NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Lechero

Michael Scofield, Lincoln Burrows, T-Bag, Mahone, John Abbruzzi, Fernando Sucre, Alexander Mahone, Agent Paul Kellerman i inni, czyli dyskusje o bohaterach serialu.
Sebastian66i6
Lincoln Burrows

Taa.. Miki chciał też podkablować T-Baga (Utah) czyli wraźnie nie jest (nie był) zadowolony z tego że ten zabrał sie z nimi z Fox River...
Mela0607
T-Bag

KhAn pisze:
Sami wiemi jak po ucieczce z Fox River ile trupów jeszcze zostawiał za sobą T-Bag więc Scofield będzie sie bał go uwolnić i długo będzie się zastanawiał zanim podejmie jaką kolwiek decyzję.
My wiemy, ale czy wie o tym Scofield? Pewnie się tylko domyśla, aczkolwiek wiadomo jak T-Bag będzie chciał uciec z Michael'em to postawi na swoim, bo przecież zawsze coś wymyśli by tylko ratować swój tyłek
KhAn
John Abruzzi

Michael też to napewno wie a jak nie to w któryms momencie się dowie.
Mela0607
T-Bag

a czy ma to teraz jakiekolwiek znaczenie? było i już, a T-Bag się nie zmieni, zresztą w głowie Michael'a siedzi tylko Sara, więc przestępstwa T-Bag'a na pewno teraz go nie interesują
KhAn
John Abruzzi

No i dowiedzieliśmy się znaczenia słowa Lechero -----> mleczarz :D hehe śmieszne to jest :P coraz bardziej zaskakuje mnie ta postać i mam nadzieję, że będzie się rozkręcać i interesować mnie jeszcze bardziej :) fajna fuche odwalił i nie dziwię mu się dlaczego zabił tego faceta bo ja na jego miejscu zrobiłbym to samo.
piotrek199
Świeżak

Spoko koles. ciekawe czy ucieknie z Sony.mam nadzieje ze tak.
hopsc
Świeżak

Bardzo fajna postać, ma szanse zajść daleko w PB mimo iż ma już chłop swoje lata. Zgadzam się z wami, iż bez ludzi by mało zrobił w Sonie. Jednak facet wie czego chce, nie daje sobie dmuchać w kaszę i pilnuje zasad.
B...
Michael Scofield

KhAn pisze:
Sami wiemi jak po ucieczce z Fox River ile trupów jeszcze zostawiał za sobą T-Bag więc Scofield będzie sie bał go uwolnić i długo będzie się zastanawiał zanim podejmie jaką kolwiek decyzję.
no właśnie przecież Michael czuł sie winny za każdą zbrodnie T-baga po ucieczce wiec teraz na pewno nie dopuści do tego aby wyszedł na wolność...
A jeśli chodzi o Lechero to sama nie wiem. Lubię te postać, bo dobrze sprawdza się w roli takiego" władcy Sony", a T-Bag...sama nie wiem... nie nadawał by się chyba na jego następce, za bardzo przywykłam już do jego pozycji-sługusa Teodoro ;-) śmiesznie to brzmi w ustach Lechero ale jeszcze lepiej w jednej scenie gdy Scofield się tak do niego zwrócił :-D
PatuŚ
Michael Scofield

Ja tam nie lubie Lachero (mleczarz :mrgreen: ), taki jest wielki Pan, a tak to kleji się do michaela żeby móc z nim uciec. Niby pilnuje zasad, a tak to przecież na poczatku sam ustawił walke Michaela z tym "dużym", gdyby nie Alex to już dawno Michel dołoączył by so Sary :-P
B...
Michael Scofield

no tak, ale na początku widać było wyraźnie ze gościu się obawiał Scofielda i ja się mu nie dziwię. Bał się ze pojawił się ktoś kto mógłby zamieszac i odebrać mu władzę i dlatego chciał się go pozbyć a potem jeszcze długo zachowywał taki dystans. Ale mimo wszystko z reguły raczej przestrzegał tych zasad, z tym że to były JEGO zasady, ale to już inna kwestia.

ale swoją droga człowiek ma.... wielki tyłek! :lol: jezuuu jak ja się dziś z tego uziałam! wczesniej nie zwracałam na to uwagi, a dzis taki zonk hehe :-D normalnie on stoi a jego zawieszenie 2 metry za nim :-P
niunia
Michael Scofield

Ma zasady ktore inni musza przestrzegać. Mimo, iż do końca nie jest on sprawiedliwym "władcą" w Sonie, lubie go i nic do niego nie mam :) ot co.
zaskakuje mnie coraz bardziej, i jestem ciekawa jak jego losy się potoczą.

pasował by z tą Felicia Lang. niezle by sie dopełniali; ona taka 'uporzadkowana' zyjaca w zgodze z prawem, ale by sie nim zajeła i 'wychowała' :-D
B...
Michael Scofield

niunia pisze:
pasował by z tą Felicia Lang. niezle by sie dopełniali; ona taka 'uporzadkowana' zyjaca w zgodze z prawem, ale by sie nim zajeła i 'wychowała' :-D
nie wpadłabym na takie połączenie, ale czemu nie? tylko obawiam sie ze na to wychowanie jest już troche za pożno ;-)
PatuŚ
Michael Scofield

B... pisze:
ale swoją droga człowiek ma.... wielki tyłek! jezuuu jak ja się dziś z tego uziałam! wczesniej nie zwracałam na to uwagi, a dzis taki zonk hehe normalnie on stoi a jego zawieszenie 2 metry za nim
juz myslałam że tylko ja to zauważyłam... tragedia poprostu... :-D
niunia pisze:
pasował by z tą Felicia Lang. niezle by sie dopełniali;
widze juz się tworza nowe pary, najpierw Michael& MAhone teraz Lachero&Lang... to z kim sparować Susan?? :-P
Oktarynka
Fernando Sucre

Dzial spojlery jest po to zeby w innych dzialach nie spojlerowac ''

Patus - Susan jest z Linciem zapomniałaś ;D? Teraz znowu LJ nie ma pary D:
B... pisze:
ale swoją droga człowiek ma.... wielki tyłek! :lol: jezuuu jak ja się dziś z tego uziałam! wczesniej nie zwracałam na to uwagi, a dzis taki zonk hehe :-D normalnie on stoi a jego zawieszenie 2 metry za nim :-P
w ogóle jest taki gruby jakiś XD. Ale zad rzecyzwiście... potężny XD.

Btw, on kiedyśtam mówił, że ma żonę i parę dzieci *nie pamiętam jak zwykle*, to ciekawe czemu ta prostitute do niego idzie, a nie żona. Bo Lechero cośtam kepił, że on chce wrócić do rodziny... czy coś. Czy znowu wszystko pomyliłam XD.
PatuŚ
Michael Scofield

Oktarynka pisze:
Patus - Susan jest z Linciem zapomniałaś ;D?
chodziło mi o inny rodzaj BYCIA... w sensie małego romansu..jak narazie linc nienawidzi Susan ale wiadomo do nienawiści do miłości droga bardzo krótka :mrgreen:, wiec kto wie, co bedzie w kolejnych odcinkach :lol:
Oktarynka
Fernando Sucre

patus1905 pisze:
Oktarynka pisze:
Patus - Susan jest z Linciem zapomniałaś ;D?
chodziło mi o inny rodzaj BYCIA... w sensie małego romansu..jak narazie linc nienawidzi Susan ale wiadomo do nienawiści do miłości droga bardzo krótka :mrgreen:, wiec kto wie, co bedzie w kolejnych odcinkach :lol:
ale przecież że ja mowię o miłości XD! Kto się czubi ten się lubi. Jeszcze coś między nimy będzie, Susan jest niczego sobie z wyglądu, a Linc jest tępy i w sumie też się niektórym podoba. Stukną się ze sobą, ot co.
B...
Michael Scofield

Oktarynka pisze:
Btw, on kiedyśtam mówił, że ma żonę i parę dzieci *nie pamiętam jak zwykle*, to ciekawe czemu ta prostitute do niego idzie, a nie żona. Bo Lechero cośtam kepił, że on chce wrócić do rodziny... czy coś. Czy znowu wszystko pomyliłam XD.
no chyba nie pomyliłaś się bo on rzeczywiście cos tam mówił takiego ale tez nie pamietam dokladnie. Ale myśle ze gościu jakoś specjalnie nie jest przywiązany do tej rodziny skoro przyjmował ta dziewczyne w więzieniu, a przyjmował ją a nie żonę, bo wątpie zeby ona chciała do niego perzychodzic :-P
Oktarynka
Fernando Sucre

Ale gostek zaargumentował, że "też ma rodzinę", dlatego chce uciec. A może tylko tak powiedział, żeby Mike'owi zmiękło serduszko XD?
Babydoll
Mahone

Oktarynka pisze:
Ale gostek zaargumentował, że "też ma rodzinę", dlatego chce uciec. A może tylko tak powiedział, żeby Mike'owi zmiękło serduszko XD?
Hmmm... Może coś w tym było :) Majkel przecież wszystkim pomoże, zawsze... :roll:
PatuŚ
Michael Scofield

własnie Michale to taka " Matka Teresa" wystarczy go podejść i ju... a też powie słowo i zaraz wyciąga T-baga już nie musi byc przecież taki słowny, ale nie on zawsze musiał być nieskazitelny... sasasa ale terz to się zmieni
Piotras003
T-Bag

choc byl okrutny w sonie to i tak najwiecej pomogl w ucieczce.a oni tak mu sie odplacili ;-)
niunia
Michael Scofield

Lubiłam go mimo tego wszystkiego.. nie zasłużył by umrzeć w taki sposób. Ciekawa jestem co na tojego rodzina.. jego dzieci.
Jego wyraz twarzy nie był taki groźny jak się wydawał.. sympatycznie wyglądał
PatrykScofield
Świeżak

ja go nie lubilem od początku, doceniam to co zrobil dla ucieczki jednak ciesze sie ze nie zyje.
niunia
Michael Scofield

Gdyby porównać go z Sammym to na pewno bym wbrała jego. W sonie rządził z zasadami i to mi się bardzo podobało. Potrafił zapanować nad tym wszystkim.. i nie był aż taki zły dla innych, podchodził do wielu spraw z humorem.. Ciekawe teraz jak się sprawdzi T-bag.
Tanira
Michael Scofield

był jaki był ale ja go lubiłam...umarł z godnością...mimo wszystko
Wróć do „Postacie”