LJ Burrows

Michael Scofield, Lincoln Burrows, T-Bag, Mahone, John Abbruzzi, Fernando Sucre, Alexander Mahone, Agent Paul Kellerman i inni, czyli dyskusje o bohaterach serialu.
mahones
C-Note

[center]Obrazek [/center]

Informacje: Syn Lincolna. Wzorowy uczeń, nigdy nie wdawał się w żadne kłopoty. Mieszkał razem z matką i przybranym ojcem. Kłopoty LJ zaczęły się po tym jak został złapany z marihuaną. Kurator wyznaczył mu spotkania ze swoim ojcem w więzieniu Fox River. Bardzo nienawidził swojego ojca. Z czasem, gdy coraz bliżej do egzekucji sympatia syna do ojca się polepsza.

Dodatkowe informacje: LJ zostaje wrobiony w zabójstwo swojej matki i swojego przybranego ojca. Od tamtej pory również jest ścigany przez policję. Cały czas ukrywa się. Ścigają go również mordercy jego matki.Jedynym dowodem na jego niewinność jest film nagrany telefonem komórkowym.
KhAn
John Abruzzi

Fajnie gra w filmie i niezły aktor z niego. Najbardziej podoba mi sie jak takiego poczepanego udaje jak coś mu się przytrafia i nigdy nie wie co ma robić. Nawet potrafi na bosaka biegać po ulicy uciekając przed mordercami :-D Wróżę mu przyszłość jako aktorowi bo naprawdę chłopak potrafi grać.
Dusqmad
Administrator

Nie lubię tej postaci, szczególnie w drugim sezonie jest strasznie zbędna i stanowi 'zapychacz' pierwszych odcinków. W pierwszym jeszcze LJ coś wnosił: nadawał dramatyzmu, wzbogacał przeszłość Lincolna itd. Ciekawe jak twórcy wykorzystają go w trzecim...
mahones
C-Note

Ja, również nie za bardzo lubię to postać, ponieważ nie gra zbyt takiej ważnej roli w serialu, moim zdaniem bez niego film byłby bez zadnego znaczenia, dlatego że on nie wnosi akurat dla mnie nic ciekawego do serialu. Tej, postaci chyba nie lubie najbardziej ze wszystkich. :-)
Mela0607
T-Bag

Ja też nie za bardzo za nim przepadam; denerwuje mnie szczególnie to iż Lincoln ciągle musi się nim zająć bo wpakuje się w jakieś problemy, nie potrzebnie tracą na niego cenny czas.
Crane
Tweener

Ten koleś zanudzał mnie przez całe dwie serie...
prison oszolom
Tweener

miał pecha chłopak. Niesłusznie zostal oskarzony i od tego zaczeły sie jego wszystkie kłopoty.
AutumnLeaf
Michael Scofield

Ja LJa uwielbiam ^^za wygląd, za fryzurkę i za ta minę zbitego psa Alice ^^
nie można zapominać, że to nastolatek, który nie przyjmie wszystkiego na przysłowioaą klatę, chociażby dlatego, że stracił matkę i ojczyma, a pół jego rodziny siedzi w więzieniu.
ankamal
Świeżak

wiec ja moze LJ jako postaci ..nooo...nie jest zbyt interesujacy..fakt :D
Ale aktor...hmmmm.przystojniaczek :P
Piotrek1230
Sara Tancredi

Postać,o której troche mało słychac, ale zobaczymy co przyniosą dalsze odcinki
Viper
Sara Tancredi

Najmniej go lubie...taki rozryczany dzieciak
Mela0607
T-Bag

Piotrek1230 pisze:
Postać,o której troche mało słychac, ale zobaczymy co przyniosą dalsze odcinki
i dobrze; jakoś nie mam zamiaru go oglądać; wystarczyło mi to co było na fonie (1odc, 3 sez)
AutumnLeaf
Michael Scofield

i tak się dobrze chłopak trzyma po tym co przeżył, ja bym się zapłakała gdybym zobaczyła swoją mamę z dziurą w głowie :-? a chłopak jeszcze musiał sam sobie radzić i uciekać przed mordercami. Nie jest tak źle z LJ'em.
Mela0607
T-Bag

no tak, ale nie mozemy przecież odzwierciedlać to w rzeczywistości, bo przecież to jest fikcja i tym się kierujmy, a mi tam nie imponuje ten koleś, więc mi nie będzie go żal (jakby mu się coś stało)
dawid16n
Świeżak

Mela0607 pisze:
Ja też nie za bardzo za nim przepadam; denerwuje mnie szczególnie to iż Lincoln ciągle musi się nim zająć bo wpakuje się w jakieś problemy, nie potrzebnie tracą na niego cenny czas.
Dokładnie przez niego Linc musi się duzo poświęcać. Choćby wtedy jak rozstał się z Michelem gdy wykopywali kase bo jego syna wypuscili z więzienia. Szkoda mi było wtedy
Scofielda bo tyle się nameczył a Burrows se po prostu pojechał po synka :-/
hopsc
Świeżak

Nie wiem nie wiem, raz taki z niego niedojda, raz potrafi ruszyć główką. Jako aktor dobrze się zapowiada. W serialu zaczyna odgrywać ważną role dopiero w III sezonie. W sumie to właśnie dla niego Michael ma zrobić to co ma zrobić :-)
B...
Michael Scofield

nie wiem czy ja jestem jakoś uprzedzona czy co, ale żadna osoba o nazwisku Burrows w tym serialu mnie do siebie nie przekonała.
Oktarynka
Fernando Sucre

A ja go lubię :<. W sumie to jest mi go po prostu żal - no weźcie takiego ojca... ale przynajmniej ma fajowego wuja XDD.
PatuŚ
Michael Scofield

Obrazek

marshall z dziewczyną
B...
Michael Scofield

założyła by chociaż buty na płaskim obcasie :-P
PatuŚ
Michael Scofield

hahaha... to samo pomyslałam :-D
Ana xD
Świeżak

nigdy nie zapomnę jak zapierdaczał z buta (a właściwie z bosej stópki) przed Kellermanem. chichrołam się, ale potem miałam wyrzuty sumienia, szkoda mi chłopaszka. ta jego dziewka strasznie wyrośnięta. pewnie importują jej z Polski duże ilość krowiego mleka (placki może też, któż to tam wie). XD
AutumnLeaf
Michael Scofield

nigdy nie zapomnę jak zapierdaczał z buta (a właściwie z bosej stópki) przed Kellermanem.
hahaha xD nie mogę... :-D

LJa lubiłam w pierwszym sezoni, potem przeżuciłam się na sexownego Mahone'a.
Koniec komentarza ^^
B...
Michael Scofield

AutumnLeaf pisze:
LJa lubiłam w pierwszym sezoni, potem przeżuciłam się na sexownego Mahone'a.
w moim przypadku taka korekta: " Michaela lubiłam w pierwszym sezonie, potem przerzuciłam się na sexownego Mahone'a"- co oczywiście nie znaczy ze przestałam lubić tego pierwszego, bo moja sympatia do niego rośnie z każdą powtórką jakiegokolwiek odc :-P
a wracając do LJ to... hehe nie mogłam na niego patrzeć, jak go więzili w tych 8 odc, bo jak nie płakał to skamlał i w ogole był taki jakiś...
a ile lat on ma w serialu? bo jakoś nie kojarze ;-)
PatuŚ
Michael Scofield

w serialu chyb a 17 czy jakoś tak, ja nie mogłam patrzeć jak wtedy Susan do niego przyszła (jak opowiadała tą swoją historię), wyglądał wtedy tragicznie, ulizany, blady spocony.....masakra... aż żal było patrzeć.
Wróć do „Postacie”