Charles "Haywire" Patoshik

Michael Scofield, Lincoln Burrows, T-Bag, Mahone, John Abbruzzi, Fernando Sucre, Alexander Mahone, Agent Paul Kellerman i inni, czyli dyskusje o bohaterach serialu.
AutumnLeaf
Michael Scofield

Nie trzeba dogłębnie analizować, ale i tak są tacy, którzy nie zrozumieją i powiedzą, "a to mógł coś zrobić i ich nie zabijać ". Pamiętam jak czerwona na twarzy z wściekłości snułam wywody psychologiczne na temat postępowania Alexa połowie swojej rodziny...nie zrozumieli...
hbc
C-Note

Patoshik należy do moich ulubionych postaci z PB.
Te jego marzenia o Holandii i rozmowa z psem...
Starfire
Świeżak

spoko postac ale niespecjalnie za nim przepadam :)) owszem te jego marzenia gadki z psem i z tymi dzieciakami, a potem skok z wierzy to byl wyciskacz lez =p
Piotras003
T-Bag

Rozwalający koleś jak na tym rowerze smigał w kasku na głowie to myslałem ze sie posikam ze smiechu :mrgreen:
Pam
T-Bag

Mi się Świrek do dzisiaj podoba. :-) Bardzo go lubię...
piotras003 pisze:
Rozwalający koleś jak na tym rowerze smigał w kasku na głowie to myslałem ze sie posikam ze smiechu :mrgreen:
Ta scena też mi się podobała :-D A jak na początku kolejnego sezonu przyjechał ze spadniętym łańcuchem i trafił do tej restauracji (czy co tam było) i przy okazji się najadł oraz napił, to myślałam, że śmiać się nie przestanę :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nero
Lincoln Burrows

A mnie najbardziej śmieszyła scena z obrazem :-D Ta jego mina, gdy mówił "It's beautyful" xD Ja nie mogę... on jest bosski w tej roli :-D
Ania1991_ck
Michael Scofield

Fajnie było jak tłumaczył tej parze nastolatków że jedzie do Holandii i był przy tym taki przekonywający ze aż szkoda było patrzeć na niego.
owcaaa
Świeżak

Patoshik był mocny :mrgreen:
Genialnie wcielił się w rolę :D
Szkoda, że już skończył ;/ mogli go jeszcze zostawić, byłoby się z czego pośmiać :mrgreen:
Aglek
Michael Scofield

Mógłby siedzieć w Sonie xD
Byłby fun!! :D Potem by uciekł z nimi i znalazł sobie dziewczyne, znormalniał i żył długo i szczęśliwie!! xD
agulec
Michael Scofield

ale przecież Patoshik był chwilę w Sonie xD haha
nadział się na Mahona i poległ xD ale przynajmniej on jeden nie zdawał sobie pewnie sprawy z tego, że właśnie ginie i można powiedzieć, iż skończył szczęśliwie :D
dziwny to był koleżka, ale całkiem miło go wspominam^^
owcaaa
Świeżak

przeczytałam gdzieś ostatnio ze on jest znany jako aktor, ktory odgrywa role niepokojacych lub "niestabilnych umyslowo" bohaterow. :mrgreen:
agulec
Michael Scofield

hehe.. to by się nawet zgadzało xD on tak wygląda jakby coś z nim było nie tak na co dzień xD chyba przez te wyłupiaste oczy^^ a jak już strzeli minę to już w ogóle wygląda jak psychol kompletny :D chciałabym go zobaczyć w jakimś innym filmie, po w PB świetnie zagrał szurniętego Patoshika^^ widać, że ma w tym wprawę :D hyhy
owcaaa
Świeżak

też go chcę jeszcze gdzieś zobaczyć :mrgreen:
poszukam jakiegos filmu z nim
Nero
Lincoln Burrows

W Patriocie go widziałem urywkiem jak siedział w jakimś więzieniu. Ale mina niczym z PB :-D
Xaneta
Michael Scofield

agulec pisze:
ale przynajmniej on jeden nie zdawał sobie pewnie sprawy z tego, że właśnie ginie i można powiedzieć, iż skończył szczęśliwie :-D
ta xD zabił sie by nie dac sie zabic xD normalne ^^ xD Postać grał fajną i ważną w pierwszym sezonie.W drugim to z nim była komedia jak na tym roweryku jechał xD
agulec
Michael Scofield

Xaneta pisze:
ta xD zabił sie by nie dac sie zabic xD
co Ty, on nawet nie wiedział, że zginie, jak już leciał xD takie miałam wrażenie :D
Xaneta
Michael Scofield

agulec pisze:
co Ty, on nawet nie wiedział, że zginie, jak już leciał xD takie miałam wrażenie :-D
no bo to tak wyglądało racja xD ale efekt końcowy był taki jak powiedziałam xD i tak by go zabił xD
k0sa
Tweener

Mnie zawsze denerwował , ale szkoda mi się go zrobiło jak z celi Scofielda go wywalali :(. :)
Ania1991_ck
Michael Scofield

On był bardzo oryginalny jego oczy szczególnie. Jak po raz pierwszy się pojawił to budził we mnie przerażenia, a potem to całkiem spoko ziom. :-)
Mia
Fernando Sucre

Ten aktor w ogóle ma taki dziwny wyraz twarzy, nadaje się na psychopatę idealnie. Wszystkie sceny zagrane genialnie poczynając od scen w celi z Michael'em ( te jego rozpracowywanie tatuażu i droga do piekła no bomba) przez psychiatryk po ucieczkę na rowerku i budowanie tratwy...fantastyczny aktor.Ale w innej roli go sobie nie wyobrażam :mrgreen:
Ania1991_ck
Michael Scofield

Jak wpadł do McDonalda i sie tak uciapał to mi go było szkoda. Biedny nie wiedział co robi, a le przecież nie chciał źle. Nawet jak zapytał tych młodych czy może kupić psu karmę to tez o nim dobrze świadczy.
Pam
T-Bag

Ania1991_ck pisze:
Jak wpadł do McDonalda i sie tak uciapał to mi go było szkoda. Biedny nie wiedział co robi, ale przecież nie chciał źle. Nawet jak zapytał tych młodych czy może kupić psu karmę to tez o nim dobrze świadczy
Pewnie, że nie chciał... Podobało mi sie, jak sie uciapcial :D
A to, że zapytał sie o jedzenie dla psa, to o nim dobrze świadczy... Ważne, ze pomyślał o psie... Byłoby szkoda zwierzaka...
Mi go jest naprawdę żal... Głupia Firma :evil: :evil: Za co to było, żeby Mahone musiał zmusić go do śmierci?? Nie rozumiem tego... Skoro chcieli Michaela, to powinni sie zająć nim przecież...
Ania1991_ck
Michael Scofield

Tak ale może oni nie chcieli ryzykować że on wie coś o intrydze firmy. Wiesz, jak w Polsce totalitaryzmie powiesz coś na władze i nie żujesz. Chociaż w gruncie rzeczy co może powiedzieć człowiek chory psychicznie.
Scylla
Fernando Sucre

No wiecie. Tatuaże Michela rysował z pamięci. Więc.....
gosia!.
Tweener

Świetna postać! Znakomicie wykreowana, bo trudno jest zagrać osobę chorą psychicznie... ;-)
Był rozbrajający, śmieszne sceny z nim były...No i do tego inteligentny, bo np. zapamiętał tatuaż Michela, chociaż był bardzo skomplikowany...
Szkoda, że zginął i nie dotarł do Holandii... :-?
Jego postać ubarwiała serial.
Wróć do „Postacie”