NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

4x02 - "Breaking and Enterning"

Posty: 1 Strona 1 z 1
chester0512
Tweener
Posty: 51
Rejestracja: 2009-04-25, 12:30


Wyatt mówi Pad Manowi, że Lincoln i Michael są przenoszeni do więzienia federalnego o maksymalnym rygorze.

Self i grupa przybywają do Los Angeles, a on daje im nadajniki GPS na ich kostki. Oni mieszkają w magazynie w porcie. Pracują z Rolandem, hakerem i złodziejem toższamości, który pomaga w odzyskaniu Scylli. Mahone wie, że Whistler podrzucił kartę Tuxhornowi. Mahone mówi, że jako jego kierowca twierdzi, że jest on wojskowym.

Porzucony i obrabowany przez jego przewoźnika, T-Bag musi iść pieszo przez meksykańską pustynię. On idzie do San Diego aby znaleźć Michaela. Kilka gości na motorach pomaga mu się wydostać.

Roland zawęża próg poszukiwania wojskowych i Mahone rozpoznaje gościa. Jadą pod dom Tuxhorna. Jest to całkowicie zabezpieczony przez uzbrojnych strażników. Roland sugeruje, że tylko skopiują kartę z dystansu zamiast ją kraść. Mogą to zrobić za pomocą bezprzewodowego urządzenia, który kopiuje dane w odległości 10 stóp.

Drużyna podąża za samochodem Tuxhorna. W celu zbliżenia się do niego Sucre i Bellick powodują wypadek samochodowy. Sucre, posiadający urządzenie, walczy z kierowcą w pobliżu Tuxhorn. Jednak Roland nie może uzyskać sygnału aby skopiować dane.

Self podejść byłego rewidenta, który pracował dla Firmy i obecnie w projekcie ochrony świadków. Self grozi człowiekowi, aby dowiedzieć się, gdzie Firma ukrywa dekoder.

Wyatt grozi pracownikowi więzienia i chce aby wykorzystała swoje dostępy w celu znalezienia informacji, gdzie policja przetransportowała Michaela i Scofielda. Dowiaduje się, że to Bennet wpłacił kaucję.

Sara idzie na przystanek autobusowy, gdzie sprzątaczka Tuxhorna czeka. Wsuwa ona urządzenie do jej torebki. Później, Michael dzwoni do domu, że sprzątaczka wchodzi. On podaje się za kogoś z ochrony i prosi aby sprawdziła wszystkie okna. Ona wciąż ma torbę na ramieniu, gdy chodzi do domu. Michael każe jej iść do biblioteki i Roland ma dostęp do Scylli i kopiuje jej zawartość. Bellick kradnie torebkę damską, kiedy czeka na przystanku autobusowym, ale urządzenia nie ma w niej. Jest jeszcze w domu. Pokojówka myśli, że to jej szefa.

Muszą się włamać do domu Tuxhorna. Sucre ustawia alarm po drugiej stronie ulicy. Tuxhorn wyłącza alarm wychodzi na zewnątrz i bada sytuację. Pozwala to na Mahone i Michaelowi do wkradnięcia się i zdobyciu urządzenia. Wyślizgują się, gdy Tuxhorn wyłącza alarm.

Wyatt wchodzi do domu Benneta ale on przysięga, że nie wie gdzie jest Michael i Lincoln.

Gretchen nadal żyje ale jest w niewoli.

T-Bag przyjeżdża do San Diego do Pacific Coast Lines. Jego książko o ptakach ma wskazówki, które prowadzą do otwarcia zamka. T-Bag znajduje paczkę z fałszywą toższamością Whistlera i instrukcją do Bramy Korporacji. On jedzie autobusem do Los Angeles.

Roland odczytuje dane z karty ale zdaje sobie sprawę, że informacje są niepełne. Scylla faktycznie składa się z sześciu kart prowadzonych przez różnych ludzi. Banda nie zakończyła misji. Muszą tera wyśledzić pozostałe 5.

Michaelowi zaczyna się krwotok z nosa. Ukrywa on to przed swoim bratem.


Źródło: http://www.prison.org.pl/
Posty: 1 Strona 1 z 1
Wróć do „Streszczenia odcinków (Sezon 4)”