Jakie ozdoby masz w pokoju?

damian1
Tweener

Wielkiego motyla wiszącego na firance :-D
niunia
Michael Scofield

Z racji tego, że mój fioletowy pokój jest mały dużo dodatków nie mam.
Mam obraz, pasujący do koloru ścian, uwielbiam róże, także wszędzie leżą one ususzone. Kwiatka orchidee, gdyz bardzo je lubię, świeczki, wazoniki, ramkni, antyramy..
i wszystko w odcieniach od jasnego fioletu do ciemnej śliwki ;D
może dodam foty^
Aglek
Michael Scofield

ja mam kaktusa, jakis kwiat :P Pełno suszonych róży... nie dużo plakatów i na drzwiach sobie przykleiłam różne fajne rzeczy... pocztówka, plakat, teksty piosenek, obrazki itp.
Mam troche zagracony pokój xD Ale lubie go... Jest taki przytulny... :D
Ania1991_ck
Michael Scofield

Ja ma na ścianie dużo pocztówek z różnych miejsc na świecie. Jak mi smutno to się na nie parze i myślę sobie gdzie chciałabym być w tej chwil. Najbardziej ciekawi mnie jak wygląda Pacyfik.
Laraa
Tweener

Ja w pokoju mam to co mi kupuje mama :D Nie inwestuje za bardzo w swój pokój ponieważ uważam to za zbędne...wole sobie wydać pieniądze na jakiś fajny tel czy ciuchy.
Kiedyś miałam wiele plakatów, ale po przemalowaniu ścian wszystkie zostały ściągnięte i zniszczone :evil: Miałam jeszcze wiele tych figurek z porcelany itp, ramki ze zdjęciami teraz praktycznie pokój mam ''goły'' i taki najbardziej mi sie podoba.
Ania1991_ck
Michael Scofield

Gusta są różne ja chyba nie mogła bym mieszkać w pokoju bez takich dodatków jak pocztówki, plakaty. Było by bardzo pusto. Może ja tam mam tylko bo mam to wszystko od bardzo dawna. A ja jestem osobą która szybko się przwiązuje.
Dominik676
John Abruzzi

Ja zasadniczo to nie przepadam za jakimś przesadnym dekorowaniem pomieszczenia, w którym się mieszka. Jeżeli chodzi o plakaty to już w ogóle. W pokoju nie mieszkam sam, tylko z bratem, ale nie ma mowy, żeby on mi coś na ścianach przyklejał (no oprócz kalendarza), bo po prostu tego nienawidzę. Jeżeli chodzi o jakieś inne ozdoby to u mnie też jest raczej ubogo. Oprócz pucharu mojego brata (kto by czegoś takiego na widoku nie umieścił :mrgreen: ), który wygrał w nogę to zasadniczo takich ważniejszych rzeczy to już nie ma. Aaa! Zapomniałbym. Jest u mnie jeszcze na szafie taki kozacki, wielki, kamienny kufel z jakiejś kopalni chyba, bo tam jest takie logo z dwoma młotami. Sam nie wiem skąd to jest, ale fajne to ;-) . Inne pokoje w domu są dużo bardziej "upiększone" przez bajery niż mój ;-) .
Pozdro ;)
Nero
Lincoln Burrows

U mnie jest bardzo dużo drobiazgów na półkach, typu pamiątki, prezenty itp. Mam kilka kwiatów w doniczkach, na ścianie wisi plakat Hoobastanka. Na innej ścianie wisi kalendarz z 2007 roku z mapą fizyczną Europy i szkoda mi go wyrzucać, bo duży i fajny. Aktualny kalendarz również jest.
Wróć do „Moda/uroda”