Zdjęcia Wenta

Alexxa
Mahone

agulec pisze:
Uśmiechnął by się czasem, albo jakąś inną minę przyjął,
O taaak, taak.,.... Ta jedna mina z 'przymrużem', to trochę za mało , by można powiedzieć, że ktoś dobrze pozuje. A zdjęcia takie sobie :-P .
summer
Świeżak

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Tanira
Michael Scofield

Wentworth Miller Arrives In Shangai, China ^^

Obrazek

Więcej zdjęć tu

i dodatkowo filmik KLIK!

natomiast w tym temacie dokleił mi się post a jest bardzo fajny film me & City KLIK!

źródło: JJ
summer
Świeżak

Świetnie wyszedł na fotach, jak zwykle miód malina mmmm..... :lol:
Pam
T-Bag

Boże jak ja lubię te jego gogle :lol:
Ale nie, ładnie wyszedł. Ach, ten jego piękny uśmiech ;P
niunia
Michael Scofield

Z ledwością mógł przejść przez te tłumy fanów.. ah wenciaku jak mi cię brakowało.
Jest bardzo gustownie ubrany, szczerze mówiąc zazdroszczę tym dziewczyną :<
W takim razie jak odwiedził Chiny.. to kiedy Polska ?
anecia12
Świeżak

Fox
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

impreza Me & City

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ceremony Me & City 19/10 ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
credits; wentworthmilleroline

a tak propo to mój pierwszy post ^^ ;)
Tanira
Michael Scofield

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

źródło: JJ
anecia12 pisze:
a tak propo to mój pierwszy post ^^

witam ^^
agulec
Michael Scofield

Wentworth Miller je "Baja Buds", Santa Monica, Calif.
KLIK POWIĘKSZA!

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

źródło; justjared

Czyżby trochę zeszczuplał?^^ W PB wydaje mi się większy, może przez nieodłączną wielką, jasno niebieską koszulę ;)
B...
Michael Scofield

bosheee on był naprawde kiedys jakis taki piękny i uroczy xD
ale zdziadział niemozliwie :roll:
a w PB to juz porażka...
wezcie porównajcie jego 'obecna' twarz z chyba 1 zdjeciem z tej strony, nie ten Went :roll:
agulec
Michael Scofield

Dokładnie. Chociaż nigdy mi się jakoś strasznie nie podobał, naprawdę można stwierdzić, że kiedyś było z niego ciacho :D Przytył i to dość znacznie, twarz strasznie mu się przez to zmieniła.
Jak się włączy pierwszy odcinek PB i porówna z ostatnim, czy nawet obejrzy zdjęcia to szok. Zamiast kości policzkowych - druga broda, oczy mu się zmniejszyły i wygląda jak "bułeczka". Szkoda, że tak się zapuścił, zdziadział okropnie.
Kiedyś śmialiśmy się, że Went na zdjęciach ciągle chodzi z jakimś żarciem, to teraz ma - niech mu lepiej Fichtner pokaże gdzie jest siłownia xD

A tu dla bezpośredniego porównania poznęcam się trochę nad Wentylem xD

Dzisiaj:
Obrazek Obrazek Obrazek

Kiedyś:
Obrazek Obrazek

źródło; theprisonbreak.net
agulec
Michael Scofield

W. Miller 28 listopada 2008r w szortach i bluzie najprawdopodobniej zmierzający na siłownię tudzież z niej wracający ;) To z pianką to Frappucino ze Starbucks'a, a to drugie to kawa na zimno ;)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

źródło; justjared
Mahonia
T-Bag

Kawa - jego nieodłączny przyjaciel ;-)
No cóż heh dresiarz :mrgreen: Dobrze że dba o tą swoją figurę, bo teraz to naprawdę mu się to przyda, przykładem jest ten brzuch o mu niedawno się powiększył :roll:
B...
Michael Scofield

jaka łyda :lol: :shock: :lol:
nie no nie jest z nim jeszcze az tak jakos tragicznie^^
ale jak patrze na tą słodką buzke z fotki wstawionej jako ostatnią przez agulca, chyba z Dinotopii (?) i ten prawie, że "chudy pyszczek" to jednak nie jestem pewna czy nie jest tragicznie.
Ogolnie mozna stw. ze Went nam dojrzał i zmężniał, ale nie bardzo to jednak wyszło :mrgreen:
agulec
Michael Scofield

Prison Break Press Conference w Tokyo

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

źródło; spoilerTV

A ostatnio myślałam, że trochę już zeszczuplał..

edit:
+ video z tego zdarzenia
:arrow: http://www.youtube.com/watch?v=Nl1_N6lyc_M&eurl=

Kurczę.. straszna sprawa. Tak stoisz, dziennikarze robią Ci zdjęcia, oślepiają flesze, nic nie rozumiesz, a musisz się uśmiechać. Jakoś tak.. mało przyjemnie to wszystko wygląda.
Mia
Fernando Sucre

Kurde jak ja go dawno nie widziałam...i cóż by tu rzec...chyba wszystko widać jak czarno na białym...kasy trochę zarobił, nie przymiera już głodem i efekty piorunem wyskoczyłu..na buzi tudzież nieco niżej...jakiś taki "dziwny" jest, nie do twarzy mu z wiekszą ilością ciała :-P
agulec
Michael Scofield

Mia pisze:
jakiś taki "dziwny" jest, nie do twarzy mu z wiekszą ilością ciała
No, dokładnie. Zbyt okrągła twarz mu się robi (taka pyza. :D ), z pociągłą wygląda lepiej. :]
Ciekawe jak duża byłaby dostrzegalna różnica, gdyby teraz po czwartym sezonie włączyć sobie pierwszy. :lol: Mimo wszystko przez taki długi czas przyzwyczailiśmy się do większego Wenta, ciekawe jak bardzo dziwnie byłoby go oglądać "od nowa".

W IV sezonie była taka scena, kiedy Scofield wrócił w myślach do celi w Fox River - już wtedy podświadomie bądź świadomie, chyba każdy zauważył, że coś jest nie tak. ;D
Wróć do „ZDJĘCIA AKTORÓW”