NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Paul Kellerman

Michael Scofield, Lincoln Burrows, T-Bag, Mahone, John Abbruzzi, Fernando Sucre, Alexander Mahone, Agent Paul Kellerman i inni, czyli dyskusje o bohaterach serialu.
Babydoll
Mahone

sebo160186 pisze:
Ale to raczej nie byłby dobry pomysł, mścić się na Firmie.to też by była raczej misja samobójcza
I tak jest już stracony. Przecież wszystko wygadał...
Sebo
Michael Scofield

Tak on raczej nie wróci, ale polubiłem go,miał fajny charakter. ;-)
B...
Michael Scofield

nie mamy pewnosci, ale ta ostatnia scena z jego udziałem wnisoła tyle wątpliowsci i pytan... kurcze zawsze gdy cos było w tym serialu nie wyjasnione tak do konca, definitywnie, to potem zawsze dostwalismy jakies nawiazanie do tego, chociaz na dobra sprawe to jego losy zostały przedstawione w taki sposób :shock: ze chyba trudno byLoby jeszcze cos z tego wycisnąc, pisze dosc niejasno, mam nadzieje ze zrozumienie o co mi chodzi ;-)
PatuŚ
Michael Scofield

taki urok serialu , że jest tak skonstruowany że pozostawia wolne pole dla wyobraźni fanów... widaomo że to celowy zabieg, bo inaczej by "zabili go" w taki sposób - jasny- jak Veronice ( że widac dziury po kuli i tu juz nic się nie da wykombinowac) ,albo jak Patoshnik (wiadomo ze nie wyrosły mu skrzydła) - a tak zawsze można pospekulować, posnuće teorie ,a potem jesli ktoś powraca zza "rzekomego" grobu to jest wielka niespodzianka i wzrasta oglądalność :-D
Ania1991_ck
Michael Scofield

to jest dobra teoria. Jak wróci to na pewno to coś zmieni w serialu, a może nawet bardzo dużo. Szkoda że nie wiemy jak to będzie. to czekanie mnie dobija.
hbc
C-Note

Zgadzam się, czekanie dobija.
I to jeszcze scenarzyści pewnie wymyślą coś co całkiem nas zaskoczy. Tylko żeby Paul wrócił :mrgreen:
John Abruzzi
Sara Tancredi

hbc pisze:
Zgadzam się, czekanie dobija.

"nie chodzi o to by zlapac kroliczka ale o to by gonic go" :-P Czekanie tez moze byc przyjemne..czasami ;-)
Ania1991_ck
Michael Scofield

Jak się wie na co czeka i ile będzie czekać, najgorsza jest ta niepewność.

Wydaje mi się że jakby Paul miał wrócić to już by wrócił teraz szanse są nikłe, ale nigdy nic nie wiadomo.
MarQ
Michael Scofield

dziwi mnie tylko jedno... jedna strona podala castliste 3x13 przed jego premiera oczywiscie i tam byl paul k'man !! niewiadomo czemu to zrobili ;)
John Abruzzi
Sara Tancredi

Marq112 pisze:
dziwi mnie tylko jedno... jedna strona podala castliste 3x13 przed jego premiera oczywiscie i tam byl paul k'man !!
Bo byc moze byl w planach tworcow odcinka (tego pierwotnego) bo chyba nie jest tajemnicą ze ten odcinek mial zupelnie inaczej wygladac ale z jasnych powodow zmienili scenariusz i Kellermana w nim nie bylo. No coz poczekamy zobaczymy.
mk95
Michael Scofield

dziwi mnie tylko jedno... jedna strona podala castliste 3x13 przed jego premiera oczywiscie i tam byl paul k'man
Może miał się pojawić we wspomnieniach, albo miał powrócić? Raczej się tego już nie dowiemy ;-)
Ania1991_ck
Michael Scofield

Może wprowadzili jakiś mowy wątek i już się nie zmieściło. Więc w następnym odcinku wystąpi na pewno. Trzeba mieć Nadzieję.
fanka Paula
Świeżak

Jestem fanką Paula i uwazam ze jest cudowny :635:
W pierwszej serii nie lubiłam Paula bo uważałam że jest zły gdyż słuchał rozkazu wiceprezydent Reynolds. :evil:
Dopiero w serii zmienił się w bardziej gdyż sprzeciwił sie jej i stal sie bardziej ludzki.
jest taki przystojny i ma niebieskie oczy a ten uśmiech.
najbardziej sie wzruszyłam kiedy Paul chcał popelić samobojstwo a broń mu sie zacieła
:cry :567:
Ostatnio zmieniony 2008-02-28, 20:24 przez fanka Paula, łącznie zmieniany 1 raz.
Sebo
Michael Scofield

fanka Paula pisze:
najbardziej sie wzruszyłam kiedy Paul chcał popelić samobojstwo a broń mu sie zacieła
i dobrze że się zaciela, bo tak to by Sara siedziała w więzieniu..yy albo niedobrze :roll:
hbc
C-Note

fanka Paula
ja w pierwszym sezonie też nie lubiłam Paula.
Zacznijmy od tego, że nie lubiłam nikogo kto przeszkadzał Michaelowi(oczywiście nie licząc T-Baga :mrgreen: ). Kellerman się "nawrócił" i go polubiłam. Bellica nigdy nie polubie, mam nadzieję, ze Alex wejdzie na dobra drogę.
mk95
Michael Scofield

Bellica nigdy nie polubie
bo bellicka nie da się lubić ;-) a Paula ja uwielbiałam w 1 sezonie, taki zły, męski ale działający dla kraju i swojej pani prezydent... Cud. Ale później przyszedł Alex i wiemy, co było dalej^^
B...
Michael Scofield

witamy fanko, witamy! równiez bardzo lubie Paula, co prawda nie jest moja ulubioną postacia z serialu, ale na pewno jedną z ulubionych ;-) cenie zarówno tę postac, jak i aktora który ja zagrał...ahhh i ten uśmiech... :mrgreen:
w drugim sezonie stał w mojej hierarchii tuz za Alexem... ;-)
Nero
Lincoln Burrows

Cóż, szkoda, że nie zobaczyliśmy jego dalszych losów w 3 sezonie, ponieważ nadal nie wiadomo, co się z nim stało ;-)
Mam jednak nadzieję, że ukaże się z 4.
Piotras003
T-Bag

Paul Kellerman na początku mnie wkurzal, ale gdy odwrócił sie od firmy to spoko gosc sie z niego zrobił i nawet żal mi sie go zrobiło jak chciał popełnić samobójstwo,ale na szczescie wszystko sie dobrze zakonczylo no i jeszcze pomogl lincolnowi ze go uniewinnli ;-)
Aglek
Michael Scofield

Ja lubiłam Paula nawet jak był z pania prezydent...;p On po prostu wykonywał swoją prace najlepiej jak potrafił!! ^^
Pam
T-Bag

Na początku myślałam że jest gnojkiem co lata za panią prezydent i robi to, co jemu i jej się podoba. Lecz jak zobaczyłam jego postawę przy zeznaniu w sądzie, by uratować Sarę, od razu zmieniłam zdanie. I to że odwrócił się od Kima i Firmy, też uznałam za postawę godną obywatela USA...

Teraz jest dla mnie człowiekiem, który uratował swój honor, a co najważniejsze przestał myśleć o Firmie... Trochę mi go teraz w Prisonie brakuje...
agulec
Michael Scofield

ej bo ja se myśle, że on w sumie może żyć :D jego egzekucja była pokazana w taki sposób, że tak naprawdę nie wiadomo, do kogo strzelali ci zamaskowani panowie xD w ogóle to zastanawia mnie, dlaczego oni byli zamaskowani. Co z tego, że Kellerman zobaczyłby ich twarze, skoro i tak mieli go zabić? A ci policjanci powinni byli ich znać, co nie? Więc po co te maski? W ogóle zastanawia mnie, dlaczego było ich dwóch..? oO
Dwóch zamaskowanych komandosów, żeby zastrzelić jednego skutego człowieka.. cel raczej nieruchomy i łatwy :] No i na koniec, zastanawiam mnie, dlaczego wpakowali tyle kul w Paula.
A może to było tak, że: oni byli zamaskowani, bo to wcale nie byli tymi, na których czekali policjanci,
było ich dwóch, bo w końcu musieli zabić całą obstawę ciężarówki i dlatego oddali tyle strzałów :D
hehe.. ale zamotałam xD
Paul żyje! PEACE! xDDD
Sebo
Michael Scofield

Oo Dobre Dobre!!

Osobiście też nad tym myślałem, i co do tego całego transportu i śmierci , to dla mnie sytuacja jest dwuznaczna, mogło być różnie, mogli go zabić albo uratować, wolałbym to drugie :-D Paul bardzo dużo wnosił do serialu.
Ania1991_ck
Michael Scofield

On chyba chciał przed czymś uciec i schował się w pracę. Wychodziło mu dobrze więc był szczęśliwy. Ten jego uśmiech był zabójczy. Jak torturował Sarę wiedziałam że nie zrobi jej nic złego. że jej nie zabije. To do niego nie pasowało.
mk95
Michael Scofield

agulec pisze:
Paul żyje! PEACE! xDDD
Ha! Nie tylko ja tak uważam xD Ale on musi żyć. Ja to czuję wewnętrznie^^
Wróć do „Postacie”