NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

T-Bag

Michael Scofield, Lincoln Burrows, T-Bag, Mahone, John Abbruzzi, Fernando Sucre, Alexander Mahone, Agent Paul Kellerman i inni, czyli dyskusje o bohaterach serialu.
madamebutterfly
Mahone

kolo co gral patoshika zagral dobrze patoshika ale jakby mial zagrać t-bagsa to masakra...
on doskonale udaje takiego glupiego psyhopate, a T-bag takim z pewnością nie jest...
jest przebiegly i cholernie inteligentny i jeszcze na dodatwek sprytny i zawsze umie wyjść na swoje :)
necik665
C-Note

jest na prawde nie przewidywalny... podoba mi sie jego styl życia :)
B...
Michael Scofield

styl zycia? xD
ehehe mi sie moze styl az tak bardzo nie podoba, bo wiadomo...morderca, zboczeniec mememe ^^

ale usposobienie juz znacznie bardziej :-D
Xaneta
Michael Scofield

B... pisze:
ale usposobienie juz znacznie bardziej
jego charakter...O tak. Jego teksty są czasem tak powalajace...
B...
Michael Scofield

jego podejscie do innych, takie "luzackie" robi wrazenie^^
gdyby nie ten jego styl zycia chetnie zgodziłabym sie zeby był moim sasiadem :lol:
choc z drugiej strony, taki "wybielony" z swych złych cech nie byby juz tym samym człowiekiem.

W ostatnim odcinku, w 6 odc 2 serii, podczas tej gadki z ta "laska" :lol: , gdy opowiadał o swej dawnej miłosci^^, miał genialny wyraz twarzy. Jakby uczucia, które gromadzi w swej pamieci, zwiazane z Susie Q, wydzierały sie z jego wnetrza na siłe.
Kazda scena w której ja wspomina jest niezwykła. I zawsze mi go wtdy szkoda :-/
Mahonia
T-Bag

Zwłaszcza było mi go szkoda jak zamknął Susie Q z dziećmi w tej tam piwnicy czy jak to nazwać i zadzwonił po policję i płakał że mu się nie ułożyło...
Bella14
Tweener

A niech płacze! Ja go nie cierpię :-/ Wredna morda taka... On jest normalnie jak wrzód na tyłku. Wcale bym ze nim nie tęskniła, jakby mu wpakowali kulkę w łeb :-D
Serdziu
C-Note

ale trzeba przyznać że też potrafi kombinować, chociażby wtedy jak tą kase westorelanda wykopywali, nieźle to wykombinował :->
Alexxa
Mahone

No ba, on jest wręcz piekielnie inteligentny :mrgreen: . Wykombinował z tą kasą, owszem, ale nie tylko wtedy.. Niby groźny morderca i pedofil, ale jednak posiada taki wewnętrzny urok, który pomaga mu w uwodzeniu :-P .
Bella14
Tweener

Urok? No, sorry, ale z której strony? Ja tego uroku nigdzie nie widzę... :-/
Serdziu
C-Note

Alexxa miała na myśli chyba to że ma podejście do kobiet, w 2 sezonie to widać :-P
Alexxa
Mahone

To miałam na myśli, owszem :mrgreen: . Ale i poza tym uważam T-Baga( tzn. Roberta ^^) za atrakcyjnego faceta.
Serdziu
C-Note

ale trzeba przyznać że jako aktor to w sumie pasuje tylko na czarnego charaktera :-> no bo ja bym go sobie jakoś nie wyobrażał jak ratownika w słonecznym patrolu ;-)
B...
Michael Scofield

e tam, widziałam go w kilku wcieleniach, takze i w takich, gdzie stał po tej drugiej 'stronie mocy', w odróznieniu od Pb i nawet mnie to nie raziło za bardzo^^
przekonujacy jak mało kto :-D
Bella14
Tweener

Ja też widziałam Roba w tym "drugim" wcieleniu. W "Osaczonym" bodajże... Tak grał glinę i wcale aż tak nie raziło, że akurat on jest "panem władzą" :-D

A co do T-Baga... No, może ma podejście do kobiet, temu nie zaprzeczę... Ale on wcale nie jest przystojny! No, ale "każda potwora znajdzie swego adoratora"...
Alexxa
Mahone

Bella14 pisze:
Ale on wcale nie jest przystojny! No, ale "każda potwora znajdzie swego adoratora"...
A o gustach się nie dyskutuje :-P . Ja tam już dawno przestałam komentować to, że komuś się podoba np. Went czy Amaury, bo każdy ma swoje zdanie ^^, a ja nie widzę nic przystojnego w Wencie.
Luthien
Fernando Sucre

Alexxa pisze:
a ja nie widzę nic przystojnego w Wencie.
Moim zdaniem Went jest bardziej ładny niż przystojny. Taki raczej śliczny chłopczyk, niż przystojny facet.

A co do Roberta to można by powiedzieć, że jest brzydki, gdyby nie to, że istotnie ma w sobie "to coś" ;-)
Bella14
Tweener

Luthien pisze:
A co do Roberta to można by powiedzieć, że jest brzydki, gdyby nie to, że istotnie ma w sobie "to coś" ;-)
Dokładnie o to chodzi! Może to chodzi o jego sposób bycia, może własnie o podejście do, kobiet, jak to mówiłyście... Ale ja myślę, że jakby nie miał tego czegoś, nikt nie zwróciłby na niego uwagi...
AutumnLeaf
Michael Scofield

Teddy chyba trochę zgłupiał albo zdziadział. Pięc razy to już powtarzałam, ale powtórzę i tutaj. Albo Sona wyprała go z resztek rozumu, albo dostał chwilowego zaćmienia oO
W sumie to nie wiem, czy tak raźno by szedł przez tą pustynię po kilku dniach bez jedzenia i picia --'
B...
Michael Scofield

AutumnLeaf pisze:
Albo Sona wyprała go z resztek rozumu, albo dostał chwilowego zaćmienia oO
własnie tez się zastanawiam...
poki co obejrzałam jeden odcinek,a le troche, a nawet bardzo mnie rozczarowal...
po pierwsze swoim stylem :roll:
po drugie swoją gadką, w zaden sposób nie przypominająca inteligentnych docinek z 1 czy 2 sezonu...
no i po trzecie tym swoim zacmieniem :shock:
niunia
Michael Scofield

Ten to sobie potrafi poradzić zawsze i wszędzie.
I właśnie też tak myślę, dlaczego ON - bezlitosny morderca, zbieg.. nie przewidział, że wchodząc z wielką torbą kasy do samochodu z dwoma podejrzanymi typami mogą go okraść, zabić, zjeść czy tam jeszcze co
agulec
Michael Scofield

eee... O Teddiego to ja się w ogóle nie martwię, zawsze sobie umiał poradzić i podnieść się z największej opresji xD Stracił rękę, kobieta go rzuciła a on nie zdążył nawet otrzeć łez i już miał plecak pełen kasy :D
Ciekawe co teraz kombinuje. Będzie się podszywał pod tego gościa z firmy GATE..? :027:
Alexxa
Mahone

agulec pisze:
Będzie się podszywał pod tego gościa z firmy GATE..?
Znając jego pomysłowość i kreatywność, oraz umiejętność wybrnięcia z opresji- zapewne tak :mrgreen: . I w 4 sezonie chyba wraca stary, dobry T-Bag - i to mi się podoba. Mógłby sobie tylko sprowadzić tą swoją 'angelitę' xD...
B...
Michael Scofield

Alexxa pisze:
Mógłby sobie tylko sprowadzić tą swoją 'angelitę' xD...
no własnie xD

sceny z 3 odcinka z jego udziałem mnie rozbroiły na amen :-D
kocham jego akcent, kocham po prostu! ^^

rzeczywiście T-Bag jest osobą, która umie zadbać o swój tyłek jak mało kto. Nie bardzo rozumiem póki co, co teraz kombinuje,ale to dobrze w sumie, zawsze są większe emocje jak się ogląda rozwój akcji z odcinka na odcinek, ale nie rozumiem nadal, dlaczego zrodził sie w jego głowie plan zemsty na Scofieldzie? to raczej do niego nie podobne^^
przynajmniej do tej pory nie było...
Luthien
Fernando Sucre

świetny był w 3. odcinku :-D
najlepszy ten akcent :-D

Ale głupi jest, że się chce mścić! Dobrze by mu było tak jak teraz - mógłby się świetnie urządzić. Piękny apartament, mnóstwo kasy i nawet kobitka ;-) Ale nie, bo on się musi mścić :-?
Wróć do „Postacie”