David 'Tweener' Apolskis

Michael Scofield, Lincoln Burrows, T-Bag, Mahone, John Abbruzzi, Fernando Sucre, Alexander Mahone, Agent Paul Kellerman i inni, czyli dyskusje o bohaterach serialu.
Dusqmad
Administrator

Obrazek

Tweener - złodziej innego kalibru niż Sucre. Ba, stanowiący jego przeciwieństwo. Jest tchórzliwy, skory do sypania, ale to w końcu małolat i zółtodziób. Wkurzyło mnie to, że dzięki reszcie uciekinierów poradził sobie z zainteresowaniem T-Baga i przezwisko 'Tweener' straciło swój sens, bo jest to postać nadająca się jedynie na epizodyczną. Podobają mi się jednak zmiany jakie w nim zaszły i jego tragiczna śmierć. W końcu to tylko dzieciak, a Mahone tak z nim się rozprawił...
KhAn
John Abruzzi

Dzieciak sypał to dostał za swoje. W więzieniu z tego co pamiętam to też sypał ale z tego co wygladało dzieciak chciał mieć ochronę zapewnioną przed T-Bagiem. Postać nie wnosząca nic szczególnego do serialu a jego śmierć też była taka bezsensu ale wsumie jak szybko sie pojawił tak szybko zniknął.
Mela0607
T-Bag

Porównywać go do Sucre?! Nie, nie lubię tzn. nie lubiłam go, przeszkadzał mi w każdej scenie i szczególnie dobijał mnie fakt iż niby był z Scofieldem i mu pomagał, a pogrywał z Bellickiem; nie wybaczalne i zgadzam się za to wszystko co on robił w więzieniu to też go spotkała taka kara jaka powinna.
Alice_in_Chains
Sara Tancredi

Tweener to był taki agent, że szkoda słów
Najlepsze było to jak chodził z podwiniętym rękawem i pokazywał takaż :)
ogólnie to był mi obojętny :roll:
Ble
C-Note

Ale fajną zbrodnię mu wymyślili... Pójść za kratki za kradzież jakiejśtam karty... ;p
Marcin
Tweener

#up
To nie jakaś tam karta :D to karta z 1910 i warta $300 tys jeżeli dobrze pamiętam :D
Ble
C-Note

Marcin pisze:
To nie jakaś tam karta to karta z 1910 i warta $300 tys jeżeli dobrze pamiętam
A dla mnie wciąż to będzie jakaśtam karta ;p
AutumnLeaf
Michael Scofield

Tweenera w 1 sezonie nie lubiłam gdyż uważałam go za takiego przemądrzałego cwaniaczka, ale w sezonie 2 pokazał, że jest w porządku i można mu zaufać.
i oczywiście jego romans z tą dziewczyną, szkoda, że im sie nie udało :roll:
Piotrek1230
Sara Tancredi

szkoda że tak szybko zginął
Mela0607
T-Bag

mi go tam nie jest szkoda, za bardzo cwaniakował co spowodowało iż go nie lubiłam
Sebastian66i6
Lincoln Burrows

Taa cwaniak był z niego niezły..

Jeśli chcesz zadawać zagadki bądź quizy to odsyłam do działu "Zagadki" tam możesz dowoli ich zadawać.

KhAn
Ostatnio zmieniony 2007-10-21, 21:24 przez Sebastian66i6, łącznie zmieniany 1 raz.
Ana xD
Świeżak

joł, joł.
Przypominał mi kolegów z klasy... łoni też posiadają szerokawe portki i chłodzą jak kaczki. W II sezonie okazał się być lepszym człekiem tzn. uciekinierem (nie wsypał pozostałych jak kopali u tej blondyny w garażu).
B...
Michael Scofield

szkoda go było :-/ ogolnie to był mi zupełnie obojętny, w pierwszym sezonie, który oglądałam na bieżąco w polsacie, mnie denerwował, bo bałam sie ze moze przeszkodzic w ucieczce, a tego bym nie przezyła :-D ale w drugim sie chłopak wyrobił :lol: polubiłam go nawet, a kiedy zginął byłam taka wściekła na Mohone'a....aż trudno mi to teraz pojąć :-P
Oktarynka
Fernando Sucre

B... pisze:
szkoda go było :-/ ogolnie to był mi zupełnie obojętny, w pierwszym sezonie, który oglądałam na bieżąco w polsacie, mnie denerwował, bo bałam sie ze moze przeszkodzic w ucieczce, a tego bym nie przezyła :-D ale w drugim sie chłopak wyrobił :lol: polubiłam go nawet, a kiedy zginął byłam taka wściekła na Mohone'a....aż trudno mi to teraz pojąć :-P
też byłam przez to wściekła na mahone'a! XD jedyny moment w którym mogłam mu powiedzieć "a idź się facet utop, co żeś narobił".
właściwie tweenera polubiłam go dopiero po śmierci hehe... znaczy wiadomo - jak wyznał miłość tej dziewczynie, to było takie, takie... i ta policja dookoła. no przecież czy dziewczyny do takich gości nie mają sentymentu XD?? bo ja mam baaardzo *pewno że bym odpisywała na jej miejscu ; )*
B...
Michael Scofield

Oktarynka pisze:
*pewno że bym odpisywała na jej miejscu ; )*
ja też, po tych jego śpiewach w samochodzie chyba każda by odpisywała :mrgreen:
PatuŚ
Michael Scofield

nie ma go w aktorach więc wklejam tu.. jak na przestępce całkiem nieźle wygląda nie??

Obrazek
B...
Michael Scofield

jak bym mu podstawiła inną twarz to tak, ale w innym razie jednak nie ;-)
"trasznie" męski wyszedł na tym zdjęciu, wolę go jako tweener'a- takiego jakim był ;-)
#Lukas#
Sara Tancredi

Apolskis, to taki trochę "kozaczek" ale do czasu, gdy nie został w celi z Avocado, bo potem to już się "rumakowanie" skończyło . . . . . Szkoda chłopaka bo musiał to robić czy chciał czy nie, ale w końcu rozwiązał problem :-)
Szkoda, że pogrywał z BB jednocześnie planując ucieczkę, no ale cóz, jakoś to sie udało . . . . .
Podobała mi się sekwencja gdy "porobił" agentów i miał ich doprowadzić do Michela a to sie okazało, że doprowadził "siebie" do domu tej Lady co mu autko darowała, i te jego słowa w trakcie "ładowania" do radiowozu, i muzyczka ogólnie pasowała, zapamiętałem dobrze te scenę, gorzej z kolejną gdzie musieliśmy pożegnać Tweenera [*] David

Pozdrawiam :-)
agulec
Michael Scofield

Tweener hehe.. 'yo, men, what's up?' :-)
wprowadził trochę zamętu i akcji w pierwszym sezonie, ale ogólnie był nieszkodliwy i dlatego siedziałam 5 minut gapiąc sie w ścianę jak go Alex zastrzelił.. to była jedna z tych scen, które się pamięta. I to jeszcze po tej luźnej scenie, wspaniałej zresztą - o której napisał Lukas. Wiedział, że to jego ostanie chwile na wolności i pojechał do tej dziewczyny.. no to było słodkie po prostu. A potem BUM.
Tanira
Michael Scofield

ja go tam nie lubie...cffaniak...
#Lukas#
Sara Tancredi

Tanira pisze:
..cffaniak...
Podobnie jak np. James ;-)
Tanira
Michael Scofield

podobnie ;) jednak ten drugi ma w sobie cos takiego...no nie wiem jak to okreslić...i tu nie chodzi tylko o wygląd. ta jego szujowatość tak jakos przyciaga
Nero
Lincoln Burrows

Tweener... jedna z najbardziej ubarwiających 1 sezon postaci. Dodawał dużo do fabuły, umiał się postawić, był sprytny i wszędzie potrafił isę wkręcić, był jednak dwulicowy, ale nie wydał uciekinierów mimo wszystko zapłacił zyciem. Moja ulubiona postać, szkoda, że jego wątek umarł...
Xaneta
Michael Scofield

ja też w drugiej części go polubiła.z tą dziewczynąim nie wyszło i to bylo głupie.a Machoń go zastrzelił pff xD
igorro
Świeżak

JA go nie lubiłem pamiętacie ta scenę jak jadł u bellicka i mu kapował a później jak już uciekali dal mu po gębie??? To taka szumowina była :-D :-D :-D
Wróć do „Postacie”