NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

O tym się mówi :PZPN & FIFA - RZĄD

Piotras003
T-Bag

Według mnie to co się dzieje w PZPN to jest Cyrk! Jak dla mnie to możemy nie zagrać z Czechami i Słowacja ale najważniejsze jest to żeby nareszcie Polacy pokazali Fifie jak bardzo zależy im na tym aby odesłać rządzących w PZPN na emeryturkę :-D bo taki szantaż ze strony FIFY i PZPN który się nimi zasłania to już przesada ! A wy co o tym sądzicie ?
Madzialena
Mahone

Jęśli do jutra do godziny 12 nie zostanie wycofany kurator to nas wyrzucą z MŚ...
Świetnie po prostu :roll:
edzik
Michael Scofield

A ja jak zwykle wogole nie mam pojecia o co poszlo... wiem ze chyba listkiewicz nie chce odejsc albo cos..
Piotras003
T-Bag

Madzialena pisze:
Jęśli do jutra do godziny 12 nie zostanie wycofany kurator to nas wyrzucą z MŚ...
Świetnie po prostu :roll:
Jak dla mnie niech zaryzykują i tak nie awansujemy a przecież dzieki temu troszke czysciej sie zrobi w naszej piłce ;-)
A ja jak zwykle wogole nie mam pojecia o co poszlo... wiem ze chyba listkiewicz nie chce odejsc albo cos..
tzn nie koniecznie że Listkiewicz nie chce odejść wręcz musiii :evil: ,poprostu nowe wybory pzpn mają odbyć się 30 pazdziernika a rzad chce aby do tego czasu był kurator w zwiazku i wszystko dopilnował ,a pzpn zasłania się fifa hehe bo jak wiadomo Listkiewicz jest przyjacielem Blattera(prezydent FIFA),no i dlatego taki spór ;-)

a to taki ciekawy link troszke smieszny :-D ZOBACZ
Wróć do „Sport”