SPOILERY 3x12

MarQ
Michael Scofield

Kod: Zaznacz cały
Zbliża się śmierć jednego z bohaterów. Postać, którą poznaliśmy w tyym sezonie zginie niedługo. Sposób w jaki odchodzi jest bardzo przykry. Ale czy będziecie bardzo zmartwieni jego odejściem ? Nie jestem pewna. Pewna natomiast jestem, że zmieni to stan rzeczy w Sonie.
tłumaczenie: vague
źródło: watch with kristine (e!online)

chyba nie trzeba mowic ze chodzi o Lechero :P
PatuŚ
Michael Scofield

fuck ..o kim to ?? oj oby nie o moim Alexie bo jak tak to mnie scenarzyści popamietają :!: ale w sumie w tym sezonie - to moze ...hymmm Lachero albo (wiem nie zabijaj Tanira) Whistler albo Susan :-D
Alexxa
Mahone

Marq112 pisze:
Pewna natomiast jestem, że zmieni to stan rzeczy w Sonie.
Marq112 pisze:
Postać, którą poznaliśmy w tyym sezonie zginie niedługo
A to jużnie ma wątpliwości, że tym 'szczęśliwcem' stanie się Lechero ..Równie dobrze mogliby to być James albo Susan, ale oni raczej w Sonie nie mają dużych wpływów.
Nero
Lincoln Burrows

Jeśli baz ostatniego zdania miałbym obstawiać to stawiałbym na Whistlera lub Sofię. Ale po przeczytaniu ostatniego zdania, obejrzeniu ostatniego odcinka i czytaniu spoilerów to to jaest pewne, że to Norman.
MarQ
Michael Scofield

NeroNS, mysle ze bez 11 odc. mozna sie domyslec ze to lechero bo w koncu jakby umarla sofia to co by sie zmienilo w sonie ?? ;) zreszta moja zone nie moze umrzec xDDD
PatuŚ
Michael Scofield

Marq112 pisze:
jego odejściem
więc na bank nie Sofia :-P
agulec
Michael Scofield

Lechero bądź też Whistler.. ale tak na logikę to myślę, że Lechero, bo nie byłoby z nim co dalej robić, a Whistler jest ciągle 'niedokończonym wątkiem' że tak powiem :]
B...
Michael Scofield

tez mysle ze to Lechero i dobrze bo mnie wkurzył dzis ;-) a Whistler sie biedny tak udenerwował ze mógłby w nagrode troszke pożyc poza tym jestem zbyt ciekawa co i jak z nim wiec to nie moze byc on, z reszta juz gdzies kiedys pisało ze Lechero zginie, a zatem...
tylko ciekawe jak zginie, skoro to ma byc takie nie przyjemne, no i ten komentarz ze nie jest pewna czy będziemy tym faktem zmartwieni.... nie no to Lechero na 100%
gaross
Tweener

Wiadomo,ze chodzi o Lechero,ale jak go zabija to bede mial swietny powod zeby rozstrzelac poroducentow.
Gdzies jeszcze czytalem ze T-Bag nie opusci Sony,ale jego znamy juz przez 3 sezony,wiec pewnie to nie on.
Ja bym juz wolal zeby zabili McGrady'ego lub ewentualnie Bellicka (choc to pewnie nie mozliwe,bo on tez nie jest nowy)... :573:
AnGi
Tweener

To musi być ktoś z uciekinierów...Ja stawiam na Lechero lub tego dzieciaka...może to on? Poznaliśmy go w tym sezonie i może coś by w sonie zmieniło? hmm...
B...
Michael Scofield

dzieciak odpada xD
marcinek665
Świeżak

Moim kandydatem do zaliczenia "death" jest Whistler. Byłby to dobry materiał na kolejny sezon. Sucre wpakowany do Sony, Linc za odcięcie prądu, a Scofield na zewnątrz. Chociaż to nie jest możliwe, ponieważ byłoby to już nudne. Ale może być też tak, że bedzie 4 sezon i dalej on bedzie sie dział w sonie, żeby "załatać" lukę bo było bardzo mało odcinków.
Tanira
Michael Scofield

teraz patrze na ten temat i aż OO matko święta nie mój mąż!!!!!! Lechero...bardzo go lubie ale w pojedynku z moim mężem no to adios muczaczos
PatuŚ
Michael Scofield

nie no ja mysle ze Lachero ... znaczy mam nadzieje - bo nie chce żeby Tanira została wdową w tak młodym wieku :-P
ps. do twarzy Ci w czerni ?? :-D
Tanira
Michael Scofield

o matko błagam was przecież on nie może dednąć...znowu? no jak...już za nim płakałam jak go wywozili pod prześcieradłem nie chce tego przezywać drugi raz...
AutumnLeaf
Michael Scofield

Łi tam. Ja bym stawiała na Lechero
czarny_rumak
Sara Tancredi

Ja też stawiam że kropną Leczero bo dzieciak to w sonie raczej wpływów nie ma.A co do leczero to nawet mam teorie :-D Wychodzą z tej dziury(zakładamy że leczero nie zablokuje się ze swoim grubym tyłkiem w tunelu :-P )no i zaczynaja biec ale leczero ma słabą kondycje bo w sonie jako szef się obżerał samymi tłustymi pokarmami no i dupa będzie mu ciążyć i zanim dobiegnie do płotu to go kropną.No i kogo to będzie wina???Tylko i wyłacznie grubej dupy leczero :-D :-D
pozdrófffka ziooomy
madamebutterfly
Mahone

jakbym to przeczytała zanim obejrzałam 11- sty odcinek, to byłoby mi go szkoda i nie chciałabym żeby zginął.... bo lubiłam gościa... teraz jednak życzę mu rychłęj i nieprzyemnej śmierci :P bo zasłużył :P chodzi mi oczywiście o Normana (hehe miałam takiego pieska jak byłam mała... zawsze mni brecht bierze z tego imienia :P )
Tanira
Michael Scofield

czarny_rumak pisze:
Ja też stawiam że kropną Leczero bo dzieciak to w sonie raczej wpływów nie ma.A co do leczero to nawet mam teorie :-D Wychodzą z tej dziury(zakładamy że leczero nie zablokuje się ze swoim grubym tyłkiem w tunelu :-P )no i zaczynaja biec ale leczero ma słabą kondycje bo w sonie jako szef się obżerał samymi tłustymi pokarmami no i dupa będzie mu ciążyć i zanim dobiegnie do płotu to go kropną.No i kogo to będzie wina???Tylko i wyłacznie grubej dupy leczero :-D :-D
pozdrófffka ziooomy
o matko xD nie wytrzymam xD normalnie za to powinni ci dać Oskara xD
Alexxa
Mahone

czarny_rumak pisze:
no i zaczynaja biec ale leczero ma słabą kondycje bo w sonie jako szef się obżerał samymi tłustymi pokarmami no i dupa będzie mu ciążyć i zanim dobiegnie do płotu to go kropną.No i kogo to będzie wina???Tylko i wyłacznie grubej dupy leczero
O boziuuuuu xD xD. Nie wytrzymam zaraz :lol: :lol: . Interesująca teoria... :lol:
syn_szefa
Świeżak

Ja myśle że napewno zgienie Lachero a Scofield i ci co byli za nim zostana bo ten kto byl przed nim zamknie ten właz i ciekawe kto bedzie rzadzil w sonie?? a na dodatek w sonie bedzie jeszcze Sucre, ale to tylko przypuszczenia, a premiera za niedlugo:)
Alexxa
Mahone

syn_szefa pisze:
i ci co byli za nim zostana bo ten kto byl przed nim zamknie ten właz i ciekawe kto bedzie rzadzil w sonie??
lekko to zagmatwane xD :-D . Ale nie, nie..Scofiled, Alex i James moim zdaniem na pewno uciekną. A T-Bag? No cóż.. zatęskni za więziennym życiem i wbije się na miejsce Lechero :-D .
Tanira
Michael Scofield

ikonki bardzo dobitnie to pokazały... ja tez stawiam na pana L. mysle że Teddy nie ucieknie zostanie w Sonie i obejmie władze...
AutumnLeaf
Michael Scofield

Wychodzą z tej dziury(zakładamy że leczero nie zablokuje się ze swoim grubym tyłkiem w tunelu )no i zaczynaja biec ale leczero ma słabą kondycje bo w sonie jako szef się obżerał samymi tłustymi pokarmami no i dupa będzie mu ciążyć i zanim dobiegnie do płotu to go kropną.No i kogo to będzie wina???Tylko i wyłacznie grubej dupy leczero
O Boże...myślałam, że nic mi dzisiaj nie poprawi humoru, ludu...klękajcie narody xD
B...
Michael Scofield

a ja sądze ze bedzie dokładnie tak jak napisała to wczesniej Tanira, bo gdyby poskładac pewne elementy poszczególnych spoilerów to tak by wynikało^^
Wróć do „Spoilery”