NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Brunetki Blondynki....

Sebo
Michael Scofield

Jaki kolor włosów wam sie podoba u płci przeciwnej?
Czy sami farbujecie włosy? albo byście chcieli? pasemka( czy jak tam sie mówi.xD)
krótkie długie? afro?xD

Obrazu odpowiem jak u mnie.hahaha
Czarne włosy tak na wysokości barków, mogą być spięte..xD ale blond też lubię, ale czarnule wymiatają^^
Piotras003
T-Bag

mi oprócz rudego wszystkie no a najbardziej jak bym miał określić jeden to stawiam na brunetki ;-)

Oi jeszcze taka piosenka :-D
http://pl.youtube.com/watch?v=mi-km1b6xwE
niunia
Michael Scofield

ja chce sobie pofarbować na jaśniejszy blond niż jaki mam, a jeszcze nigdy nie farbowałam :D
Czarny w ogole do mnie nie pasuje ;D

Widzę, że "ciemniejsze" królują. ;D A tak na serio, patrząc okiem chłopaków to też by mi sie chyba brunetki podobały bardziej ;D
Piotras003
T-Bag

nie no to na pewno kwestia przyzwyczajenia ja np. tez sobie nie wyobrazam zebys miała inny kolor włosów niż blond bo ten Ci super pasuje powaga ;-)
Sebo
Michael Scofield

Piotras003 pisze:
bo ten Ci super pasuje powaga
Potwierdzam potwierdzam^^

Ja siebie nie widzę jako blondyn...hehe
Aglek
Michael Scofield

Masz farbowane włosy niuń?? BO taki ładny kolor masz :D
Ja lubię mój kolor, ale przepadam szczególnie u facetów za takim brązowym zwykłym :P I nie mogą być długie xD

Kiedys chciałam zafarbować, ale juz mi przeszło xD
Pam
T-Bag

Mi się bardzo podoba czerń... :roll: Wtedy faceci wygladają bardzo sexi :D Oraz są bardzo męscy ;p Mmmmm

Albo jeszcze brąz z częściową siwizną ;p Taki William ;p xD Też bardzo ładnie wyglądaja xD
niunia
Michael Scofield

Masz farbowane włosy niuń?? BO taki ładny kolor masz
nie.. naturalne to są. Jeszcze nigdy nie farbowałam ;D
i dziękujęę..
a mi sie podobają ciemni bruneci z wlosami na żel.. albo szatyni.., taki ciemniejszy blond ;D mniam
a podobają się wam chłopacy z dłuższymi włosami ?
Mahonia
T-Bag

Ja bardzo lubię mój bardzo ciemny brąz (w sumie to chyba czerń xD) i nie widzę się totalnie w blond włosach.
A co do facetów, to różnie. Bruneci i szatyni są bardzo ładni, ale znam kilku blond i też są bardzo sexy :-D A co do długości to raczej Ci z umiarkowanymi^^ przykład Will. Ale bardzo krótkie też są super przykład Marko i długie czasem :roll: A to przede wszystkim zależy od całego wyglądu i osobowości ;-)
B...
Michael Scofield

w płci przeciwnej zdecydowanie ciemniejsze odcienie...bruneci, ewentualnie szatyni wymataja :-D
blondyni muszą nadrabiać innymi atrybutami :lol:

ja mam jasny brąz chyba...denerwuje mnie...kiedys miałam ciemniejszy odcien, nie wiem co sie z nim stało xD nie malowałam nigdy, no pomijajac mały epizod z jasnymi pasemkami w ciemnych czasach gimnazjum, ale i tak mało było je widac ^^
teraz kusi mnie zeby sobie szczelic odcien "ciemnej czekolady", ale powtrzymuje mnie wizja odrostów...
niunia pisze:
a podobają się wam chłopacy z dłuższymi włosami ?
zalezy jak dłuzszymi, bo jesli chłopak ma włosy do ramion to znaczy ze cos z nim nie tak xD a jak szuka sposobu wyrazenia swojego podejscia do zycia, upodoban myzycznych czy cos takiego to niech sobie zrobi nadruk na koszulce a nie zapuszcza włosów, bo w wiekszosci nie nadaja sie one do tego typu fryzur... :roll: albo niech przynajmniej o nie dba :!:
najlepiej wygladaja Ci w krótkich, ewentualnie troche dłuzszych...tzn nie takich 'przystrzyzonych' fryzurach.
Zeby było widac co mam na mysli najlepszymi opcjami dla mnie sa fryzury:
- krótkie baaardzo..typu Scofield'owskiego lub mojego Thierry'ego :-D
- krótkie "zelowe" hehe cos w stylu Wlazłego ^^
- dłuzsze poczochrane typu Otisowego lub dłuzsze ale ograniete typu Josh'a Holloway'a...ale bron boze zeby z włosów takiej długosci chłopak robił fryzury tzw. emo albo cos na kształt tego nieszczesnego Zac'a efrona...bo :573:
agulec
Michael Scofield

Sebo160186 pisze:
Jaki kolor włosów wam sie podoba u płci przeciwnej?
A może dodamy ankietę do tematu? Będzie ciekawiej^^

Dla mnie zdecydowanie ciemniejsze włosy - brunet, szatyn.
Co do długości to już mi właściwie obojętnie, ..z przewagą na stronę tych trochę dłuższych.. średnich-poczochranych, najważniejsze żeby nie był łysy xD
Co do blondynów, to nie mogę powiedzieć całkiem, że nie, bo znam/widziałam kilku, którzy też mi się podobali, ale to są raczej wyjątki^^

Sama mam blond i czekam na dzień aż ściemnieją xD Wolałabym mieć chociaż jasny brąz. Kiedyś, dość dawno, zafarbowałam się na ciemny brąz i pomijając to, że jak przechodziłam obok jakiejkolwiek powierzchni odbijającej podskakiwałam ze strachu na widok własnego odbicia i minęło trochę zanim się do niego przyzwyczaiłam, to podobało mi się, bardziej niż to co mam teraz.
Zastanawiam się, czy znowu nie zaszaleć, ale właśnie.. - zabawa z odrostami mnie skutecznie odstrasza.
edzik
Michael Scofield

Hmmm... ciezko to stwierdzic...Mysle ze jednak Ciemne wlosy sa najlepsze. Nie musza byc od razu czarne jak u Petera, ale takie...no wiadomo. Wyjatek to Paul no ale on nawet gdyby mial rude wlosy to bylby boski xd.
Co do dlugosci to zdecydownie krotkie. Dlugie wlosy u chlopaka sprawaiaj ze mi sie robi niedobrez... ble! Dostaje ataku smiechu kiedy widze kumpla brata- Czarne loczki (takie do polowy szyi) stojace na wszytstkie strony sa smieszne jak 1,50 zl. :D.
Nie ma to jak Paul w F&F 4 czy Maciek Rock...fryzura idealna
krótkie "zelowe" hehe cos w stylu Wlazłego
jakbym, mogla o tym zapomniec
sylwek1005
Sara Tancredi

hmm, dla mnie kolor wlosow nie ma takiego znaczenia, ladnemu we wszystkim ladnie :-D
osobiscie nie farbuje wlosow bo nie widze sensu, kiedys mialem jasniejsze, teraz sa ciemniejsze,nie wiem dlaczego ciemnieja z wiekiem...co dlugosci to wszystkie oprocz na 'jezyka' i na 'Zidana' u kobiet oczywiscie :lol:
Ania1991_ck
Michael Scofield

Czarne czarne :!: :!:
Uwielbiam brunetów. A co do długości to wszytkie porócz takich bardzo długich. Po za tym włosy w każdej chwili można obciąć.

Ja mam naturalny blond i nie mam zamiaru tego zmieniać
damian1
Tweener

Dla mnie to też bez znaczenia. Duże znaczenie ma dla mnie jeszcze charakter.
Wróć do „Moda/uroda”