Charles "Haywire" Patoshik

Michael Scofield, Lincoln Burrows, T-Bag, Mahone, John Abbruzzi, Fernando Sucre, Alexander Mahone, Agent Paul Kellerman i inni, czyli dyskusje o bohaterach serialu.
Ana xD
Świeżak

facet zgłupiał przez naukę - przestroga dla nauczycielów, którzy tępią uczniów wzorami, regułkami i tok dolej. Żyby potym nie płacili łodszkodowania.
Spoko chłopina, podnosił ciśnionko, był w swoim rodzaju zdolny i inteligentny (przynajmniej Majk nie panoszył się swoim eee, inżynierstwem). Jego ostatni epizocik mnie wzruszył.
niunia
Michael Scofield

hopsc pisze:
Nie podoba mi się rola jaką facet grał. Moim zdaniem był jak wrzód na dupie Scofield'a.

... :-?
nie wiem czemu tak sądzisz; aczkolwiek myśle że zawsze przyda się takowa rola do 'rozluźnienia' sytuacji, w których występował Michael.. a jak wiemy, takowe sytuacje były pełne napięcia i emocji, a on potrafił wnieść do filmu komizm. Ja się przy niektórym epizodach z nim nieźle naśmiałam.. i cieszę się iż kiedyś go widziałąm w PB, bądź co bądź odegrał znaczącą role w planie ucieczki :P
natalios
Tweener

ten gosci mnie od początku rozbrajał

A tak w óglole to on zyje w 3 sezonie

jak to możliwe :-D :-D
B...
Michael Scofield

natalios pisze:
A tak w óglole to on zyje w 3 sezonie

jak to możliwe :-D :-D
what's going on??? :-D
no żyje ale "inaczej" bo mam nadzieję ze to pytanie to był żart taki ;-)
niunia
Michael Scofield

Natalios chyba uważnie nie oglądasz; on powrócił, lecz tylko w wizjach i urojeniach Alexa.
Przemawiał do niego, że Scofield chce go tylko wykorzystać i ucieknie bez niego.
Jednym słowem, osoba którą "podpuścił" do smierci przesladuje go.
Xaneta
Michael Scofield

brecht kolo;] no po prostu ze świruska można sie było pośmiać i to dobrze;]
Babydoll
Mahone

Jego twarz mówi sama za się :-D
agulec
Michael Scofield

i ta cała Holandia.. miał marzenie, które chciał spełnić robiąc to w taki jakiś żałosny a zarazem piękny sposób.. i ta mina Alexa, jak dowiaduję się, że kolo chce pojechać do Holandii, mówi sama za siebie.. w ogóle cała ta rozmowa genialnie zagrana przez obydwóch aktorów.. i straszna scena.. a jednocześnie taka ujmująca.. nie wiem jak to określić, ale miałam w głowie 125478 tysięcy myśli jak ją oglądałam.
Babydoll
Mahone

agulec pisze:
straszna scena.. a jednocześnie taka ujmująca
Heh, Patoshik oznajmił Alex'owi, że się zabije, a ten: "Ok, proszę". Rozwaliło mnie to XD
agulec
Michael Scofield

Babydoll pisze:
Heh, Patoshik oznajmił Alex'owi, że się zabije, a ten: "Ok, proszę". Rozwaliło mnie to XD
no ale z jakim ciężkim sercem! sam nie mógł na to patrzeć! sam nie wierzył w to co robi! dlatego - może, źle się wysłowiłam, ale ostatnio nie sypiam za dużo - powiedziałam, że ta scena była taka szczególna.. taka że nie wierzyłam, że to się dzieje.
p.s. mnie też to rozwaliło, ale tak że siedziałam 15minut bez ruchu gapiąc się w ścianę xD
MarQ
Michael Scofield

mi sie podobala ta scena, pokazywala po raz kolejny jaki mahone moze byc bezwzgledny zeby osiagnac swoj cel :P
agulec
Michael Scofield

Marq112 pisze:
jaki mahone moze byc bezwzgledny zeby osiagnac swoj cel
albo żeby ocalić swoją rodzinę :]
B...
Michael Scofield

w kazdym razie szkoda swirusa, ale juz mi przesła złosc na Alexa za to całe wydarzenie, z reszta przeszła mi w 10 minut po obejrzeniu odcinka^^
PatuŚ
Michael Scofield

B... pisze:
juz mi przesła złosc na Alexa za to całe wydarzenie, z reszta przeszła mi w 10 minut po obejrzeniu odcinka^^
bo na niego nie mozna sie gniewac... chociaż widać że sam miał ze soba problemu potem jak namówił go do skoku...widać chociaż że ma sumienie.... :-P
agulec
Michael Scofield

moim zdaniem - gdyby nie miał, to np. nie brał by tych tabletek, a jak wszyscy dobrze wiedzą, zaczął je brać bo prześladowały go myśli po zabiciu Shalesa, a skoro tak, to znaczy ze sumienie go jednak gryzło. Poza tym za każdym razem jak Kim kazał mu zabijać, było widać, że on tego w ogóle nie chce robić. Ale robił to i był bezwzględny. I teraz znowu ma wyrzuty sumienia. Sumienia jak dla mnie już bardziej nie ma T-Bag, bo każde morderstwo po nim spływa i nie ma z tym najmniejszych problemów :]
PatuŚ
Michael Scofield

agulec pisze:
moim zdaniem - gdyby nie miał, to np. nie brał by tych tabletek, a jak wszyscy dobrze wiedzą, zaczął je brać bo prześladowały go myśli po zabiciu Shalesa, a skoro tak, to znaczy ze sumienie go jednak gryzło
100% racja, jaki bye mieł sumienia to by go tak nie dreczło ;-P
Ania1991_ck
Michael Scofield

Machone gdyby miał wybór nie zabijał by świrusa. Sam powiedział przedtem agentowi że on jest chory psychicznie i nie wie nic o planach braci. myślę że powiedział to bo chciał ocalić życie zbiega.

Miał już dość zbrodni które musiał popełniać ale niestety nie miał ty nic do gadania.

Szkoda mi było świrusa zwłaszcza gdy tłumaczył ze łzami w oczach że on chce tylko płynąc do Holandii a nie chce wracać do więzienia.
Xaneta
Michael Scofield

no niby ale patrz...Mahone mówił jemu że i tak on zginie no to Patoshik ze w takim razie skoczy a Mahone że nie ma nic przeciwko i skoczył.Krajzol zginął prze Aleksandra;P
PatuŚ
Michael Scofield

xaneta pisze:
Mahone mówił jemu że i tak on zginie no to Patoshik ze w takim razie skoczy a Mahone że nie ma nic przeciwko i skoczył.Krajzol zginął prze Aleksandra;P
ale widziałas reakcje Alexa... tez mu to łatwo nie przyszło..a potem, go dręczyły "przywidzenia" świrusa :-P
Xaneta
Michael Scofield

wiesz nie oglądałam 3 serii;]
Alexxa
Mahone

Ania1991_ck pisze:
Szkoda mi było świrusa zwłaszcza gdy tłumaczył ze łzami w oczach że on chce tylko płynąc do Holandii a nie chce wracać do więzienia
Mi też.. Ogólnie w II sezonie pokazał się z trochę innej strony, niż w Fox River. Albo to, jak zabił tego faceta, który dręczył swioją córkę. Z jednej strony przerażające, ale z drugiej- może poruszyło go to..
Morgoth
Fernando Sucre

w takim razie xaneta proponuje ci nie czytac nic na tym forum az do obejrzenia wszystkich odcinków -> tutaj mowi sie na bierząco
Xaneta
Michael Scofield

wiem ale mi to nie robi żadnej różnicy;P nie czytam streszczeń odcinków a jak przypadkiem sie czegoś dowiem to trudno;] i tak w końcu obejrzę;]
agulec
Michael Scofield

nie widzę sensu po co miałby to mówić tak o, skoro byli tam tylko we dwoje :]
ale ok, to jest Twoje zdanie i nigdy mnie do niego nie przekonasz :]
B...
Michael Scofield

ani Ciebie ani chyba nikogo tym nie przekona, a z resztą przeciez to widac na pierwszy rzut oka jak sie obejrzy pare odc Pb, nie trzeba wcale jakos tego dogłebnie analizowac, pewne rzeczy sa przeciez oczywiste, wiec ie rozumiem o co kaman tutaj w ogóle
Wróć do „Postacie”