NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Brad Bellick

Michael Scofield, Lincoln Burrows, T-Bag, Mahone, John Abbruzzi, Fernando Sucre, Alexander Mahone, Agent Paul Kellerman i inni, czyli dyskusje o bohaterach serialu.
mahones
C-Note

[center]Obrazek [/center]

Pseudonim: Szef

Informacje: Bellick jest kapitam w więzieniu Fox River. W hierarchi jest następną osobą zaraz po naczelniku. To on pilnuje porządku w więzieniu. Uważany za najgorszego ze strażników. Bierze pieniądze od Johna Abruzziego za to żeby on był szefem ekipy remontowej. Kontroluje wszystko co dzieje się w jego otoczeniu. Przekupuje więźniów aby mieć jak najwięcej informacji. Stara się zostać naczelnikiem więzienia.

Dodatkowe informacje: Bard dowiaduje się o planach ucieczki. Jednak nie jest w stanie przeszkodzić, ponieważ zostaje uwięziony przez więźniów.
Mela0607
T-Bag

Jak ja go nie lubię; straszne, wręcz nie nawidzę; wkurza mnie jego zachowanie i uśmieszki i to iż na wszystkich górował i myślał sobie kim to on nie jest; no tak jest strażnikiem, ale i tak za bardzo się odgrywał i wywyższał, dobrze, że w taki sposób go potraktowano w 2 sezonie; należało mu się, ale i tak on nie dał za wygraną i podążał za kasą, chciwość i chamstwo jak najbardziej do niego pasuje...
mahones
C-Note

A, ja go tam nawet lubię powiem krótko kawał skurczybyka z niego, dlatego że wszystko robi za pieniądze. Widziałem, go w innych filmach i dobrze gra jaką aktor. Ale, poza tym moje najlepsza scena z nim to ta w której dołożył temu przypakowanemu kolesiowi. :lol:
KhAn
John Abruzzi

Co chcesz od niego Mela :-P jakbyś pracowała na jego miejscu z takimi czubkami jacy są w Fox River to napewno byś stała się taka chamska i nie wrażliwa na ludzki los już. Dla niego liczyła się tylko kasa i nic więcej za równo w pierwszym jak i drugim sezonie. Postać pozytywnie oceniam, ponieważ podoba mi się to w jaki sposób się zachowuje bo wnosi to smaczek do serialu.
Mela0607
T-Bag

Może i macie rację, ale własnie nie podobało mi się to w nim, ja tam wolę takiego psychola jakim jest T-Bag, niż strażnika, który... a zresztą KhAn już napisałeś jaki jest nieczuły, że to tak ładnie ujmę
Crane
Tweener

Najlepsza scena z Bellickiem, to ta, jak siedzi w samochodzie z odznaką FBI i przedstawia się na różne sposoby, np: Bradley Bellick - FBI, Brad Bellick - Federal Bureau of Investigation itp.
Błazen
Dusqmad
Administrator

Bohater nieco głupi (śmieszy wspomnienie jego wizyty w Fox River) i prosiakakowaty gdy się wkurza. Lubię go, bo potrafi być dowcipny i jeśli nie trzyma się go żadne zagrożenie miło się slucha jego relacji z innymi. W ogóle w drugim sezonie można się nieźle z niego pośmiać: teraz przypomina mi się scena, w ktorej przed lusterkiem wstecznym ćwiczy przedstawianie się :D
mahones
C-Note

Brad Bellick jest mocny w 3 sezonie. Każdy go trąca i już nie jest takim kozakiem jakim był wcześniej, teraz tylko co mu mówią to on to zrobi. Ale myślę że pod koniec się rozkręci i dalej będzie tym nie bezpiecznym Bellickem. :-D
Ble
C-Note

Bellick już coś próbuje kombinować... To nie jest typ loosera, przynajmniej jemu się tak wydaje... :-P
Ms_psycho
Fernando Sucre

Nie bądźcie tacy nieczuli! A fakt, że poprosił Sucre'a żeby zadzwonił do jego (Brada) mamusi? Żeby się nie martwiła pewnie ;p no i co wy na to ? :D
Ble
C-Note

W sumie to sie nie zdziwiłam. Stary kawaler, maminsynek ma problemy, idzie do mamusi... Biedna kobieta... :P
Ms_psycho
Fernando Sucre

W sumie nie taka biedna, bo generalnie nie wie gdzie jej synek się teraz podziewa.
Ciekawe czy jak zwieją z sony, to też się załapie.
natalios
Tweener

jak ja widze Bellicka to mnie noramalnie .............. xD :mrgreen:

najlepsze było jak w II seri ćwiczył:

,,Brad Bellick FBI słucham,,

normalnie nie mogłam ze śmiech :mrgreen:
B...
Michael Scofield

dziwny gość :-D w pierwszych odc 3 serii mnie wkurzał bo okazał sie nielojalny ale w sumie nie ma sie co dziwic bo jak bym ja musiała paradować w samych gaciach tyle czasu, nie mając nic w ustach to pewnie też zrobiłabym wszystko zeby to zmienic no ale wiadomo... przeszkadzał w planach Michaelowi wiec mnie wkurzał ale potem się zrobił traki poczciwy od kiedy dowiedział się ze Sara nie zyje...
PatuŚ
Michael Scofield

nio niby Twardziel i cham ..a jednkak, w akcji kiedy dowiedział się o Sarze , zachował się porządnie...a poza tym Biedny Brad ... mamusia tęskni pewnie<hahaha> :-D
B...
Michael Scofield

patus1905 pisze:
mamusia tęskni pewnie<hahaha> :-D
no z tą jego mamusią to ma dopiero :-P ale coż zrobić z taką urodą to ja się nie dziwie ze nie znalazł zony i do tamtej pory jest na łasce matki... no coż... :-P :-P
niunia
Michael Scofield

tak; mnie również zaskczył tym jak się zachował, gdy dowiedział się o śmierci Sary..
Odezwała się w nim ta druga wrażliwa strona, którą ukrywał przez dłuższy pod maską.
bardzo spodobał mi się w tym momencie, pokazał, iż nie jest takim twardzieelem jakim sie wydaje.
PatuŚ
Michael Scofield

on jest twardzielem ?? tylko czasami udaje , mówi się "kobieta zmienną jest"- ale mimo ze nie jest kobitka to to okreslenie pasuje do niego jak ulał :raz "ciepłe kluchy" u mamusi , raz brutal... -jak torturował T-baga :-P
B...
Michael Scofield

on jest twardzielem ?? tylko czasami udaje , mówi się "kobieta zmienną jest"- ale mimo ze nie jest kobitka to to okreslenie pasuje do niego jak ulał :raz "ciepłe kluchy" u mamusi , raz brutal... -jak torturował T-baga :-P
zgadza,m się z Toba :-D wydaje mi się właśnie, że on ma raczej taką słaba osobowość, która pewnie wynika z tego ze nadal jest silnie uzależniony od matki, a takie pozory silnego charakteru czy brutalności to jedynie maska, zakładana do określonych potrzeb , a nie odwrotnie ;-)
Babydoll
Mahone

Więc tak: najpierw go strasznie nie lubiłam, potem jak go zobaczyłam w III serii jak ledwo stoi na nogach to mi się go żal zrobiło a teraz to już mnie tylko śmieszy chłopak :)
niunia
Michael Scofield

czasami jego głupota sięga zenitu ^^
(np. bitwa z Sammym )

w III sezonie bardzo go polubiłam.. a zwłaszcza w scenia gdzie okazywał wspołczucie Michaelowi z powodu Sary..
Widać było, ze go to poruszyło..

jego gatki w tygrysie łatki wymiatają ^^ no i oczywiscie brzusio..
PatuŚ
Michael Scofield

niunia pisze:
jego gatki w tygrysie łatki wymiatają ^^ no i oczywiscie brzusio..
przynajmniej jest się z kogo posmiac...te gatki to mnie poprostu rozbrajaja...jak dla mnie dobrze ze trafił do SOny bo w 1 i 2 sezonie był z niego kawał bydlaka :-P
Sebo
Michael Scofield

Szkoda mi go było w momencie gdy Teddy dusił Lechero, był taki wystraszony :cry:
Babydoll
Mahone

sebo160186 pisze:
Szkoda mi go było w momencie gdy Teddy dusił Lechero, był taki wystraszony
Racja, też mi go było szkoda... Mi to w ogóle szkoda każdego, kto cierpi, a przecież Bellick w I sezonie był dla nich taki bezczelny i nieuczciwy!!!
Sebo
Michael Scofield

Babydoll pisze:
przecież Bellick w I sezonie był dla nich taki bezczelny i nieuczciwy!!!
Racja!
Mi też szkoda każdego kto cierpi!
Trzeba Ludziom wybaczać bo niekiedy niewiedzą co robią.
Wróć do „Postacie”