NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Gorące spoilery do 4 sezonu !

niunia
Michael Scofield

Wprawdzie jeszcze kilka miesięcy do premiery 4 sezonu, ale znany jest już tytuł pierwszego epizodu czwartego sezonu. Zdziwieni? Wprawdzie tytuł każdy może napisać, ale jest to potwierdzona nazwa i jak narazie nie zawiedliśmy Was, czytelników Prison.org.pl. Najbliższy odcinek, którego premiera 17 września 2008r. to 4x01 "Scylla", tytuł niewiele w sobie kryje, chociaż postanowiłem zagłębić się w znaczenie tego wyrazu: "oznacza sytuację, w której niebezpieczeństwo zagraża z dwóch stron", nawiązuje to do Michaela i Sary.

Znasz więcej spoilerów dotyczących Prison Break?
Ausiello: Michael powróci do "więzienia" w następnej czwartej serii, tak jak mówi mój posłannik FOX, uruchomił wielki magazyn, który będzie służył jak "metaforyczne więzienie" dla Scofielda i jego szczęśliwej ekipy, która nie jest przystosowana do takich warunków jak i zmartwychwstała doktor Sara Tancredi...

Co to właściwie znaczy? Można się tylko domyślać.
Co do Sary wiemy tyle, że powróci i spędzi pierwszą noc z Michaelem.

Do rozpoczęcia zdjęć do 4 serii Prison Break zostało tylko niecałe dwa tygodnie. Czy dostaniemy jeszcze jakieś spoilery, czy będą nas trzymać w niepewności?

Wszyscy fani mają nadzieję, że 4 sezon zostanie wyemitowany we wrześniu. Jednak czy strajk aktorów spowoduje przesunięcie 4 serii?

Mamy dużo pytań, a mało odpowiedzi.

źródło: prison.org.pl anusia13
Ania1991_ck
Michael Scofield

To teraz aktorzy strajkują????
Nie mogą nam tego zrobić. Spoilery zadziwiające. Będzie się działo. Nie mogę się doczekać premiery.
Co ich tak wzięło żeby teraz strajkować :-/ :-/
Xaneta
Michael Scofield

nosz niech sie biora do kręcenia bo sie niecierpliwię :D
Michael i Sara... ciekawie ciekawie :D
agulec
Michael Scofield

Strajk aktorów...? oO
niunia pisze:
"oznacza sytuację, w której niebezpieczeństwo zagraża z dwóch stron"
podoba mi się to :D

heh.. i kolejny powrót Scofielda do jakiegoś "więzienia"..? To ja myślałam, że akcja będzie się działa w Los Angeles, a oni będą w siedzieć w magazynie xD
tak czy siak - nie mogę się doczekać :D
Aglek
Michael Scofield

niunia pisze:
Ale czy to znaczy, że dwie osoby są zagrożone czy dwie osoby komuś grożą?? Oo
niunia pisze:
No wreszcie xD
Ciekawie się zapowiada ^^
Madzialena
Mahone

Ooo nowe informacje xD To coraz bardziej przybliża mnie do premiery. Będzie się działo xD Nie mogę się doczekać...
Ania1991_ck
Michael Scofield

Każda taka informacja rozpala coraz to większy płomyczek w naszym sercu. A jak już dojdzie do premiery to spłoniemy z emocji. :-P :-P :-P
agulec
Michael Scofield

Aglek pisze:
Ale czy to znaczy, że dwie osoby są zagrożone czy dwie osoby komuś grożą?? Oo
myślę, że chodzi o niebezpieczeństwo zagrażające jednej osobie z dwóch stron - albo nie osobie tylko rzeczy, np. Firmie :D
Ania1991_ck
Michael Scofield

Tajemniczo brzmi, ciekawe o co chodzi. Pewnie do gry wkroczy SS
Aglek
Michael Scofield

Ania1991_ck pisze:
Pewnie do gry wkroczy SS
A co to?? :D Chodzi o tą hitlerowską??
Ostatnio zmieniony 2008-05-10, 15:13 przez Aglek, łącznie zmieniany 1 raz.
Pam
T-Bag

Ja już gdzieś czytałam o tym strajku aktorów...
Co do watku Michaela i Sary, to jestem bardzo ciekawa. Ciekawe, jak Michael zareaguje widząc Sarę żywą ;)
Ania1991_ck
Michael Scofield

Nie Aglek chodzi o Secret Service.
Dopiero będzie miał Michael zaskok jak ją zobaczy. to będzie super moment.
B...
Michael Scofield

pierwsza noc? hmmmmm

nic z tego nie czaje ale chyba bedzie ciekawie xD
Sebo
Michael Scofield

niunia pisze:
powróci i spędzi pierwszą noc z Michaelem.
myślę że to będzie ciężka noc^^
niunia pisze:
Ja myślę że jednak komuś..ale myślę dalej komu.... :roll:
Aglek pisze:
Chodzi o tą hitlerowską??
.......xD Dobre^^
Mia
Fernando Sucre

niunia pisze:
Michael powróci do "więzienia" w następnej czwartej serii
:shock: no szok!
niunia pisze:
Ekhm...czy to oznacza to co ja myślę... :mrgreen: A co z drugą nocą?? :mrgreen:
niunia pisze:
Wszyscy fani mają nadzieję, że 4 sezon zostanie wyemitowany we wrześniu. Jednak czy strajk aktorów spowoduje przesunięcie 4 serii
No tak skoro scenarzyści mogą strajkować to czemu nie aktorzy :-/ Swoją drogą zamiast jeździć po świecie niech się biorą do roboty, bo ja tu uschnę z tęsknoty i zniecierpliwienia
Ania1991_ck pisze:
Dopiero będzie miał Michael zaskok jak ją zobaczy. to będzie super moment.
To jeden z momentów na który czekam z największą niecierpliwością i jestem jak nigdy ciekawa jak oboje to zagrają :mrgreen: No na samą myśl już mnie trzącha :mrgreen:
Tanira
Michael Scofield

niunia pisze:
Scylla
tylko nie mitologia Oo prosze tylko nie mitologia xD
niunia pisze:
Mamy dużo pytań, a mało odpowiedzi
ja w sumie tez mam jedno xD czy mąż przezyje bo to wazne tak troche jest xD

czekam czekam i sie chyba nie wiem...no xD z tego czekania xD
AutumnLeaf
Michael Scofield

tylko nie mitologia Oo prosze tylko nie mitologia xD
czyżby Odyseja?^^ nie lubię Odyseusza...
czy mąż przezyje bo to wazne tak troche jest xD
o tak tak, jak go uśmiercą to komu będę pojeżdżać OO
agulec
Michael Scofield

Sara pojawi się w pierwszym odcinku czwartej serii.
Robert Wisdom (Lechero) wypadł z obsady.
Większość postaci, które pojawią się w pierwszym odcinku będą nam znane.
Nowe postacie nie pojawią się w pierwszym odcinku - możliwe, że role nie zostały jeszcze obsadzone.

Poza tym, Wentworth Miller zdradził, że czwarty sezon to koniec długiej ucieczki braci i początek ich walki, oraz że w pierwszym odcinku powiemy 'good-bye' kilku bohaterom.

Podobno kiedy sezon się zacznie, większości bohaterów nie będzie już za kratkami, ale ponowne aresztowanie Michaela będzie tylko kwestią czasu.
T-Bag będzie próbował zbiec z kraju, Whistler i Gretchen będą blisko ze sobą współpracować, a sam Michael ma zacząć długi proces usuwania tatuażu ze swojego ciała.

źródło: http://www.prisonbreakbuff.com/
http://spoilertv-prisonbreak.blogspot.c ... ilers.html
Ostatnio zmieniony 2008-06-20, 00:07 przez agulec, łącznie zmieniany 1 raz.
bucior676
Świeżak

,,Już 25 sierpnia odbędzie się premiera pilotowego odcinka 4. sezonu "Skazanego na śmierć". Tym razem Michael Scofield (Wentworth Miller) i Lincoln Burrows (Dominic Purcell) wyruszą na wendetę przeciwko Firmie, a akcja przeniesie się do Miasta Aniołów."

Źródło: http://www.filmweb.pl/%22Skazany+na+%C5 ... s,id=43237

Już nie mogę się doczekać;)
PatuŚ
Michael Scofield

agulec pisze:
Michael ma zacząć długi proces usuwania tatuażu ze swojego ciała.
eee to mi się wcele nie podoba :-/ no tatuaż bedzie usuwał... łeeeee przecież to jego "znak firmowy" :-D
agulec
Michael Scofield

Ausiello: 'Dwaj nowi gracze w wojnie między Scofield'em i Firmą zostaną wprowadzeni w nadchodzącym sezonie.
Po jednej stronie mamy Don'a, agenta FBI (Michael Rapaport), który zaoferuje Scofield'owi pomoc w zniszczeniu Firmy raz na zawsze.
Do Firmy dołączy natomiast Penrab, najlepszy morderca organizacji, który tylko czeka na odpowiednią szansę by zaatakować.'

źródło; http://www.prisonbreakmanhunt.com/
PatuŚ pisze:
eee to mi się wcele nie podoba :-/ no tatuaż bedzie usuwał..
ehehe.. no mi też średnio, ale z drugiej strony może to być ciekawy wątek, w zależności od tego jak będzie pokazany^^
a z trzeciej strony xD fanki Wenta będą miały ucztę dla oczu - tyle Wenta bez koszulki :D hyhy
Mia
Fernando Sucre

agulec pisze:
Michael ma zacząć długi proces usuwania tatuażu ze swojego ciała.
Że co proszę??? :shock: Jak to Michael bez dziarów???Protestuję!I niby jak mają to pokazć?W każdym odcinku Michael będzie odwiedzał studio tatuażu i usuwał takie cudeńko??Ja tam wolę jego ciałko z dziarami niż bez :-P
Grand
Sara Tancredi

Wentworth Miller mówi, że jeżeli musiałby opisać 4 sezon to określiłby go frazą „Brudna Siódemka” ponieważ wszyscy nasi chłopcy dołączą do nas by zniszczyć Firmę.
Wentworth też potwierdził, że Michael dostanie w końcu jakieś interesujące działanie w tym nowym sezonie i swój "utracony" tatuaż z powrotem. Went powiedział, że usunięcie tatuażu jest słodko-gorzkie odkąd to była taka kluczowa część charakteru w pierwszych dwóch sezonach. Wiem, że on wywołuje duże wrażenie u widzów, ale sporządzanie tego tatuażu zajmuje dużo czasu. Pomimo tego...!
Natomiast Dominic Purcell jest podekscytowany filmowaniem w Los Angeles „Najwyższy czas!” dodaje. Podobno obiecano im że pierwszy sezon będzie kręcony w LA.

Od nas:
Możemy wywnioskować z tych wypowiedzi, że tatuaż Michaela znów zagości z powrotem w serialu chociaż na moment.Trzeba zrozumieć jego brak w sezonie ubiegłym ze względu na bardzo czasochłonne sporządzanie go a jak wiadomo po zakończeniu sezonu drugiego jest on prawie kompletnie niepotrzebny jeśli chodzi o fabułę show.Mimo tego ujrzenie tatuażu Michaela Scofielda ponownie w całej okazałości choć na chwileczkę to wielka sprawa dla wszystkich fanów.

Źródło:
Kod: Zaznacz cały
http://theprisonbreak.net/news.php?readmore=438
Aglek
Michael Scofield

Lal!! Ile newsow!! Jakto koniec z tatuazami!!?? Oo Ja je lubie!! xD Wszystko pieknie ladnie!! Wiecej newsow!! xD
Ania1991_ck
Michael Scofield

Zapowiada się niezła akcja.
Brudna siódemka to brzmi jak z westernu jakiegoś. No ale najwyższa pora by dobro w końcu zwyciężyło nad złem. Nie mogę sie doczekać.
Wróć do „Spoilery”