Czarne Charaktery

Michael Scofield, Lincoln Burrows, T-Bag, Mahone, John Abbruzzi, Fernando Sucre, Alexander Mahone, Agent Paul Kellerman i inni, czyli dyskusje o bohaterach serialu.
Ernest
C-Note

Podyskutujmy o czarnych charakterach w ''skazanym''
Nie tylko o tych pierwszoplanowych!
Np Hektor........
Poderwał dziewczynę Fernanda,nagadał jej o nim niestworzone rzeczy
jak myślicie dlaczego to zrobił z zazdrości?
Tanira
Michael Scofield

tylko z zazdrości.
Czarne charaktery...
hmmm ^^ T-Bag przez cały czas, Bellick przez pierwsze 2 sezony, Whistler jest może bardziej zakłamany niż czarny ^^
Ernest
C-Note

Tanira pisze:
T-Bag przez cały czas
T-Bag to szczególnie czarny charakter!
Jeden z większych w skazanym na śmierć:)

A co do Bellicka to trochę szkoda że został wyrzucony z pracy strażnika w Fox River
bo jak sam powiedział pracował tam od kiedy skończył 18 lat!
Ostatnio zmieniony 2008-07-03, 11:30 przez Ernest, łącznie zmieniany 1 raz.
Tanira
Michael Scofield

Reynoldsowa
Kellerman tez ale pod koniec się nawrocil ^^
Mahone
Susan
moim zdaniem kazda postac ma w sobie coś z typowego "czarnego charakteru"
Mahonia
T-Bag

Czarny charakter to przede wszystkim Bill Kim i jeszcze agent blondasek!
A Mahone to nie uważam, że jest czarnym charakterem, bo sie nawrócił to po pierwsze, a po drugie to on był zmuszany do tych wszystkich złych rzeczy, dla dobra bliskich.
Ernest
C-Note

Mahonia pisze:
Czarny charakter to przede wszystkim Bill Kim i jeszcze agent blondasek!
A Mahone to nie uważam, że jest czarnym charakterem, bo sie nawrócił to po pierwsze, a po drugie to on był zmuszany do tych wszystkich złych rzeczy, dla dobra bliskich.
Tutaj z tym nawróceniem masz rację no i z tym iż był zmuszany do złych rzeczy dla dobra bliskich!
Ale mimo wszystko i tak zasługuje na miano czarny charakter bo mógł to rozegrać w jakiś inny sposób a nie zabijając!
A jego nawrócenie nie przywróci życia innym!!!
Mia
Fernando Sucre

Dla mnie mega czarne charaktery to Susan, T-Bag i Bill :evil: Kellerman w sumie też się do nich zalicza jeszcze sprzed swojej przemiany. Dla mnie czarne charaktery to te bezwzględne, dla których nie liczy się nic prócz własnego celu. Susan jest taką postacią, nie ma skrupułów i zabiłaby każdego, podobnie T-Bag - morderca i zboczeniec, namordował się w serialu, że ciężko zliczyć. Panią wiceprezydent chyba też bym do tej grupy zaliczyła...no i Kellerman w 1 sezonie dał ostro popalić, w drugim też nie mniej się nastrzelał ale już w słusznej sprawie.
Sebo
Michael Scofield

Mia pisze:
Susan, T-Bag i Bill
Ta trójka to bardzo czarne charaktery, Susan bez wahania zabije każdego kto stanie jej na drodze, T-Bag wiadomo co robił przed tym jak trafił do Fox, w samym więzieniu w 2 i 3 sezonie jest czarnym charakterem, Bill bezwzględny morderca ;-)
Alex w 2 sezonie też czarny charakter, wiem że zabijał pod przymusem, ale to go nie usprawiedliwia, to był najłatwiejszy sposób, mógł to inaczej rozegrać ;-)
edzik
Michael Scofield

Czarne charaktery czyli cos co edzik lubi najbardziej! Wg mnie najbardziej czarny byl zolty czyli Bil kim czy kim bil! taki szmaciarz z niego podstepny. strasznie go nie trawilam. No i Mahone! zaklamany pod pewnym wgzledem, mozna by rzec ze zabijanie to jego zywiol
Mahonia
T-Bag

Być może Mahone umiał dobrze zabijać, ale to nie znaczy, że to jego żywioł. Pamiętacie jakie miał problemy gdy miał zabić Tweenera lub Pathosika? Być może mógł to inaczej rozegrać ale ja sobie nie wyobrażam jak.
Susan i T-Bag też są 'czarni' ;-) I to bardzo.
PatuŚ
Michael Scofield

-Najczarniejszy z czarnych jest u mnie T-bag
-Dalej Susan
-Zakwalifikowałabym tez Abruzziego - nie kazdy od tak odcinka reke komus innemu oraz dla zemsty poświecił rodzine
-Bill Kim i jego demoniczny usmieszek
-Agent blondasek :-D

i pół czarne charaktery :
-Kellerman z poczatku czyste zło a potem nawrócenie
-Mahone zmuszony do złych czynów - ale rodzina była dla niego wartościa najcenniejsza
Pam
T-Bag

U mnie na pierwszym miejscu jest Kim z jego uśmieszkiem.
Na drugim zdecydowanie Susan B. za uciecie głowy Sary...
Na trzecim T-Bag za morderstwa... Żal mi doktora i tej babki z poczty
Dalej Reynolds za to że wtedy powiedziała, że ma raka :evil:
Agent blondas kolejny za spowodowanie wypadku ;)
Alex (pół czarny) za morderstwa dla sprawy...
Ernest
C-Note

Pam pisze:
Alex (pół czarny) za morderstwa dla sprawy...
Niby dla sprawy ale jak by chciał to mógłby rozegrać to trochę inaczej
madamebutterfly
Mahone

Teddy, Susan i Bil Kim... (ohhh... tego to tak nienawidzilam że szok... za każdym razem jak go pokazywali to *** ) Oni są takimi tru czarnymi charakterami^^
można w to włożyć jeszcze Kellermana i Mahona ale oni się 'nawrócili' więc to takie niedoszłe czarne charaktery...
no i jeszcze ten Hektor, chociaż o nim dużo nie slyszymy w zasadzie... to on wkopał Sucre do więzienia, w dodatku chciał się ożenić z Maricuz
nienawidze kolesia też...
aaaa... jeszcze Sammy.... taki zadufany w sobie był i tylko sam siebie obchodził... dobrze że zginął...
B...
Michael Scofield

T-Bag, ale za tą "czern" charakteru go uwielbiam :lol:
Susan- wredna s*ka ale przynajmniej sprawiała ze było na co popatrzec w 3 sezonie
Bill Kim

a z Alexa jest taki czarny charakter jak ze mnie Robert Kubica :-D jego działania były czyms zdeterminowane. W sumie to samo mozna powiedziec o T-Bagu, pietno przeszłosci^^ itp. Ale miedzy nimi trudno znaleźć współny mianownik. Mahone zabijał gdy musiał, T-Bag robił to z bardziej irracjonalnych powodów.

W kazdym razie czarne charaktery dodaja uroku temu serialowi i gdyby nie oni nie byłoby juz za bardzo na co patrzec :-D
Xaneta
Michael Scofield

Oczywiscie Teddy. Ale jego nie da się nie ubóstwiać.Wspaniały ;D
Susan,Bill Kim.
Moim zdaniem Alex to żaden czarny charakter.Tak jak to Beatka powiedziała
jego działania były czyms zdeterminowane(...)zabijał gdy musiał,
własnie,własnie.
Ja jak wczoraj oglądałam to się zaczełam śmiać.Po pierwsze śmieszny lektor. No komedie z tego zrobili. Teddy wogóle nie był przerażający a scena w windzie to tragedia.
Pazdinho
Świeżak

Przynajmniej z T - Baga można się niekiedy pośmiać :mrgreen: takie teksty sypie. No ale to że jest mordercą i zboczeńcem to nie da się ukryć. Może cudowne nawrócenie w IV serii ? Drugi czarny charakter to Susan. Twarda i pewna siebie kobieta. Michael będzie miał z nią jeszcze nie mało problemów. Mahone ? Pół na pół. Do końca nie można powiedzieć że to zwykły zabójca. Miał do tego pretekst. tak czy siak bez czarnych charakterów nie wyobrażałbym sobie 3 serii.....
B...
Michael Scofield

Pazdinho pisze:
Może cudowne nawrócenie w IV serii ?
tylko nieeee to :roll:
Pazdinho
Świeżak

Czemu ? W końcu T - Bag jakby się postarał to by nie był taki zły ;-)
B...
Michael Scofield

moze i tak, ale jego "urok" opiera sie własnie na tej złej, patologicznej osobowosci.
Mahonia
T-Bag

B... pisze:
tylko nieeee to :roll:
Dokładnie, gdyby T-Bag się zmienił na tego dobrego to ten serial by zszedł na psy. Teddy słynie z tego co napisała B...:
jego "urok" opiera sie własnie na tej złej, patologicznej osobowosci.
Więc nie powinni tego zmieniać i mi sie zdaje że tego nie zrobią.
Pazdinho
Świeżak

Ciekawe ile jeszcze osób zabije ?
madamebutterfly
Mahone

hmmnn... T-bag wcale nie jest taki zły...
on miał po prostu bardzo trudne dzieciństwo i to się odbiło w jego późniejszym życiu.
Ja tam twierdzę że on się dobry nie stanie, bo serial stałby się jeszcze bardziej denny (mam tu na myśli wskrzeszanie umarłych itp..)
Dla mnie T-bag jest dobry taki jaki jest ( nie wyobrażam sobie żeby chodził po ulicach i prosił przechodniów o wspieranie akcji caritas czy coś... )
on już próbował się nawrócić ( po ucieczce z FR chciał sobie ułożyc życie z żoną i widzieliśmy wszyscy jak mu to wyszło ^^ )
PatuŚ
Michael Scofield

madamebutterfly pisze:
on miał po prostu bardzo trudne dzieciństwo i to się odbiło w jego późniejszym życiu.
madamebutterfly pisze:
on już próbował się nawrócić ( po ucieczce z FR chciał sobie ułożyc życie z żoną i widzieliśmy wszyscy jak mu to wyszło ^^ )
Moim zdaniem T-bag miał poprostu pecha , tak go "życie" ukształtowało, próbował to zmienic - kiedy był z Susie Q był przykładnym obywaletlem, kochał ja i jej dzieci. Widac że jego zachowanie zalezy od warunków srodowiska :-P kiedy znajduje sie wsród "zwierzat" (czyli w np. Sonie) staje się bestią a w zaciszu domowego ognista był na prade kochającym człowiekie- dlategpo było mi go żal kiedy MS. Hollender go odrzuciła - a i jego reakcja po tym tez świadczy że nie jest taki zły jakim się pozornie wydaje
Alexxa
Mahone

Najczarniejszy z czarnych to zdecydowanie Bill Kim. Jak mnie ten koleś wkurzał :evil: . Zgrywał ważniaka, i myślał że mu wszystko wolno. Czarna była też Susan B, choć jak poznało się jej wspomnienie, można minimalnie usprawiedliwić jej postępowanie. Okropny był też Sammy- zwykły śmieć, który przez przypadek sobie trochę porządził. No, ale skończył jak skończył i bardzo dobrze.

A co do T-Baga. Ja bym nie powiedziała, że on to taki typowy "czarny charakter". Życie mu tak wypaczyło psychikę, i nikt mu nie wskazał jak należy dobrze żyć. No i chyba wiele przeżył jako dzieciak. Fakt, że zabija często bez skrupułów ale można było poznać też jego bardziej ludzką stronę.
Wróć do „Postacie”