^) wydaje się byc kims najwazniejszym, odcinek ,,w fartuchu" obudził bardzo dużą ilośc kontrowersji co daje się odczówac w naszej małej społecznosci. A baardzo mi się podoba model waszej rodziny ,,Adamsów"(hahaha;D), chodź mi się wydaje że ojcem Micheala jest Mahone , oddal "geny" do banku i go niepowiadomili ze zostaly wykorzystane albo lepiej, Łysy to mąż Carolinki wój T-Baga i stryj Whistlera a na dodatek łysy to wnuk Alnglagkda z Jowisza^^
PatuŚ
Michael Scofield

B... pisze:
konca sezonu a sytuacja odwróci się jeszcze 5oo razy
no niewątpliwie, taki jest już ten serial, ale nie ma coi do 14 trezba sie wstrzymac :-/ .
a w 9 pewnie bedzie część zagadki Whistlera, taki mi sie wydaje żeby jakoś wciagnoąć widzów po tak długiej rozłące
Wróć do „Postacie”