NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Liga Mistrzów

B...
Michael Scofield

Myślę, ze czas najwyższy,by załozyc taki temat, mimo, ze do fazy grupowej jeszcze jest troche czasu. Emocje rosną z kazdym tygodniem, a ponieważ mamy na forum sporo wiernych kibiców, sądzę, ze dyskusja będzie sie kręciła^^

A zatem: kogo obstawiacie? na kogo liczycie w tym sezonie ?

haha i co sądzicie o Wisle , naszych mistrzach? xD
wczorajszy mecz mnie rozwalił :lol: myslałam, ze chociaz troche sie wysilą, szczezgolnie po takich zapowiedziach jak ta, Pawełka ( swoja droga ubawiłam sie wczoraj nad tym nazwiskiem^^):

Krzysztof Staszak: W środę wieczorem może Pan być bohaterem całego Krakowa.

Mariusz Pawełek: Możliwe, że będę miał więcej pracy niż zwykle, bo zdajemy sobie sprawę z kim gramy. Barcelona w każdym meczu stwarza mnóstwo sytuacji, ale jeśli zagramy co najmniej tak samo dobrze jak z Beitarem w Krakowie, to o nasz wynik jestem spokojny. Gospodarze nas nie zlekceważą, bo zagrają z nożem na gardle. Będą musieli wygrać, bo ich kibice zawsze oczekują zwycięstwa.
Co będziecie musieli zrobić, żeby nie spalić się jeszcze w szatni?

- Musimy do końca wierzyć we własne umiejętności, a nie zakładać, że już przegraliśmy. To dla nas jedyna i niepowtarzalna szansa, by się pokazać i odnieść sukces. Dobrze, że będą z nami kibice z Krakowa. Poczekam do meczu i zobaczę, ilu ich przyjedzie. Wierzę, że będzie słychać ich doping, może przekrzyczą fanów gospodarzy?

Katalońska prasa przez meczem porównuje Pana do Victora Valdesa, bramkarza z Barcelony.

- Fajnie, że tak piszą, ale specjalnie się tym nie emocjonuję. Oglądam czasem ligę hiszpańską i wiem, że wolałbym być Mariuszem Pawełkiem niż Valdesem. Czy zagram tak, jak Artur Boruc na Euro? Artur był świetny, bo wyszedł na boisko bez kompleksów. Wiedział, że będzie miał dużo pracy i po prostu ją wykonał. Tak jak on muszę podejść do sprawy spokojnie, mimo że naprzeciwko staną Eto'o czy Henry. Oglądałem ich w akcji i znam ich zwody. Mam nadzieję, że to pomoże mi ich powstrzymać.

zródło:
http://www.sport.pl

wybiera sie ktos moze na rewanż z Barcą do Krk? Kurde przegapiłam sprawę z biletami :-/ o matko...jak ja mogłam odpuścić taka okazję??? :roll:
szlag.

Thierry <333
Xaneta
Michael Scofield

nie wiem jeszcze na kogo xD Trza sie zastanowic xDD pewnie ManU...ew....Chelsea xDDD

nie no Wisła i Pawełek Rlz xDD
B...
Michael Scofield

ooo a Lech co daje :-D
co prawda nie eliminacje o LM tylko do P.UEFA ale jednak^^
Scylla
Fernando Sucre

Ja liczę na Chelsea. Ludzie. Są tak blisko zawsze więc kiedyś muszą wygrać. :mrgreen:
Madzialena
Mahone

Ja jak co roku na Barce i Man U.
Piotras003
T-Bag

Według mnie Wisła zagrała najgorzej jak potrafii ,choc rywal z innej bajki to i tak powinni podjąc walke a oni juz mecz przegrali w szatni :-? szkoda tego 4-0 dla barcy
Nero
Lincoln Burrows

Ja liczę na Celtic ale są małe szansę, oprócz ich to Chelsea.
Scylla
Fernando Sucre

Wisła rzeczywiście zagrała fatalny mecz. Nawet nie nawiązała walki. Mogą się pożegnać z LM. Zawsze mają pecha, ale cóż. Taki sport.
B...
Michael Scofield

to nie wina sportu tylko tych buców, którym sie nawet za piłka biegac nie chce... :roll:
Scylla
Fernando Sucre

Wisła zagrała wczoraj pięknie. Szkoda tylko że dopiero wczoraj. Gdyby tak zagrali na Camp Nou to kto wie.
Cwaniak
C-Note

dokładnie.fantastyczny mecz Clebera,Baszczynskiego,Pawełka,Diaza i Lobodzinskiego.Ale mielismy troche szczescia(poprzeczka Henryego,fatalny strzał Pique).No cóż brawo Wisła,przeszlismy do historii.A co do faworytów....ja licze an Juventus.FORZA JUVE!!! ; )
B...
Michael Scofield

jestem zaskoczona zarówno wynikiem jak i samą postawą Wisły. Grali zawzięcie, do konca. Barcelona...no cóz^^ hehe mysle ze mieli złe nastawienie co do tego meczu. Niby trener mówił ze piłkarze nie beda lekceważyc Wisły, ale pierwsza połowa swiadczyła o czym innym^^. W ogole praktycznie nie atakowali, mieli tam kilka akcji, ale specjalnie nie przejeli sie, ze ich nie wykorzystali. Nastawienie było widac m.in. po grze Thierry'ego. Moze w nie jest w najlepszej dyspozycji, ale i tak było widac, ze z własnej woli odpuszcza niektóre piłki. Dopiero gdy stracili bramke zaczeli cos kombinowac. Ale ciezko jest sie przestawic w srodku meczu, jesli przed wyrobili sobie inne nastwienie. W koncówce oczywiscie moja Czekoladkę poniosły nerwy, wkurzył sie troszkę i zarobił kartkę :lol:
Teraz mimo, ze Wisła odpadła to i tak wszyscy beda swietowac zwycięswto...bo w sumie jest co...ale komentatorzy mnie rozwalali, szczegolnie jeden taki, który starał sie sprawic wrazenie ze jest w stanie drzec sie 'gooooooooooooooooooooooooooooooooooool' przez minutę xD
Piotras003
T-Bag

Wisła zagrała bardzo dobrze ale z tego co widziałem to miała sporo szczescia bo 2 sytuacje Picqeta i pare Henry powinny sie zakonczyc bramka no ale na szczescie nie mieli szczescia ,ja tam bardzo sie ciesze ze wygrała Wisła bo to Polski klub ktory sobie jako jedyny klub w Polsce zasłużył a tak poza tym jestem kibicem Realu :-D
Sebo
Michael Scofield

Piotras003 pisze:
Wisła
hehe ja tylko słyszałem coś o meczu...

Ja obstawiam MU, ale nic nie wiadomo, to taki pierwszy typ ;-)
Piotras003
T-Bag

no prosze same niespodzianki Roma przegrywa z Cluj ,werder remisuje z Anathorsis ,oj bedzie ciekawie w tym sezonie ;-)
B...
Michael Scofield

własnie wczoraj...przebudzona kaszlem w nocy natknęłam się na skróty LM, bo tylko to byłam w stanie obejrzec i własnie dochodze do tego samego wniosku co Piotras :-D
niektóre wyniki były dość niespodziewane...

co do reszty to hmmmm Barca mnie zawiodła, mimo, ze wygrała, ale jednak to z tego co widziałam mieli sporo akcji które mogły zakonczyc sie pewnymi bramkami a tu mosz...
Henry (:***) sie wszczelić nie mógł za bardzo hehe^^

Oo jak ja teraz bez telewizji będę egzystować. trzeba będzie coś zmotać na tę okoliczność :mrgreen:
Piotras003
T-Bag

szkoda Celticu że tylko zremisował :-/ no ale mam nadzieje że się rozkręci ,Real myslalem ze rozbije Bate Borysów z 5-0 a tu tylko 2-0 według mnie ta edycja ligi mistrzów to wielka niewiadoma ;-)
Wróć do „Sport”