NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Jaki sport według ciebie nie nadaje sie do ogladania ?

Ania1991_ck
Michael Scofield

Dla mnie to tylko Boks nie nadaje się do oglądania. Tak jakby na ring weszła para dzikich zwierząt i się była o kawał mięsa. Bardzo prymitywny sport. Jak się patrzy na tych zawodników to nasuwa się pytanie gdzie oni mają rozum bo na pewno nie w głowie.
damian1
Tweener

dla mnie ten karling to to już w ogóle, najbardziej bez sensowy sport
Laraa
Tweener

Ania1991_ck pisze:
Dla mnie to tylko Boks nie nadaje się do oglądania. Tak jakby na ring weszła para dzikich zwierząt i się była o kawał mięsa. Bardzo prymitywny sport. Jak się patrzy na tych zawodników to nasuwa się pytanie gdzie oni mają rozum bo na pewno nie w głowie.
Po prostu nie rozumiesz tego pięknego sportu :P Właśnie że w boksie trzeba bardzo dużo myśleć, więc na pewno zawodnicy (nie mówię że wszyscy ale niektórzy) mają rozum w głowie ...dziwi mnie tylko to że wypowiadasz się o boksie w taki sposób, a nic o nim nie wiesz czy nigdy tego nie 'odczułaś'' ?
Alexxa
Mahone

Laraa pisze:
Właśnie że w boksie trzeba bardzo dużo myśleć,
Taaak :roll: - myśleć, jak by tu najbardziej 'przywalić' temu drugiemu.Faakt, wielka sztuka :roll: . jak ktoś nie ma rozumu w głowie, to ma go w mięśniach- to cała filozofia boksu.
A co do tematu- - mnie to nudzą właściwie wszystkie sporty, poza skokami narciarskimi i jazdą na łyżwach xD.
B...
Michael Scofield

Ja sie zgadzam w sprawie bosku z Laraa jak najbardziej. Umiejetnosc walki jest sztuka samą w sobie, nie polega tylko na bezmyslnym 'nawalaniu' na przeciwnika, kazdy zawodnik przed walka przygotowuje sie nie tylko kondycyjnie, ale i strategicznie, rozpracowuje przeciwnika, opracowuje plan działania, ktory jednak bardzo trudno wdrożyć w czasie walki, co wymaga podejmowania kolejnych decyzji tez spontanicznie, w zaleznosci od sytuacji w czasie walki i to wymaga akurat myslenia, powiem wiecej: dosc sporej dawki inteligencji i przeczucia. Zawodnik bez uzycia "glowy' samymi miesniami nic nie zdziała :-)

choc musze przyznac, ze akurat za boksem tez ostatnio nie przepadam, a juz na pewno nie w tych wyzszych kategoriach wagowych, bo walki sa czesto bardzoooo pasywne i ciezko to ogladac.

nie ma nic ciekawszego niz piłka nozna i nudniejszego niz carling. :573:
Sebo
Michael Scofield

Ania1991_ck pisze:
Tak jakby na ring weszła para dzikich zwierząt i się była o kawał mięsa
Dziwne odczucia :roll:
Ania1991_ck pisze:
Bardzo prymitywny sport
Nieprawda, całkowicie się z Tobą nie zgadzam.
Ania1991_ck pisze:
Jak się patrzy na tych zawodników to nasuwa się pytanie gdzie oni mają rozum bo na pewno nie w głowie.
A właśnie chodzi o to e maja rozum, i to nie byle jaki.
Alexxa pisze:
myśleć, jak by tu najbardziej 'przywalić' temu drugiemu.Faakt, wielka sztuka
Ja myślę że to wielka sztuka zadać komuś czysty cios..to nie jest jakaś walka 2 kolesi na ulicy^^
Alexxa pisze:
jak ktoś nie ma rozumu w głowie, to ma go w mięśniach- to cała filozofia boksu.
właśnie oto chodzi żeby mieć w głowie, a mięśnie to inna sprawa..kategorie itp.

Powiem że najważniejsze w boksie jest.
-przygotowanie, taktyka, myślenie, refleks,...i gdzieś tam na końcu jest siła :roll:
Alexxa
Mahone

Sebo pisze:
Nieprawda, całkowicie się z Tobą nie zgadzam.
Ponoć o gustach się nie dyskutuje.. ale w takim razie po co jest forum ? :mrgreen:
ja tam swoje zdanie odnośnie tego czegoś mam, i go nie zmienię póki co. Może po prostu taka już jestem, a może.. sama nie wiem czemu :roll: .
Sebo
Michael Scofield

Alexxa pisze:
Ponoć o gustach się nie dyskutuje
Napisałem że nie zgadzam się że to prymitywny sport :roll: jakie gusta??
Alexxa pisze:
ale w takim razie po co jest forum ? :mrgreen:
Po to żeby podyskutować nie? za i przeciw? itp itd. :roll:
Piotras003
T-Bag

Z tym niestety się nie zgodze bo boks jest dla ludzi o mocnych nerwach i twardo stapajacych po ziemii a także jak niektórrzy mysla to trzeba w tym sporcie myslec bo Ci którzy nie mysla sa słabi takie jest moje zdanie ;-)
Żmij
Sara Tancredi

Skoki narciarski, bo przeraźliwie nuuudne. Wybaczcie. Wiem, że to po sukcesach Małysza niemal nasz narodowy sport, ale mnie nie ciągnie do niego.
Boks jest fajny, ja tam ogólnie lubię patrzeć na mordobicie, im bardziej się walą tym lepiej, więc wolna amerykanka na satelicie niemieckiej jak poleci to mi nie przeszkadza. Ogólnie więc nie lubię strongmenów, dźwigania ciężarów, skoków narciarskich, formuła też mnie nie zachwyca.
A najbardziej to lubię siatkówkę kobiet :-P
Dominik676
John Abruzzi

Jak już mówiliście nie obejrzałbym szachów, żadnych ping pongów (chociaż grać lubię), ani szermierki. Tego ostatniego to wręcz nienawidzę, dotykają się tylko tymi mieczykami i nic ciekawego w tym nie ma.
niunia
Michael Scofield

Piotras003 pisze:
boks jest dla ludzi o mocnych nerwach i twardo stapajacych po ziemii
Otóż to! Dlatego ja nie przepadam za owym sportem. Nie lubie 'brutalności'
Do tego też dochodzą skoki narciarskie, podziwiam ich, że mają taką odwagę by skoczyć z takiej wysokości. Choć mnie to osobiście nudzi.
Żmij
Sara Tancredi

niunia, napisała:
Do tego też dochodzą skoki narciarskie, podziwiam ich, że mają taką odwagę by skoczyć z takiej wysokości. Choć mnie to osobiście nudzi.
:-D zgadzam się w 100% jak widzę te ujęcia, kiedy kamera pokazuje co widzą skoczkowie w czasie skoku...... :shock: w życiu. Nadmienię, że boksu jako sportu nie lubie i nigdy nie będę się bił. Ale w telewizji lubię oglądac. Chodzi mi o to, że się za to osobiście nie wezmę.
B...
Michael Scofield

w Insbrucku chyba skoczkowie jak sobie tam siedza wysoko na ławeczce na skoczni to maja widok na pobliski cmentarz :lol: hehe miła persektywa lotu, nie ma co xD
a ja nad tym boksem pomysle jeszcze, potrenuje se na mojej współlokatorce, ktora własnie bezczelnie i ostentacyjnie wdycha :573:
Żmij
Sara Tancredi

B..., naprawdę mają widok na c m e n t a r z?.... :shock: nie ma co miła perspektywa, pochówek niemal na miejscu jak za mocno dmuchnie! :lol:
agulec
Michael Scofield

Żmij pisze:
widok na c m e n t a r z
Aż się chce daleko skoczyć! :lol:

Skoki kiedyś się oglądalo rodzinnie dlubiąc slonecznik - bez tego nie bylo takich emocji xD Później jakos mi przeszlo i już nie potrafię wytrzymać przed telewizorem oglądając calą transmisję.. Zazwyczaj skacze po kanalach w trakcie, a jeszcze jak komentuje Wlodek, a zazwyczaj tak jest to.. :573:
sylwek1005
Sara Tancredi

Zazwyczaj skacze po kanalach w trakcie, a jeszcze jak komentuje Wlodek, a zazwyczaj tak jest to..
to jeden z najlepszych polskich komentatorów sportowych, nie taki nudziasz jak np. Miklas, Szaranowicz komentuje z emocjami, szczególnie jak skacze Małysz, do oglądania nie nadaje się ... baseball, futbol amerykański,itp. A co do boksu to siła czasem jest lepsza od myślenia, szczególnie w wadze ciężkiej, np. Gołota[ choć on i tak dostaje prawie od każdego :-/ ], przede wszystkim Nikola Wałujew, ponad 200cm i 150 kg, porusza się jak słoń, przestałem lubić oglądać boks, ponieważ niektóre werdykty sędziów są z du... wzięte, ostatnia walka Evandera Holyfielda, chłop 44 lat, walczył właśnie z Wałujewem, a był od niego o wiele szybszy, zadawał wiele ciosów, przed końcem werdyktu manager Rosjanina był wkurzony jak nie wiem co, jednak okazało się że to Wałujew wygrał... :-x Boksem rządzą teraz promotorzy i kasa, nie liczy się już zdrowa rywalizacja, dlatego wolę nie oglądać i nie tracić nerwów po ogłoszeniu 'sprawiedliwego'werdyktu...
Żmij
Sara Tancredi

z powodu błędów sędziów czasami denerwuje mnie też piłka nożna. Denerwuje mnie najbardziej to, że sądzie na boisku jest bogiem i ma monopol na prawdę. A pomimo jego błędów, mecz sprawiedliwym nie może być.
co do komentatorów skoków do nic do nich nie mam. To częściej komentatorów piłki nożnej aciszam tak, że nic nie słychać :lol:
B...
Michael Scofield

Ja nie cierpie komentatorow z polsatu sport...ktorzy za kazdy razem jak jest rozny mówia corner :lol: no ja rozumiem, że chcą sie wylansowac ale bawi mnie to. Co do komentatorów to zdecydowanie najbardziej lubie Szpakowskiego, bo mówi w miare z sensem i ma taki głeboki głos...^^
Popieram agulca w ocenie Szaranowicza. Tak komentuje z emocjami, ale przesadza...W pamieci mam tylko :"DLA NAAAAAS, DLA WSZYSTKICH, POFRUUUUUUUUUUAAAAANĄŁ!!" xD
I mota się czasami, aż szkoda słuchac albo zaplącze się w jakies hirstyczne wywody, zamiast komentowac co sie dzieje na skoczni...Miklas jest w moim ideaorlnu do skoków. Z resztą gdy usłysze jego głos od razu mam przed oczami skocznie :lol:
agulec
Michael Scofield

sylwek1005 pisze:
to jeden z najlepszych polskich komentatorów sportowych
Tym mnie nie przekonasz :576: Na pewno jest profesjonalistą, ale po prostu go nie lubię. Wkurza mnie jego sposób komentowania niektórych rzeczy.

A propos wczorajszych skoków, coś mi się przypomnialo. Jakoś przed końcem pierwszej serii w tle za glosem Wlodka można bylo uslyszeć "Kur** ale zimno" :576: Komicznie to brzmialo, a transmisja na żywo xD

A wracając do komentatorów to zgadzam się z B.. odnośnie Szpakowskiego^^
sylwek1005
Sara Tancredi

Żmij, błędy sędziów w piłce nie są tak znowu zbyt częste, ponadto daną sytuację możemy interpretować na wiele sposobów, np. czy zasłużył na żółtą kartkę czy nie, są nieodłącznym elementem futbolu, w piłce sędzia nie decyduje o tym kto wygra tak jak to ma się w boksi :-) A poza tym piłka jest sprawiedliwa, Polska miała pretensje do Webba o tego karnego dla Austrii, a jakoś nie mówili o tym że Roger strzelił bramkę ze spalonego... :lol: Co do SZARAŃCZY- to naprawdę dobry komentator, mówicie że SZPAKU jest dobry, lubie go ale robi tyle samo gaf co SZARNOWICZ. Jak słyszę Miklasa to mi się spać chce....
Ja nie cierpie komentatorow z polsatu sport...ktorzy za kazdy razem jak jest rozny mówia corner
tj. Roman Kołtoń, co mówi po każdym wyrazie yyyyyyyyyyyyyyy, nieźle komentuje ale za bardzo filozofuje, Mateusz Borek-jeden z lepszych komentatorów, spec od ligi holenderskiej i niemieckiej, to są komentatorzy młodszego pokolenia niz SZPAKU więc wiadome że używają bardziej nowoczesnego języka, co do SZPAKA, fajnie też komentował mecze z Zizou :-D 'Zidane, gdy był młody miał problemu z głową', na kogo jak na kogo, ale na Zizou można zawsze liczyć,itp. Na tvp1/tvp2 czasem towarzyszy mu drugi filozof-Mirosław Trzeciak :mrgreen:
Żmij
Sara Tancredi

sylwek1005, no po części masz rację. Ale widziałeś mecz ... było to chyba na Euro cztery, czy tam ileś lat temu, podczas jedego meczu sędzia pokazał siedem czerwonych kartek :lol: to było niewiarygodne, to nie był w ogóle mecz!
Poza tym mimo wszystko nie uważam piłki za sprawiedliwą. Takie moje zdanie.
sylwek1005
Sara Tancredi

podczas jedego meczu sędzia pokazał siedem czerwonych kartek
to było na Weltmeisterschaft 2006, podczas meczu Holandia-Portugalia, a co to ma do nie sprawiedliwości????? Dostali kartki za brutalne faule, zasłużone. Oglądnij Ligę Mistrzów to zobaczysz, że słabsi odpadają[ choć teraz w tej fazie słabych nie ma], nie rozumiem Cię, jak futbol jest niesprawiedliwy???? A co może skoki są bardziej fair??? Jednemu podwieje a drugiemu nie, choć trzeba to umieć wykorzystać :-P
Wróć do „Sport”