Fernando Sucre

Michael Scofield, Lincoln Burrows, T-Bag, Mahone, John Abbruzzi, Fernando Sucre, Alexander Mahone, Agent Paul Kellerman i inni, czyli dyskusje o bohaterach serialu.
Ania1991_ck
Michael Scofield

To chyba jak gadał z Maricruz, bo ona powiedziała że chce go zostawić.
Fernando w ogóle jest prze. Jego teksty powalają. On myśli trochę innymi wartościami niż Michael i to widać.
k0sa
Tweener

Hmm , no rzeczywiście to było jakoś 2/3 odc. coś takiego on pisał chyba list czy co z oświadczynami i pisał " nigdy nie napadne na monopol" xD.
gosia!.
Tweener

Jego się po prostu nie da nie kochać. ^^
Jest taki sympatyczny, miły, fajny, przystojny i jeszcze ta jego miłość i poświęcenie do Mariecruz. Mam nadzieję, że mu się wszystko ułoży i będzie z Mariecruz w końcu...
Mahonia
T-Bag

Bardzo fajna postać, często śmieszna. Chciałabym, żeby udało mu się z Maricruz. Jego postać jak każda wniosła to coś do tego serialu.
necik665
C-Note

podoba mi sie jego postać ... twardziel, lecz ma w sobie coś z romantyka. był gotowy zrobić wszystko dla Maricruz
Roe
Sara Tancredi

Lubie jego miny ; )
Nie wiem czemu, ale ten człowiek samym swoim widokiem powoduje u mnie uśmiech. Jak już ktoś wyżej napisał, jego się nie da nie kochać.
I te jego teksty. Np przy rozkopywaniu grobu w 1 odc 2 serii... "Pójdziemy do piekła, wszyscy pójdziemy": czy jakoś tak. Taki piękny, wesoły i kochany ;PP
hopsc
Świeżak

Macie racje, jego teksty powalają. Już od pierwszej rozmowy ze Michaelem widać było, że to będzie postać, która będzie wnosić humor do tego filmu. Kilka scen zapadło mi w pamięć. Jestem ciekaw jak mu się ułoży w IV sezonie.
Bella14
Tweener

Mój "Sugar" koffany :love: Uwielbiam go! Jest cudny, śliczny, piękny i w ogóle ;) A w 3x13 tak mi go było żal... :(
Serdziu
C-Note

popatrzcie, uciekł z więzienia dla dziewczyny, poświęciłby jej wszystko a okazuje się że jednak nie chce wracać do niej :-| no bo tak to może jeszcze Mike i C-Not uciekali z podobnym pobódek
agulec
Michael Scofield

Sucre w IV serii. Co o nim sądzicie..? Dużo się nie zmienił i z Bradziem tworzą niezły zespół :D
Ale jedno mnie wkurza, a mianowicie sposób w jaki ta postać jest przedstawiana.. a właściwie.. nie jest w IV sezonie.
No bo co się stało z Maricruz? Widzieliśmy ją.. a raczej słyszeliśmy o niej w pierwszym czy drugim odcinku i na tym się skończyło. A przecież biedny Sucre całą III serię dla niej przebiegał. I gdzie się podział ten wątek?
Nie wiem, czy tylko ja odnoszę takie wrażenie, ale tak właściwie to teraz jest kilka głównych postaci, których wątki są przedstawiane dość szeroko, a reszta została tak jakoś 'spłaszczona', 'niedopowiedziana'.. i oprócz tego, że są częścią ekipy wykonującej plan , każdy z nich, z osobna prawie nic nie wnosi.
A szkoda, bo serial byłby ciekawszy gdybyśmy wiedzieli coś więcej o reszcie bohaterów.
summer
Świeżak

Przecież Sucre powiedział Mari Cruz że kiedyś ją odnajdzie a póki co nie chce jej narażać - przecież nadal jest zbiegiem.
Anders
Sara Tancredi

Jedna z lepszych postaci, śmieszą niektóre sceny jak się wkurza i mówi tym swoim językiem :D .
Wróć do „Postacie”