Życiowe cele

Filozofia, psychologia, socjologia, religie, historia etc.
agulec
Michael Scofield

Ja również muszę przyznać, że Twój post mnie nieco zaskoczył, Hand - pozytywnie oczywiście :D
Niewielu jest teraz 15-latków, którzy już wiedzą co chcieliby w życiu robić, a Ty już nawet wybrałeś szkołę :]
No i jedno ze stwierdzeń w Twoim poście kompletnie mnie zaskoczyło - kurka, czemu jesteś taki młody xD ;)
Nic tylko pogratulować i życzyć osiągnięcia celu! :D
B...
Michael Scofield

agulec pisze:
No i jedno ze stwierdzeń w Twoim poście kompletnie mnie zaskoczyło - kurka, czemu jesteś taki młody xD ;)
ehehe no wlasnie :>
No ja też jestem szczerze pelna podziwu dla Twoich takich...racjonalnych planów.
To naprawde niespotykane zjawisko^^ Przykładowo moj brat jest co prawda starszy tylko o rok od Ciebie, ale z podejsciem do życia, do swojej przyszłości jest jakies 10 lat za Toba :lol: Większość zyje z dnia na dzien, mysli tylko o zabawie, nie zastanawiając się, że to jak teraz rozegrają kilka spraw (m.in. wybor szkoly sredniej) w duzej mierze zdeterminuje ich przyszłe, dorosle zycie.
Choć ja sama na koniec gimnazjum nie mialam za bardzo pomyslu na swoja przyszłość, co gorsza po maturze tez za bardzo nie mialam i jak znam zycie za 5 lat znowu miec nie będę xD
Misterek999
C-Note

Ja zawsze mażyłem zeby byc piłkarzem xD no ale nie jestem , a jak zaczynałem ogladac prison break to chcialem jechac do takiego wiezienia :D , no byłem na widzeniu u wója , no ale to nie to samo ;)
baxell
Świeżak

Hmm...
Dostać się prawo :-?
I iść dalej w tym kierunku :D
Jakoś marzyłem o tym odkąd pamiętam. Nie wiedzieć czemu... ale zawsze mnie to pasjonowało i nadal tak jest ^^
Pan Prokurator xD :lol:
Misterek999
C-Note

ja tez zawsze chcialem byc Antyterorysta nie polcjantem takim zwyklym tylko antyterrorysta :d bronie zajefajne :D kostiumy fajne akcjie :) , no ale to bylo pare lat temu teraz juz mnie to nie bawi :)
Linc
Świeżak

A ja chcę zostać żołnierzem zawodowym. Sprawność fizyczną mam bardzo dobrą, z może potem po wojsku do jakiejś jednostki specjalnej np . GROM, FORMOZA czy coś . Zobaczymy za kilkanaście lat :mrgreen:
valentiina
Tweener

Teraz skupiam się na tym, aby przestać palić i pić.
Później, zaadoptuję dzieci z Afryki, swoich mieć nie muszę, męża też nie.
Pragnę zwiedzić cały świat. A w przyszłości mieć tyle pieniędzy, żeby stać mnie było na cadillaca.
Ostatnio zmieniony 2009-04-25, 21:20 przez valentiina, łącznie zmieniany 1 raz.
Naku
Świeżak

Ale powagą powiało ;) To i ja dorzucę swoje 3 grosze , z punktu widzenia dinozaura , bo chyba jestem najstarsza z Was [ duchem wciąż młoda of course :D ]

Powiem Wam , że punkt widzenia zmienia się zależnie od punktu siedzenia , co zresztą pewnie doskonale wiecie...Nasze marzenia , cele , pragnienia rosną razem z nami , z takich przyziemnych , czasem nawet prozaicznych rosną do rangi ważnych , najważniejszych wręcz. Jako nastolatka też marzyłam o tym o czym Wy marzycie - dostać się do wybranej szkoły etc. , i teraz po iluś tam latach stwierdzić mogę , że chyba te cele osiągnęłam , niektóre lepiej inne gorzej , ale źle nie jest ;) A co jest teraz ? Teraz najważniejszy na świecie jest dla mnie mój syn - to On wyznacza mi cele , jak On jest / będzie szczęśliwy to i ja będę szczęśliwa.Moim największym pragnieniem jest , żeby kiedyś mój syn był dumny z tego kim jest , ze swojego pochodzenia , by czuł się spełniony , by niczego Mu nie zabrakło... .Nie myślcie sobie , że żadnych innych marzeń nie mam , o nie - jam z tych co to ciągle marzą , ale może nie będę o tych marzeniach głośno mówić... ;)
No to się uzewnętrzniłam :-D :roll: ;-)
Wróć do „Poważne tematy”