Brad Bellick

Michael Scofield, Lincoln Burrows, T-Bag, Mahone, John Abbruzzi, Fernando Sucre, Alexander Mahone, Agent Paul Kellerman i inni, czyli dyskusje o bohaterach serialu.
hatak
Świeżak

Popieram koleżanke wyżej Brad sie zmienil w 100 % w porównaniu z tym jak zachiwywal sie w Fox River :D :)) ReSpEcT BrAd :) :P
damian1
Tweener

Laraa pisze:
Widzę Brad przeszedł niezłą metamorfozę. W IV sezonie zaczęłam czuć do niego sympatię...(nigdy bym się tego nie spodziewała :P), zrobił się na prawdę odważniejszy, zaczął mieć jakieś ambicje i honor, w końcu chociaż raz nie okazał się ciotą i głąbem...jego miłość do mamy była wzruszająca...Biedak pewnie nie miał nikogo innego...poświęcił życie praktycznie dla reszty, żeby dokończyli zadanie, żeby mogli być wolni...to było wielkie z jego strony i myślę że reszta to doceniła. Uważam że to było jakby takim ''odkupieniem'' za to co robił w Fox River czy jaką szują był kiedyś.
W III sezonie już posiadał te cechy o których wspomniałaś. Kto pokonał w ringu tego murzyna, kto wyzwał na pojedynek Samm'ego. Kto współczuł Michaelowi utraty Sary.
Na na początku III sezonu to nie ciekawie z nim było, ale końcówka była już dla niego znacznie lepsza.
Misterek999
C-Note

akurat Bellicka w 4 seasonie no i w 3 tez , szkoda , poświęcił się , no ale mogl jeszcze wejsc do rury ,przeciez
Ania1991_ck
Michael Scofield

Jak już powiedziałam przedtem jego metamorfoza była bardzo duża. Zmienił swoje życie o 180 stopni. Nic w nim nie zostało z 1 sezonu. Podpieczętował to swoją bohaterską śmiercią.
Serdziu
C-Note

właśnie robiłem sobie retransmisje 1 sezonu i muszę przyznać że Brad z 1 sezonu a z 3 to jest totalna różnica :-> 1 sezon twardziel, 2 sezon też prawie twardziel, 3 sezon tu kiepściutko no i 4 sezon z powrotem tak jakby twardziel :-D
chester0512
Tweener

Brad Byl kozacki w 4 sezonie szkoda ze tak szybko zgnial ;P bez niego juz nie bylo klimatu :D
edzik
Michael Scofield

Powiem Wam, ze pomimo tego, iż nigdy go nie lubiłam to jednak szkoda mi go było... tak sie poświęcił dla sprawy...zginął w nieciekawy sposób (z resztą, jaki sposób jest ciekawy..?). Chłopaki świetnie się zachowali.

BTW. Brad w trumnie wygladał mega sztucznie. Naturalniejseze są chyba figurki woskowe :P
Anders
Sara Tancredi

1 sezon - Wredny i bezczelny strażnik więzienny
2 - Żądny pieniędzy czasami zachowywał się jak komik
3 - Zagubiony, bez ubrań w więzieniu zaczyna pomagać Michaelowi i paczce
4 - Normalny członek drużyny, poświęcił się dla niej i zginął.

Całkiem ciekawa postać widać że zmieniała się.
Fereon
Świeżak

Kawał gnoja z niego bylo, ale zmienił się i umarł
agulec
Michael Scofield

Fereon pisze:
Kawał gnoja z niego bylo, ale zmienił się i umarł
"zmienił się i umarł" - nie ma to jak znaleźć dwa pozytywne aspekty xD
Zabawnie to zabrzmiało :576:
Wróć do „Postacie”