Sara Tancredi

Michael Scofield, Lincoln Burrows, T-Bag, Mahone, John Abbruzzi, Fernando Sucre, Alexander Mahone, Agent Paul Kellerman i inni, czyli dyskusje o bohaterach serialu.
Mela0607
T-Bag

dawid16n pisze:
Nowym wątkiem miłosnym może być Linc i ta kobita co mu mówi co ma robić. L:)
Nie podoba mi sie ten pomysł, no i wątpie by tak sie stało, zresztą nie znaczy iż Sary nie ma już w serialu to musi lub też powinien pojawić się jakiś nowy wątek miłosny; bez tego też można się obejść...
Ms_psycho
Fernando Sucre

A dla mnie to fajnie grała :D
Czasami delikatna, czasami ostra i wszystko umiała dobrze pokazać w zależności od sytuacji.
hopsc
Świeżak

Ja ją bardzo lubię jako panią dr. Bardzo fajnie grała, mimo iż w pierwszym sezonie nie była ważną postacią aż do ostatnich odcinków, gdy zostawiła otwarte drzwi, tym samym umożliwiła Michaelowi ucieczkę. W drugim sezonie nieszczególnie ją widać, w 3 jak już pewnie wiemy ginie (chociaż nigdy nic nie wiadomo)
dreamsare
Tweener

Nie lubiłam je jw I serii i całą II aż do ostatniego odcinka II serii, wtedy to co zrobiła[ nienawidziłąm tego factea^^] i aż żal, że zamordowli ją.
kuba107
Tweener

Po tym co w 6 odcinuku 3 serii chcieli zrobić L-J -owi i po tym że to że ona naprade chciała jego zabić nie wydaje mi sie żeby Sara żyła
dreamsare
Tweener

Już tak mieszają, że hej!
Oktarynka
Fernando Sucre

Też za nią nie przepadałam w I serii. Zastanawiałam się czemu jest w openingu, a nie np. Veronica, którą lubiłam bardziej i która więcej robiła. Wydawało mi się że wcisnęli Sarę na siłę ze względu na deficyt kobiet w serialu XD. W drugiej serii okazała się całkiem rozsądną, fajną kobietką, naprawdę ją lubiłam (a z Majkiem w parze.. byli tacy uroczy <3). Szkoda że w trzeciej już nie wystąpiła, pochwaliła się jedynie fajnym planem jak może zostać odnaleziona i w ogóle ładna i mądra pasowała do Majka XD.

I nie zastąpi jej żadna krowa Molly :<
(krowa specjalnie - czytaliście Folwark Zwierzęcy Georga Orwella XD?)
B...
Michael Scofield

Oktarynka pisze:
I nie zastąpi jej żadna krowa Molly :<
zgadzam się w 100% ;-) chyba za bardzo przyzwyczaiłam się do roli Sary jako wybranki serca naszego boskiego ze nie wyobrażam sobie, aby ktos inny zajął jej miejsce!
Oktarynka pisze:
(krowa specjalnie - czytaliście Folwark Zwierzęcy Georga Orwella XD?)
czytać nie czytałam ale oglądałam( nawet ostatnio na WOSie) i przyznaje ze nawiązanie trafne :-D :-D :-D
natalios
Tweener

a ja ją polubiłąm w II seri wtedy było lol zwłaszce z Scofildem:)
#Lukas#
Sara Tancredi

Sara - Moja ulubiona bohaterka Pb, pogodna, mądra, piękna oraz inteligenta kobieta.
Nie mogłem patrzeć na jej "lęk" w trakcie buntu i próbę zgwałcenia przez tego [CENZURA] naszej Sary, na szczęście Michel pomógł kobiecie :-)
Miłośc kwitła i kwitła do czasu aż nie zamieniła się w miłosć na odległośc, potem tak już nie za dużo było ich "wspólnych" wątków, no a w III sezonie to wiadomo . . . . .
Szkoda, że tak to się musiało skończyć no, ale cóż ciąża nie poczeka . . . . a szkoda.
Aż żal było patrzeć na Michela po tym jak dowiedział się , że Sara nie żyje, nawet Bellick wydawał się jakiś "przybity" tym zajściem, bo warto pamiętać, że Bellick dażył Sarę wielkim zaufaniem oraz szacunkiem a ich pierwsze spotkanie przed pracą Sary w Fox River było na spotkaniach dla uzależnionych, gdyż Brad leczył alkoholizm . . . .
Może tylko mi sie tak wydaje, ale nawet T-Bag po wiadomości o jej śmierci wykazał "ludzkie" cechy co zazwyczaj się u Theodoro nie zdarza ;-)

Pozdrawiam :-)
agulec
Michael Scofield

no Lukas, tak to ująłeś, że już nic nie trzeba dodawać :)
powiem tylko, że bardzo ją lubiłam, za to że była taka zwyczajna i normalna..
sposób w jaki ją zabili w ogóle mi się nie podobał, bo wg mnie to Sara była dość ważną postacią w PB, a oni ją tak po prostu ciachnęli :/ to była taka pozytywna osoba, lubiłam jak pojawiała się na ekranie :)
niunia
Michael Scofield

#Lukas# pisze:
Aż żal było patrzeć na Michela po tym jak dowiedział się , że Sara nie żyje,
łezki mi same leciały w tym momencie.. płakałam razem z nim..

brakuje mi jej
Xaneta
Michael Scofield

w serialu Sara i Michael dobrana para;]
agulec
Michael Scofield

no dokładnie, to był jak dla mnie nie największy minus serialu, że sie jej pozbyli :/ no ale cóż, aktorka nie miała innego wyjścia, chyba że np mogli wymyślić że zaszła w ciąże z naszym 'przymróżem' ;)
Babydoll
Mahone

Co do Sary... To trochę szkoda, że jej głowa wylądowała w pudełku, bo po cichu liczyłam na to, że będzie z Majkelem... :roll:
Starfire
Świeżak

ee ze co?? o.O Sara nie zyje? nie widzialam 3 sezonu skoncyzlam na 2... to moja ulubiona bohaterka... nie moze zginac >.<
AutumnLeaf
Michael Scofield

urżnęła jej głowę ^^
Subtelnie to ujęłaś xD ^^

Też żałuje, że jej nie ma...niedługo włożyliby ją w pudełko po zapałkach i odesłali do USA...
to była taka pozytywna osoba, lubiłam jak pojawiała się na ekranie :)
oto to, miałam takie same wrażenie ^^
Starfire
Świeżak

zgadzam sie z wami :)) jedna z fajniejszych postaci w PS :)) szczegolnie ja polubilam po odcinku z ich wspomnieniami, nie wiem dlaczego ale problem narkomanii mnie interesi =p i hm podziwiam ta bohaterke =))
Piotras003
T-Bag

szkoda ze sary niema juz w filmie .FAJNA KOBIETA takich wiecej .No i zal michaela biedak cierpi pewnie bez swej ukochanej!!!!!!!!!!!!!!
Fazer15
Sara Tancredi

Przyjemna osoba. Przyjazny i miły charakter. Do tego jest bardzo ładna. Nie pogardziłbym jakby to do mnie ją przysłali :)
Sebo
Michael Scofield

Jak dla mnie szkoda że Sary już niema, fajna była lubiłem ją! ;-)
AnGi
Tweener

A nie wiedziałam gdzie dać ;)
"Końcówka ostatniego finałowego epizodu 3x13 The Art Of The Deal dała dużo do myślenia. Chodzi mi o wątek dotyczący Sary. W Internecie aż huczy od plotek, że Sara jednak żyje, a ja postaram się udowodnić wam, że może być tak faktycznie. Cofnijmy się kilka miesięcy wstecz, kiedy Sarah Wayne Callies zaszła w ciąże główny producent poinformował fanów aktorki, że nie pojawi się w 3 sezonie, ale WRÓCI NA PLAN. Obiecanki cacanki, gdyby nie "dziwna" rozmowa Whistlera z Mahone, której najważniejszy fragment brzmi:

Whistler: Wchodzisz?
Mahone: Lepiej, żeby była w stanie zająć się czymś dużo więcej.
Ponieważ, jeśli zrobiła to, co myślisz, że zrobiła...
Mówię o Sarze...
To ona jest słabym ogniwem.
On ją odnajdzie.
A wtedy Scofield odnajdzie ciebie...
I mnie.
A ja nie będę płacić za wasz bałagan.
Whistler: Wchodzisz czy nie?
Mahone: Wchodzę.

Ta rozmowa została wtrącona nie bez powodu. Nie wydaję mi się aby scenarzyści wspominali Dr. Sare Tancredi tylko dlatego, że Michael chce się zemścić. Innymi słowy chciałbym stwierdzić fakt iż serialowa Sara pojawi się wkrótce w Prison Break."
źródło: http://www.prison.org.pl/

To jak myślicie? Wygląda na to, że będzie następny sezon i na to, że Sara będzie tylko jak odwrócą jej śmierć? hehe
agulec
Michael Scofield

ja Ci dam 'Wchodzę' co za głupi łeb... :533:

a co do tej rozmowy to rzeczywiście wygląda na to, że Sara żyje.. ta scena mnie w ogóle mega zaskoczyła.. nie wiem co mam myśleć, jestem świeżo po :shock:
*Madziula*
John Abruzzi

dla mnie ta scena nie mówi, że Sara żyje... można spojrzeć na to inaczej...

Mahone: Lepiej, żeby była w stanie zająć się czymś dużo więcej.
Ponieważ, jeśli zrobiła to, co myślisz, że zrobiła...
Mówię o Sarze... [np. zakatrupiła ją a potem już całkiem martwej odcięła głowę, bo nie potrafiła odciąć jej jak jeszcze żyła]
To ona jest słabym ogniwem. [Susan jest słaba]
On ją odnajdzie. [Scofield znajdzie Susan]
A wtedy Scofield odnajdzie ciebie...
I mnie.

i może np. Alex wszedł bo w USA jest poszukiwany, bo żeby odzyskać Pam musi mieć pieniądze... albo Firma jej grozi...
Konrad999
Świeżak

Gdy Mahone powiedział "On ją odnajdzie" też pomyślałem o Sarze ale jak później powiedział że Scofield odnajdzie i jego i Whistlera to wnioskuje że miał na myśli Susan. No ale Sara mogła by wrócić bo szkoda Michaela, nie dość że siedział w wiezieniu to jeszcze mu dziewczyne zabili :-/
Wróć do „Postacie”