Zdjecia Williama *boskiego*Fichtnera

agulec
Michael Scofield

No właśnie jaki zastój w tym temacie :D
Filmy mi znane, ale najbardziej podoba mi się screen z Inwazji (oczęta :roll: ), BHD i ostatni^^
A najmniej - z Passion of Mind. Jakoś się nie mogę przekonać do tej bródki u Pana F. :D
Już prędzej przekonam się do krótkich włosów ;)
andzia23
Świeżak

heja dziewczyny;) ja chciałam powiedzieć, że czytałam sobie tutaj co piszecie o Wilu i zgadzam sie z Wami w 100%!! Piękne zabki....rozwiana fryzura.....zniewalające spojrzenie;) nic dodać nic ująć!!!!! PB z Willem górą;))

[ Dodano: 2008-10-27, 01:14 ]
zabójczy wzrok;p
PatuŚ
Michael Scofield

andzia23 pisze:
dziewczyny;) ja chciałam powiedzieć, że czytałam sobie tutaj co piszecie o Wilu

To musiało się dość poważnie odbić się na Twojej psychice ^^

chyba czas na małą "reaktywację" tego tematu
andzia23
Świeżak

hehe ni nie jestem całkiem normalna;pp
agulec
Michael Scofield

PatuŚ pisze:
chyba czas na małą "reaktywację" tego tematu
Jestem za! :D

Nowa fryzura..?^^

William Fichtner at the L.A World Premiere of "How Cissy Grew"

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

źródło; http://zakara.livejournal.com/
Alexxa
Mahone

Eeeee... :shock: Nie wiem czy to jakieś przesilenie jesienne, czy moje załamanie związane ze szkołą- ale ta fryzura mi się nie podoba. Wolałam Willa w dłuższych włosach jakoś.
agulec
Michael Scofield

Hmm.. William naj naj najbardziej podoba mi się w takiej fryzurze jaką miał 3-sezonowy Alex i Otis, jak w moim avie :D - czyli jedno wielkie poczochrane ..siano :D
A najmniej w takich już za długich, że tak powiem. "leżących".. Dłuższe leżące - nie, dłuższe poczochrane - taktaktaktak :D
Z tego wynika, że tak jak jest teraz - jest pośrodku, chociaż ta nowa fryzura też mi się podoba. Może dlatego, że jest w sumie krótka, ale .."nieleżąca", tylko taka nastroszona xD
PatuŚ
Michael Scofield

W sumie tez wolałam dłuzsze , Otiskowe włosy ...ale ten fryz tez nie jest najgorszy , pociesznie wyglada z tymi "stojacymi" kłaczkami

Ciesze się że w końcu cos sie ruszyło w tym temacie
B...
Michael Scofield

fuj...ale brzydal xD
kurde nie podoba mi sie zupełnie w tej wersji...
agulec racja: Otisowe rozczochranie wymiata :-D
agulec
Michael Scofield

B... pisze:
fuj...ale brzydal xD
nie wyrażaj się xD
Otisowy fryz wymiata i W. tak podoba mi się najbardziej, ale te sterczące włosy nie są takie złe, gorzej jak urosną za bardzo w górę tak jak kiedyś (chodzi mi o zdjęcia w pomarańczowej kurtce) wtedy będzie wesoło :D
A w ogóle to Kym mi się podoba - od góry do dołu, fajnie jest ubrana, śliczna sukienka, dobrze wygląda :D
Nie wyglądają na swój wiek :]
Mahonia
T-Bag

Zdjęcia w pomarańczu to odlot xD Ale te włosy nie są takie złe. Mi się tam podobają, bo z kolei jak jest ciągle to samo to się nudzi ;-) A zdjęcia są po pierwsze nieteges z lekka, bo fotograf chyba amator jakiś był^^ Ale na prawdę nie wyglądają na swój wiek. Podobają mi się rockowe ciuchy :-D
Wróć do „ZDJĘCIA AKTORÓW”