Paul Kellerman

Michael Scofield, Lincoln Burrows, T-Bag, Mahone, John Abbruzzi, Fernando Sucre, Alexander Mahone, Agent Paul Kellerman i inni, czyli dyskusje o bohaterach serialu.
mahones
C-Note

[center]Obrazek [/center]

Pseudonim: Owen Kravecki

Informacje: Paul ukończył studia piętnaście lat temu w West Point. Zaciągnął się do armi. Dostał propozycje pracy w wywiadzie. Poszedł pracować w ochronie pani viceprezydent. To on jest zamieszany we wrobienie Lincolna. Stoi również za zabójstwem rodziny LJ.

Dodatkowe informacje: Oficjalnie nie jest pracownikiem rządowym. Używa innego imienia i nazwiska (Owen Kravecki) oraz mówi, że pracuje jako przedstawiciel handlowy.
Mela0607
T-Bag

Na początku nie lubiłam tego faceta, ale podobała mi się akcja z jego paluszkiem ;) Chociaż denerwowało mnie to iż niby pomagał Scofieldowi, a później okazało się to bójdą; intrygował mnie czasami; ale moze to dlatego go polubiłam; facet mimo iż nie jest na najwyższym poziomie jeśli chodzi o rząd, ale potrafi jednak się zemścić...
KhAn
John Abruzzi

Najbardziej w tej postaci podoba mi się to jakiego cwaniaka zgrywa :-D scena z połamaniem mu paliczków tak mnie rozśmieszyła, że omało ze śmiechu nie spadłem z krzesła. Jest ewidentnie w serialu czarna postacią i taką role odgrywa i robi to bardzo dobrze i oby tak dalej trzymał.
mahones
C-Note

Mela0607 pisze:
Na początku nie lubiłam tego faceta, ale podobała mi się akcja z jego paluszkiem ;) Chociaż denerwowało mnie to iż niby pomagał Scofieldowi, a później okazało się to bójdą; intrygował mnie czasami; ale moze to dlatego go polubiłam; facet mimo iż nie jest na najwyższym poziomie jeśli chodzi o rząd, ale potrafi jednak się zemścić...
Ja tak samo, na samym początku to postać uważałem za zbyteczno, ale po jakimś czasie, gdy zauważyłem że akcja się z nim toczy i zaczyna przybierać barw to mi spodobał się jaką postać, nie chodzi mi tu że spodobał mi się jako men, nie myślcie sobie tak. ;-)
Mela0607
T-Bag

Pono pisze:
nie chodzi mi tu że spodobał mi się jako men, nie myślcie sobie tak. ;-)
no tak, ale mam nadzieję, ze Ty jednak tak nie pomyślałeś o mojej opinii; bo co do wyglądu to już inna sprawa, a tam mi się nie podoba...
Dusqmad
Administrator

Kellerman jest w pierwszej piątce moich ulubionych bohaterów, bez wątpienia! Podoba mi się to, że jest postacią, której nie trzymają się żadne emocje. Dokąd pracował dla firmy zawsze miał ten swój uśmieszek i w każdej sytuacji zachowywał się identycznie. To mi w tej postaci imponowało, ale potem zrobiło się jeszcze ciekawiej. Bohater przeszedł wewnętrzną przemianę, spokój zastąpiły wyrzuty sumienia. Bardzo dramatyczne było jego spotkanie z siostrą, czy przygotowania do rzekomego samobójstwa. Mimo zakończenia "Sony" jestem pewien, że Kellerman jeszcze się pokaże w serialu. Wszakże nic nie zostało pokazane, a on ma niejedną wtykę. Co wy o tym sądzicie? Trwają dyskusje wśród fanów...
Crane
Tweener

Uwielbiam scenę, kiedy Sara przypala Kellermana żelazkiem. Nie, żebym była sadystką, ale należało mu sie wtedy... No, ale facet mnie rozczulił, kiedy przepraszał swoją siostrę...
Alice_in_Chains
Sara Tancredi

Kellerman to taki cichociemny człowiek za nim ciężko było trafić, ale bardzo podobało mi się jak strzelał do Machone'a a już myślałam, że zabije Mike i Linca
AutumnLeaf
Michael Scofield

łosz ty, do Mahone'a Ci się podobało jak strzelał XD
Mnie się osobiście wydaje, że Kellermana juz nie zobaczymy, w 3 sezonie zostanie otwartych wiele innych nowych wątków a ten został już po prostu definitywnie zamknięty. Jednak zawsze jest jakieś ALE ^^
Kredzia
Tweener

Dusqmad pisze:
Mimo zakończenia "Sony" jestem pewien, że Kellerman jeszcze się pokaże w serialu. Wszakże nic nie zostało pokazane, a on ma niejedną wtykę. Co wy o tym sądzicie?
no właśnie.. Nie pokazali, czy ginie Kellerman, czy strażnicy. I nie zdziwiłabym się gdyby jeszcze w jakiś sposób przyczynil się do uratowania im tyłków.. that's very interesting.
Ms_psycho
Fernando Sucre

Pokazał klasę uśmiechając się, jak mieli zacząć do niego strzelać ^^
Bo trzeba być optymistą co nie? :P
dawid16n
Świeżak

Ms_psycho pisze:
Pokazał klasę uśmiechając się, jak mieli zacząć do niego strzelać ^^
Bo trzeba być optymistą co nie? :P
I jak powiedział przy tym : " Długo wam to zeszło "

:)
Ms_psycho
Fernando Sucre

Właśnie! Jeszcze na żarcik się zdobył ^^
Piotrek1230
Sara Tancredi

Spoko był ten jego gest dzięki czemu lincoln został uniewinniony
Ms_psycho
Fernando Sucre

W ogóle on się spoko pod koniec zrobił ^^
No ale nawróceni bohaterze zawsze umierają.
mahones
C-Note

Ms_psycho, nom prawda na początku był taki lamer i n00b, ale potem zrozumiał że każdy go kręci w kiszkę i był git ziomek. :roll:
Ms_psycho
Fernando Sucre

mahones pisze:
zrozumiał że każdy go kręci w kiszkę
Bo walnę :lol: Świetnie to ująłeś. No ale taka prawda. Szkoda tylko, że kumpla swojego zabił, no ale w końcu tamten umieścił go na liście nooo ;p
AutumnLeaf
Michael Scofield

najbardziej mnie rozczulił w tym odcinku, gdzie miał popełnić samobójstwo... i pistolet nagle nie wystrzelił...ktoś nad nim czuwał...
Aurora
Świeżak

Kellerman był/jest interesujący. Ta jego niby śmierć - mnie wydaje się to specjalnym zabiegiem, może na razie nie planują jego powrotu, a nuż jeśliby miała powstać kolejna seria, to się przyda? Łatwiej wtedy interpretować, że to nie do niego strzelono...
W 2 sezonie go polubiłam. Żal mi tej jego miłości do Słodkiej Caroline :-/ Biedny Paul - że też ona wylała takiego Terrence'a bleee :shock: Tragiczny wątek. No i ten motyw z samobójstwem i pistoletem, który nie wystrzelił :-( Kochany Paul. Nie wiem, ale jakoś tych 'złych, ale jednak dobrych' lubię. Szczególnie, jeśli przez większość odcinkó biegają w garniturkach agentów. No i jego pseudonim - Kravecki xD Tia, polska krew, choćby na niby :-P
Bluelock
Tweener

Owen Kravecki - polskie nazwisko? No nie wiem, bardziej wygląda na czeskie lub ruskie xD.

W pierwszym sezonie gość bez skurpułów, potem gdy zaczął pomagać 'braciom' musiał dużo przechodzić. Tyle razy się na niego wkurzali, przypominając sobie co zrobił innym i próbowali go zabić, ale przetrwał.

Można mu przebaczyć wszystkie morderstwa poprzez bycie świadkiem w sądzie i wyjawienie wszystkiego czego Firma nie chciała...
Ms_psycho
Fernando Sucre

A ja go wolałam w późniejszej luźnej wersji niż w garniturkowej ;p
AutumnLeaf
Michael Scofield

w tej garniturkowej był taki lalusiowaty ^^ ten późniejszy zarost mmm XD
KhAn
John Abruzzi

Bluelock pisze:
Owen Kravecki - polskie nazwisko? No nie wiem, bardziej wygląda na czeskie lub ruskie xD.
No ale jakby tak się wrócić wstecz do historii to Polska kiedyś obejmowała swoim obszarem ruś :) więc coś z polskości może mieć.
AutumnLeaf
Michael Scofield

ale czy to nie było tylko takie jego pseudo żeby Sare wykiwać :)? w sumie nie na serio to nazwisko, może wziął pierwsze lepsze z książki telefonicznej:P
Kredzia
Tweener

AutumnLeaf pisze:
ale czy to nie było tylko takie jego pseudo żeby Sare wykiwać :)? w sumie nie na serio to nazwisko, może wziął pierwsze lepsze z książki telefonicznej:P
eee... qwtedy to był Lance. :D na grupie AN :)

był "zły" i robił źle, bo wierzył, że to dla Caroline i dla dobra kraju.. widać to chociażby już wtedy, jak się schizował przed i po telefonie tego wstrętnego Billa Kim'a. [normalnie patrzeć na niego nie mogłam;/ ] może faktycznie gdzieś w głębi serca zaczęło mu zależeć na Sarze..
Wróć do „Postacie”