NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Jaki sport według ciebie nie nadaje sie do ogladania ?

Piotras003
T-Bag

Według mnie strasznie nudne sa szachy niechciał bym tego oglądać no i tenis który niewiem czemu ale strasznie mnie nudzi ;-)
Ostatnio zmieniony 2008-08-31, 14:20 przez Piotras003, łącznie zmieniany 1 raz.
Scylla
Fernando Sucre

Szachy jak najbardziej. Granie ujdzie, ale oglądanie. Zdecydowanie nie. Jeśli chodzi o inne sporty to nie wiem. Lubię oglądać wszystko (prócz sportów walki).
madamebutterfly
Mahone

szachy? czemu... przecież to taka interesująca gra...
ja nie lubię oglądać ogólnie sportu w Tv bo to takie... dziwne...
oglądam tylko jakieś wazne mecze albo cośś...
ale głupie jest dla mnie oglądanie jak 4 godziny pykają w snookera (jakkolwiek się to pisze...) szachy mogę oglądać (jak gra w nie ktoś fajny... wiesz Xanetko ocb ^^ )
Aglek
Michael Scofield

Ja osobiście nie umiem oglądać nogi w TV... To jest takie... Nudne!! Nic się ciekawego nie dzieje!! No chyba, ze jakiś ładny piłkarz jest xD
niunia
Michael Scofield

Boksu, nienawidzę brutalności, także jak widzę gdy się 'biją' na tym ringu od razu przełączam na coś innego.
Szachów jeszcze nie oglądałam i jakoś nie mam zamiaru.
I jeszcze te maratony rowerowe, mało mnie interesuje i nie chcę oglądać jak jadą kolarze cały czas i nic sie nie dzieje..
edzik
Michael Scofield

Hmm... Nie ogladam zbyt wiele, ale wydej mis ei ze mega nudne jest lyzwiarstow, hokej, szachy... i wszelkie sporty walki (zapasy, judo). No i kolarstwo. Sero zwrotow akcji i emocji.
Xaneta
Michael Scofield

madamebutterfly pisze:
szachy? czemu... przecież to taka interesująca gra...
To jest bardzo interesujące... My to akurat chyba wiemy najlepiej...Ekhm^^
madamebutterfly pisze:
szachy mogę oglądać (jak gra w nie ktoś fajny... wiesz Xanetko ocb ^^ )
Ta jakieś 'ciacha' od tyłu :D Madzia bardzo lubi się centralnie gapić na 'Boskich' kolesi. Czego ja również sobię nie żałuję :D
Co się nie nadaje...No na pewno Snooker o mamoo...Naoglądalismy się tego w Szklarskiej...
Co jeszcze.... Nie cierpię Boksu,Tenisa...Takie to nudne...monotonne... a i skoki narciarskie...Zawsze przychodziłam tylko na Małysza :D Kolarstwo też jak najbardziej nie...
Scylla
Fernando Sucre

madamebutterfly pisze:
ale głupie jest dla mnie oglądanie jak 4 godziny pykają w snookera
Ja oglądam snookera. Dla mnie to nie jest głupie. Z resztą jak każdy inny sport. Po prostu lubię sport, nawet chyba za bardzo. Potrafię kilkanaście razy dziennie przeglądać wiadomości sportowe. :-P
A pro po snookera, o 20:30 jest finał Northen Irland Trophy. :mrgreen:
B...
Michael Scofield

szachów nie ogladałam nigdy i tez nie mam zamiaru...^^
kolarstwo jest bardzo przyjemne w ogladaniu, najlepiej górskie xD

najgorsze co moze byc to hmmmm...nawet nie wiem jak sie to nazywa...kiedys widziałam w tivi...jak puszczają takie małe "czajniki" po lodzie a gosc przed nimi biegnie i wyciera xD
najgłupszy 'sport' bez watpienia :lol:
AutumnLeaf
Michael Scofield

Skoki narciarskie, jak ja tego nie cierpię. Kiedyś lubiłam, a teraz szczerze znienawidziłam, chyba za dużo tego Małysza było...mało brakowało a obrzydziłby mi jeszcze czekoladę...
B...
Michael Scofield

czekoladę? xD

juz wiem co to są te czajniki: CURLING! :lol:
AutumnLeaf
Michael Scofield

A bo on chyba Goplanę reklamował ^^
Tanira
Michael Scofield

skoki oglądam bo z ujem siedze i rzucam chipsami w tv xD "osz ta memeja chole*n@" xD
nie mogę patrzeć na naszą Polską reprezentacje w piłce kopanej ^^
Piotras003
T-Bag

Aglek pisze:
Ja osobiście nie umiem oglądać nogi w TV... To jest takie... Nudne!! Nic się ciekawego nie dzieje!! No chyba, ze jakiś ładny piłkarz jest xD
piłka to najciekawszy sport jaki można ogladać :-) przeciez jak sie oglada nasza reprezentacje to emocje sa gwarantowane :-D a co do piłkarzy ładnych to już wiem dlaczego kobieta oglada mecz :mrgreen: dzieki Aglek hyhy
Tanira pisze:
skoki oglądam bo z ujem siedze i rzucam chipsami w tv xD "osz ta memeja chole*n@" xD
nie mogę patrzeć na naszą Polską reprezentacje w piłce kopanej ^^

no nie zle Tanira chipsami rzucac a nie szkoda ich :-D przyznam ze chcialbym meczyk obejrzec w twoim towarzystwie emocje sportowe i poza sportowe gwarantowane :-D
Xaneta
Michael Scofield

szachów nie ogladałam nigdy i tez nie mam zamiaru...^^
nie wiem o co Ci chodzi. Dzisiaj siedziałam na d*pie przez 1,5 godziny.w jednym miejscu.
jeszcze wyścigi samochodowe... jakieś rajdy nie rajdy... formuła to ja oglądam tak z ... 20 minut? ale to musze mieć żarcie przy sobie xD
B...
Michael Scofield

Aglek pisze:
a osobiście nie umiem oglądać nogi w TV... To jest takie... Nudne!! Nic się ciekawego nie dzieje!!
bluznisz xD

ja nie lubie jeszcze wyscigow F1 ogladac...na dzisiejszych kwalifikacjach (?) usnęłam...
tutaj to sie nic nie dzieje dopiero...
Sebo
Michael Scofield

Fajny temat...tak szachy są nudne jak dla mnie..i jeszcze kilka dyscyplin z lekkoatletyki, np biegi :roll:
Pam
T-Bag

Nie lubię szachów... I w szczególności żeglarstwa :| Dla mnie to zbyt nudne :/
B...
Michael Scofield

Sebo160186 pisze:
np biegi :roll:
a ja własnie bardzo je lubie, kazde i te na długie, jak i na krótkie dystanse^^
w sumie nie wiem czemu, bo o ile jeszcze te na krótkie są emocjonujące, to te np na 10 km moga nudzic i dopiero na ostatnich metrach przykuwać uwage ale jednak zawsze sledze je z ciekawoscia :-) nawet maraton ogladałam kiedys , choc niecały^^
Piotras003
T-Bag

nie no biegi zazwyczaj trwaja sekundy a sa emocjonujace xD mi zawsze starty sie podobaja do biegu np.na 100 m jak sie przygotowuja i patrza na siebie takim wrednym wzrokiem hehe to jest najlepsze w biegu według mnie :mrgreen:
B...
Michael Scofield

nie mówiąc juz o ich wygladzie :roll:
szcegolnie ze większosc tych sprinterów nie jest biała...co komu jak komu ale mi sie bardzo podoba xD hehe

ale rzeczywiscie te przygotowania do startu sa kapitalne ;-)
MarQ
Michael Scofield

Pam pisze:
I w szczególności żeglarstwa
wrrrr xD
Ja nie lubie ogladac koszykowki, mimo ze lubie w nia grac.
tak samo szachy to chyba normalka.
Tanira
Michael Scofield

Piotras003 pisze:
no nie zle Tanira chipsami rzucac a nie szkoda ich przyznam ze chcialbym meczyk obejrzec w twoim towarzystwie emocje sportowe i poza sportowe gwarantowane
haha xD zapraszam zapraszam xD

Tak ostatnio myślałam i doszłam do wniosku, ze nie mogę patrzeć na zapasy OO boksy i inne takie.
Toż to nudne jest :mrgreen:
Sebo
Michael Scofield

Pam pisze:
I w szczególności żeglarstwa :| Dla mnie to zbyt nudne :/
Dla mnie też nuda ;-)
B... pisze:
a ja własnie bardzo je lubie, kazde i te na długie, jak i na krótkie dystanse^^
Na 100m to jeszcze mogę oglądać bo rzeczywiście ten bieg jest ciekawy ale dłuższe nuda dla mnie.
Laraa
Tweener

Piłki Nożnej nie lubię oglądać, golf, kolarstwo, strzelnictwo (czy jak się to tam nazywa), lekkiej atletyki, wrestlingu (bo udawane i śmiać mi się chce jak to widzę), szachy, żeglarstwo i takie tam podobne :P
Wróć do „Sport”