NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Czy marka ciucha ma dla ciebie znaczenie?

edzik
Michael Scofield

NMo ja raczej butow nie kupuje firmowych, bo w adidasach nie lubie chodzic wiec po co mam wydawac kupe kasy skoro zaloze je tylko od czasu do czasu, a sandalki czy czolenka to raczej firmowe nie musza byc. Wystarczy ze kupi sie w sklepie (a ze wzgledu na moj rozmiar buta to konieczne) to tze mozna dlugo chodzic
madamebutterfly
Mahone

Kupiłam kiedyś japonki ( w Diversie, więc trochę kosztowały) ale byłam z nich bardzo zadowolona, bo był strasznie wygodne i wytrzymałe, ( stwierdzam po zdobyciu w nich gubałówki, przechodzeniu niezliczonej ilpści kilometrów, wielu przebytych imprezach itp...) no i ładnie wyglądały bo bez żadnych kamieni szlachetnych ani takich rzeczy...
rozwaliły sie w czasie pamiętnej ucieczki z kina (top akurat był przypadek, koleżanka ustałą na niego a ja buegłam więc nie miały szans... ^^)
noo i muszę koniecznie kupić drugie bo teraz jak byłam nad morzem 2 razy poszłam na plażę w jakiś tam japonkach i porobiły mi się takie odciski i co ylko, że chodzić nie mogę... :/
Ania1991_ck
Michael Scofield

Ja kupuje ciuchy wyłącznie w sklepach Orsay, Butik, Ups, AE, Activ i tego staram się trzymać.
gosia!.
Tweener

Ja zazwyczaj kupuje ubrania w markowych sklepach, bo to jednak często ma znaczenie...I nie chodzi tu o jakiś szpan, że ja to mam droższe ubrania, itd...
Po prostu wolę dać więcej, a mieć coś oryginalnego, modnego i przede wszystkim bardziej trwałego...No bo co mi z tego, że kupię coś np. na targu i mi się po 2 praniach zniszczy...
Poza tym na targu nie można przymierzyć ubrań [czasem, ale bardzo rzadko niby można...ale...], a ja nie kupuję czegoś, czego nie przymierzyłam...
Oczywiście czasem, co prawda bardzo rzadko, zdarza mi się kupić coś nie markowego, ale musi mi się na prawdę bardzo spodobać... ;)
necik665
C-Note

ja w różnych sklepach kupuje ciuch ...nie bardzo zwracam uwagę na marke ;D bardziej się liczy jak w tym wyglądam :))
Roe
Sara Tancredi

bardziej się liczy jak w tym wyglądam :))
Racja. Ale dla mnie liczy się jeszcze, czy długo w nim pochodzę...
Może to jest tak, że ciuchy np. z targu są gorsze jakością, nie wiem, nie sprawdzałam. A w markowych sklepach kupuję spontanicznie. Nie mam jakichś określonych marek sklepów czy coś. Kupuję to, co mi wpadnie w oko, dobrze w tym wyglądam i jest jakościowo dobre. Po prostu ; )
green_gun
Świeżak

mnie nei obchodzi nic po za tym czy jest mi wygodnie i czuje się swobodnie.... No i mam wrazliwa skórę więc czesto sprawdzam tez materiał.... Niestety czasami sie cos podoba, ale mnie "gryzie" wiec nie moge kupic:/ Ale jakoś zyję....
PatuŚ
Michael Scofield

green_gun pisze:
sprawdzam tez materiał
O matko , tez tak mam tylko chyba z innych powodów, bo moja mama jest krawcową i jakbym przyniosła jakiś badziew to by mi głowe suszyła.
Ja tak jak wiekszośc : jesli mi się coś podoba to biorę może to być firmowe ale nie musi - zalezy od tego czy dobrze się w tym czuje ( co się żadko zdarza bo jestem niezdecydowana )
agulec
Michael Scofield

Metka nie jest dla mnie ważna. Nie przywiązuję w ogóle uwagi do tego, czy to bluzka z "X" czy z "Y". Jak mi się coś podoba i mnie na to stać xD to kupuje.
Najważniejsze jest to, jak się w tym czuję, jak wyglądam, materiał.
Właściwie to już dawno skończył się u mnie okres chodzenia po bazarkach czy rynkach i zakupy ciuchowe robię w centrach handlowych.. głównie na promocjach xD
niunia
Michael Scofield

To zależy kiedy.
Marka ciucha ma dla mnie znaczenie tylko wtedy, kiedy wiem, że ubranie jest dobre jakościowo i starczy mi na długo.
Chociaż również lubię chodzić po bazarkach - kupuje po porstu to, co mi sie podoba. A jestem bardzo niezdecydowana i cieżko trafić w coś co mi sie spodoba..
Ania1991_ck
Michael Scofield

Ja podobnie jak Agulec kupuje ciuchy w centrach na przecenach. Można trafić na fajne rzeczy po niskich cenach. Zawsze kupuję w ulubionych sklepach: House, Divers, Orsey, Ravel, AE i czasem w Reporterze.
Justyska...
Świeżak

A ja jestem zdecydowaną osobą i jak widze jakiś ciuch fajny i mam kase bądź tate przy sobie to kupuje niezależnie czy potrzebuje czy nie. :-D Niestety takie sytuacje rzadko sie zdarzają... ;-)
Laraa
Tweener

Dla mnie bardzo ważne znaczenie ma marka ale nie żeby zaszpanować czy coś po prostu lepiej się w takich ciuchach czuje i tylko kupuje markowe ubrania dlatego jestem przyzwyczajona. Wychodzę z takiego założenia że wole mieć mniej ciuchów ale markowych. Moja ulubiona część garderoby to buty i torebki. Szczególnie podobają mi się buty za kostkę - sneakersy. Nie lubię żadnych na szpilkach itp bo po pierwsze to nie mój styl a po drugie nie czuję się w takich butach ;P
Waclaw
Świeżak

Dla mnie nie tyle marka ma znaczenie co jakość ubrań, ale czasem jedno idzie w parze z drugim. Koszulki polo Stedman bardzo sobie chwalę. Lubię klasyczne ubrania, nie jakieś wyszukane, ale dobrej jakości, tak, żeby wygodnie mi się je nosiło i po praniu nie było żadnych problemów.
Wróć do „Moda/uroda”