NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Susan B. Anthony

Michael Scofield, Lincoln Burrows, T-Bag, Mahone, John Abbruzzi, Fernando Sucre, Alexander Mahone, Agent Paul Kellerman i inni, czyli dyskusje o bohaterach serialu.
agulec
Michael Scofield

Scena Gretchen i Generał - o zgrozo! :shock: Dobrze, że do niczego nie doszło, bo drugiego całusa (broń Boże przed czymś więcej!) bym nie zniosła. A tak, skończyło się dla mnie śmiechem: "Prawie żałuję, że nie mamy tutaj mahoniowego biurka." :576:

Przez moment myślałam, że Generał ją zabije.
Swoją drogą niezłe z niej ziółko :D
Conroe91
Tweener

Niezła z niej szuja :P
Mahonia
T-Bag

agulec pisze:
"Prawie żałuję, że nie mamy tutaj mahoniowego biurka."
Dokładnie :576: haha myślałam, że padnę, no ale w sumie to nie o to chodzi :-P
Jak zobaczyłam jak Generał otrzymał zdjęcie Susan, to już mi się niedobrze robiło :-? No ale akcja się zatrzymała :-D Ale jednak coś z lekka do niej czuje, bo jej nie zabił, chociaż na to się zapowiadało...
Ale Susan mogłaby jednak się przyłączyć do ekipy, skoro ją wykiwała Firma. Ale niech robi swoje^^
Serdziu
C-Note

kawał materiału z niej 8-) ale przecież patrząc na to zdjęcie od razu było wiadomo że to jakaś ściema :-> a w końcu on ją wszystkiego nauczył to od razu pewnie coś wywąchał :-> ale w tym stroju super laska nie ma co :-D
Ania1991_ck
Michael Scofield

Ja myślę że ona coś kombinuje i to nie byle co. Jak to wyjdzie na jaw to wiele osób ucierpi. Mam nadzieję że jak to się wszystko skończy to wróci do córki. Chociaż jak sama powiedziała nie umiała by jej wychowywać. Musi się stac coś takiego co ją na prawde zmieni na lepsze.
Laraa
Tweener

Uwielbiam te postać ;] W ogóle aktorka świetnie ją gra. Te jej spojrzenie takie chłodne...idealnie pasuje do tej postaci...Lubie w niej to ze z jednej strony taka okrutna, bezwzględna zabójczyni a z drugiej jest wrażliwa, ma córkę która na pewno kocha, tylko dla bezpieczeństwa jest z jej siostrą. Pewnie wiele przeszła, przeżyła trudne chwile. Jest twarda to fakt, sadzę ze umocniły ją tak właśnie te przykre doświadczenia. Inteligentna to na pewno. Trochę z charakteru przypomina mi siebie (tzn nie zrozumcie mnie źlee :P) i dlatego ją może tak polubiłam...te jej zamiłowanie do broni, fascynacja przemocą, nie daje sobą pomiatać, jest odważna dla osiągnięcia celu zrobi wszystko.
Ania1991_ck
Michael Scofield

To że tyle przeszła sprawiło że teraz nic ją nie złamie. Chyba na tym polega szkolenie takich agentów. Nie czują bólu ani strachu. Poprostu roboty do zabijania. Jak pisałm wyżej musi stać się coś naprawde zaskakującego żeby się zmieniła i była w stanie żyć normalnie. O ile to jeszcze możliwe, bo może być za późno.
Nie wydaje mi się że ona kocha tego Generała, kłamała żeby jej nie zabił.
Conroe91
Tweener

Ja nawet sobie siga z tego odcinka zrobiłem :)
Ania1991_ck
Michael Scofield

No widzę widze. Chyba Gretka w stroju ala szkolnym podziałała na ciebie jak na Generała.
Ta Gretchen to też umie kombinowac. Tylko chyba zapomniała że swojego mistrza nie pokona. Dobrze że jej nie zabił. Chyba te wspomnienia z biórka mahonowego tak na niego podziałały.
Conroe91
Tweener

Szczerze powiem to ją nawet polubiłem teraz czas na Sarę :)
Ania1991_ck
Michael Scofield

Polubiłeś co tak się ubrała czy polubiłeś za cołokształt. :-P :-P
Sara powinna byłs przekonac Michaela do operacji. A nie, tak mu uległa a potem będzie żałowac. On nie może zginąć i Sara powinna o to zadbać. Zdenerwowało mnie to trochę.
Conroe91
Tweener

Ania1991_ck pisze:
Polubiłeś co tak się ubrała czy polubiłeś za cołokształt. :-P :-P
Sara powinna byłs przekonac Michaela do operacji. A nie, tak mu uległa a potem będzie żałowac. On nie może zginąć i Sara powinna o to zadbać. Zdenerwowało mnie to trochę.
Powinna zrobić to co Gretchen próbowała zrobić dla Generała wtedy by zapewne podziałało.
Anders
Sara Tancredi

Dla mnie to takie żeńskie wcielenia Wyatta, też zabija bez skrupułów. Mnie się ta postać podoba ale nie wiem czemu dla mnie w IV serii ona to taki zapychacz. Ale fajnie że uciekła z tortur.
Wróć do „Postacie”