NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Euro 2012

Xaneta
Michael Scofield

Co prawda Euro jeszcze nie ma ( :D ) ale mozemy tu ponarzekać na sztab organizacyjny xD
ja to wszystko widze właściwie tak : http://www.youtube.com/watch?v=074OG3aT9ZY
zbieram już kase bo musze tam poprostu być. :D
Piotras003
T-Bag

ja tam na nich nie bede narzekal bo wiem ze staraja sie jak moga,poniewaz euro dla Polski jest czyms waznym ,sa same plusy nasz kraj stanie sie bogatszy wiec jakby mogli cos zle zrobic nawet tego sobie nie wyobrazam,a tak poza tym to na szczescie niedługo ruszy budowa stadionu narodowego ;-) a jak juz beda stadiony to potem wszystko pojdzie z górki .
PatuŚ
Michael Scofield

Piotras003 pisze:
a jak juz beda stadiony to potem wszystko pojdzie z górki
a jesteś pewnien? ja to jakoś nie moge sobie wyobrazić ,że od tak, w niecałe 4 lata odbudują cała infrastrukturę (zwłaszcza autostrady) która teraz niestety lezy, a własciwie jak dla mnie to wcale jej nie ma

a jak zdążą ze stadionami to będe pełna podziwu , bo juz powinni budowe zacząc dawno, dawno temu a nie teraz jakies problemy prawe na kazdym kroku- trzeba było o tym myslec wczesniej , ALE moze przy odrobinie szczęścia i ogromnym wysiłku wielu ludzi - Może nam się uda zorganizowac coś na poziomie
B...
Michael Scofield

mi sie cos zdaje ze bedzie tak jak w tym cudnym skeczu Neo-Nówki xD

a jak nie przyciągną autostrad na lawetach z Niemiec to mozemy sobie o Euro pomarzyc^^
czyli mozemy juz zacząc... :roll:

a jak nie wypali, a pewnie tak bedzie, to napisze pismo do prezydenta ze rezygnuje z polskiego obywatelstwa :lol:
agulec
Michael Scofield

Powiem tak. Niedawno był w Poznaniu koncert Nelly Furtado. To co się działo na ulicach, to była porażka. Samochody nie mieściły się na ulicach. A mieszkam blisko, to wiem. Zwykły koncert.
Druga sprawa.. Były pogłoski, że w przyszłym roku ma być zjazd ONZ w Poznaniu i powiedzieli nam, że będziemy mieć cały grudzień wolny. A wiecie czemu? Bo w mieście nie ma na tyle hoteli, by pomieścić wszystkich ludzi, którzy przyjadą, dlatego potrzebne będą akademiki.
Mogę się założyć, że w takim stanie jest większość Polskich miast, więc gdzie tu pomieścić połowę Europy, która jednego dnia przyjedzie na mecz?

Kiedy nas wylosowali, to wszyscy się cieszyli i było fajnie. Później oczywiście milion obietnic czego to oni nie zrobią na Euro. Dokładnie pamiętam mapę Polski z zaznaczonymi istniejącymi autostradami, których było może 7 krótkich kawałków oraz komentarz '..w 2012 będzie tak..' po czym mapa zrobiła się czerwona od sieci autostrad. I co? Prezydent pojechał na uroczyste otwarcie o ile dobrze pamiętam.. ok 5km autostrady. Żenujące.

Stadiony, wszystko pięknie ładnie, wizualizacje, projekty bla bla bla, tylko że z naszym g*wnianym prawem i rządem nie zbudują tego na czas.

I nie powiem, coś się dzieje, tu i tam coś budują. Ale to wszystko jest za wolno i za mało.
I tak jak B.. po prostu boję się, że nie damy rady i na siłę zorganizujemy to Euro, po czym będziemy się wstydzić i trzeba będzie wyjechać z kraju, wyjść za niemca i zmienić obywatelstwo xD
Oczywiście, że chciałabym, żeby było inaczej. Ale zostały 4 lata, a Stadionu jak nie było tak nie ma. Już nawet nie wspomnę o tym, że powinno być ich kilka.
Hotele, autostrady, stadiony.. marzenia.

Ufff... no wreszcie się mogłam wygadać xD
Sebo
Michael Scofield

Euro 2012 taaa..xD

Kurde u nas to jest wszystko odwrotnie Oo , powinniśmy najpierw wybudować stadiony(chociaż jeden taki malusi spełniający jakieś normy..xD) Drogi, autostrady, hotele?
Gdzie Ci ludzie się pomieszczą? Np: teraz trudno znaleźć jest miejsce do zaparkowania samochodu w mieście..a jak sie wszyscy zjadą na Euro to będzie jeden wielki KOREK :shock: nie mogę sobie tego wyobrazić :roll:
jeżeli by to wszystko było to wtedy powinniśmy się jeszcze głęboko zastanowić czy Polska zdoła zorganizować taką imprezę..no..xD a u nas? niema nic i ostro organizujemy Euro..(śmiać mi się chce) kwestia czasu kiedy nam odbiorą Euro, a to jest pewne^^
Piotras003
T-Bag

hm...czytając wasze wypowiedzi powiem szczerze ze Polacy potrafia tylko jedno Narzekac :-D nie nie zartuje , a tak na powaznie to nie jest jeszcze tak zle chcialbym wam przypomniec jakie problemy mniala Portugalia przy organizacji mistrostw Europy tez nic nie mniala grozono jej odebraniem mistrzostw i co wszystko ładnie wyszło były to piekne mistrzostwa.A co do Polski to chce tez zwrocic uwage na to ze wcale nie jest tak zle bo na Ukrainie jest gorzej i sadze ze dla Polakow Euro 2012 to priorytet i dadza rade takie jest moje zdanie i jezeli odbiora nam te mistrzostwa to schowam sie jak struś w ziemie :-D ale póki co jestem optymista tak jak przed euro 2008 :-D
Xaneta
Michael Scofield

Piotrek zawsze będziesz optymistą.

Taa... najpierw było że nie budują stadionów bo nie mają funduszy.Teraz mają i co? Czekam na tłumaczenie. Co prawda z tego co tam gdzieniegdzie czytałam budowy stadionów trwały od jednego do trzech lat. Niby zdązymy.Ale co z hotelami,drogami,sklepami? to wszystko jest potrzebne. Powinniśmy się brać do roboty.Miejsca nie brakuje. Jest full wolnych przestrzeni które błagają o zagospodarowanie. Stadionów które są nie mozna przerobić. Może i by sie dało ale naprzykład mój miejscowy w Olsztynie. Ok 17000 kibiców pomieści. nie ma szans na przetworzenie miejsc do 50000 tysiecy badź chociażby 43.
Jak będe iść do częstochowy to pójde z ciężarówką. Mozemy zacząć sie już martwić 'Zabiorą,nie zabiorą.
Sebo
Michael Scofield

Xaneta pisze:
budowy stadionów trwały od jednego do trzech lat. Niby zdązymy.Ale co z hotelami,drogami,sklepami?
Właśnie niby wszystko zrobimy w 4 lata? kto w to wierzy? ja gdzieś słyszałem że nie mamy ludzi do budowania, wszyscy za granicą..hahaha...a do takiego jednego stadionu potrzeba trochę ludu^^ wiec powstaje kolejne pytanie poza tym czy zdążymy, a mianowicie kto to wszystko zrobi? myślę że zabieramy sie(zabierają sie) za coś, co jest niewykonalne w tak krótkim czasie, Polska...Tyle...(patriota jestem..xDDD)
Xaneta
Michael Scofield

Sebo160186 pisze:
(patriota jestem..xDDD)
;D
Sebo160186 pisze:
ja gdzieś słyszałem że nie mamy ludzi do budowania, wszyscy za granicą
wiesz. więźniów pozatrudniają....będą robić łapanki na ulicach to budowlańcy będą^^
takie Mission impossible. wogóle to wyszło tak ze podobno ukraina wogóle nie będzie przygotowana bo tam nie ma NIC. Wszystko to widzę w ciemnych barwach...
B...
Michael Scofield

jak zatrudnią mlodocianych przestępców=gimnazjalistów i Owsiaka moze zdąza^^

Sebo zasilamy szeregi patriotów-realistów po raz kolejny :-D
Sebo
Michael Scofield

Xaneta pisze:
więźniów pozatrudniają
O dobry pomysł, tylko niech sie o nim Ci z Sejmu nie dowiedzą bo tak zrobią..xDDD
Xaneta pisze:
wogóle to wyszło tak ze podobno ukraina wogóle nie będzie przygotowana bo tam nie ma NIC
OO hahahahha kolejna ciekawa informacja..xD
Xaneta pisze:
Wszystko to widzę w ciemnych barwach
Bardzo bardzo ciemnych^^
Xaneta
Michael Scofield

B... pisze:
Sebo zasilamy szeregi patriotów-realistów po raz kolejny
ja wtedy też z Wami byłam :D
jak zatrudnią mlodocianych przestępców=gimnazjalistów i Owsiaka moze zdąza^^
pewnie tak.
O dobry pomysł, tylko niech sie o nim Ci z Sejmu nie dowiedzą bo tak zrobią..xDDD
w Polsce wszystko możliwe xD moze nawet nie trzeba im bedzie tego uświadamiać ;D
Sebo160186 pisze:
OO hahahahha kolejna ciekawa informacja..xD
a wiesz jest lepsza.Ża Właśnie Euro moze teraz sie odbyć TYLKO i WYŁĄCZNIE w Polsce. Koszmar xD
Bardzo bardzo ciemnych^^
nawet Manson nie jest w połowie tak mroczny jak to.
Sebo
Michael Scofield

Sebo zasilamy szeregi patriotów-realistów po raz kolejny
B... no po raz kolejny w tej samej drużynie i X...hahaha i wydaje mi sie że coraz bliżej Euro to jest nas co dzień więcej ;-) Widać co jest ;-)
Xaneta pisze:
w Polsce wszystko możliwe xD moze nawet nie trzeba im bedzie tego uświadamiać ;D
Taaa.. oni mają zawsze SUUper pomysły.
Xaneta pisze:
Ża Właśnie Euro moze teraz sie odbyć TYLKO i WYŁĄCZNIE w Polsce
OO.... :shock: ....o ja :shock: ...tylko u nas?... :shock: ....ale.. :shock: ..nie? :shock:
PatuŚ
Michael Scofield

Ja wogóle byłam w cięzkim szoku jak była delegacja ze Związku i sparwdzała postep prac do Euro i podobno , mówili że wszystkow porządku i że nie ma sie co martwić :?: :shock: , że gorzej z Ukrainą. Ja nie wiem pewnie ich przyjeli po Staropolsku (chlebem , sola i skrzynką wódki) to jak sie rano na kacu obudzili to mówili ze wszytko OK żeby jak najszybciej wrócić do łózia xD
madamebutterfly
Mahone

hehehe odkąd nas wylosowali, (czyli już od dłużeszgo czasu) nie mamy niczego poza kupą obietnic i planów (które podobno się pokrywają jeszcze...)
czasu jest coraz mniej a to jest Polska, może jak nawet zdążą ze stadionami i hotelami (w co i tak wątpię) to z drogami w 10 lat się nie wyrobią...
i nie jestem pesymistką, bo jestem za tym, żeby się wszystko jakoś udało i żeby Włochom się łyso zrobiło, ale staram się być realistką i niestety, póki co tak to wygląda...
a jak nam odbiorą Euro to wyjeżdżam... jak zacznę teraz zbierać kasę to może straczy an bilet do Honolulu ^^
Xaneta
Michael Scofield

OO.... :shock: ....o ja :shock: ...tylko u nas?... :shock: ....ale.. :shock: ..nie? :shock:
tak.tylko u nas.
Nie no poczekamy zobaczymy. mają 'aż' cztery lata.
PatuŚ pisze:
Ja nie wiem pewnie ich przyjeli po Staropolsku (chlebem , sola i skrzynką wódki) to jak sie rano na kacu obudzili to mówili ze wszytko OK żeby jak najszybciej wrócić do łózia xD
to jest bardzo prawdopodobne xD inaczej chyba to niemozliwe.
Jestem coraz bardziej ciekawa jak to będzie przebiegać.Czy wogóle zaczną coś robić a jak zaczną to kiedy. ech. 5 km autostrady to jednak za mało.
madamebutterfly
Mahone

PatuŚ pisze:
przyjeli po Staropolsku (chlebem , sola i skrzynką wódki) to jak sie rano na kacu obudzili to mówili ze wszytko OK żeby jak najszybciej wrócić do łózia xD
t mogliśmy zrobić Euro z Rosją... to nikt by nawet nie zauważył że nie ma ani stadionów ani dróg..
od razu każdego na granicy "poczęstować" i będzie git ^^
Sebo
Michael Scofield

Tak z innej beczki :-P

Fajnie sie pisze ogólnie o sporcie z Kobietami, myślałem że w tematach sportowych będą pisać zazwyczaj faceci, a tutaj jest odwrotnie, i fajnie właśnie, osobiście mnie to cieszy ;-)
Xaneta pisze:
mają 'aż' cztery lata.
moze na Euro 2(1)12 zdążymy? :roll:
B...
Michael Scofield

Sebo160186 pisze:
Fajnie sie pisze ogólnie o sporcie z Kobietami, myślałem że w tematach sportowych będą pisać zazwyczaj faceci, a tutaj jest odwrotnie, i fajnie właśnie, osobiście mnie to cieszy ;-)
cóz zrobic jak tu samców jak na lekarstwo^^

z tym Euro bedzie jedna wielka porazka, tak to przynajmniej mielibysmy zapewniony udział jako gospodarz a tak to znowu bedziemy zdani na Leo :-D
pfu pfu..^^ moze jeszcze sie uda ehehe :lol:
Xaneta
Michael Scofield

Sebo160186 pisze:
ja poprostu ubóstwiam sport i nie mogę się bez niego obyć.Poprostu. ;] z Wami też się fajnie rozmawia ;)
Sebo160186 pisze:
moze na Euro 2(1)12 zdążymy?
albo 20xx(data blizej nieokreślona)
Obrazek
PatuŚ
Michael Scofield

B... pisze:
Dokładnie.. kiedys jeszcze MarQ wiecej się udzielał a teraz żadko się go widuje, ale jak na tyle Pan to sobie Sebo dobrze radzisz, az dziw że jeszcze się nie załamałeś wysłuchujac tych naszych wywodów :-P

Xaneta- flaga jak najbardziej odpowiednia.. ja w cuda nie wierze i do 2012 -mimo najszczerszych checi- nie damy rady :-D
Xaneta
Michael Scofield

B... pisze:
tak to też.Same panie.No nie wiem czy kiedys dojdzie do równości ;D
PatuŚ pisze:
Xaneta- flaga jak najbardziej odpowiednia.. ja w cuda nie wierze i do 2012 -mimo najszczerszych checi- nie damy rady
no ja też nie :D to jest naprawde gorsze niż te akcje w Mission impossible.Nie wyobrażam sobie tego. Tzn.Jeżeli wyjdzie że bedziemy z Niemcami w grupie( :P ) to już Euro chyba wogóle u nas nie zorganizują.Jeżeli 'cokolwiek' będą robić to przerwą.A szkoda. Na Mecz Polska-niemcy z wielką chęcią :P
B...
Michael Scofield

PatuŚ pisze:
az dziw że jeszcze się nie załamałeś wysłuchujac tych naszych wywodów :-P
własnie własnie^^
bo kobiety, nawet jesli w jakimś stopniu w sprawie sportu sie orientuja to i tak zawsze analizuja go pod jakims innym katem ;-) a my tu zawsze jakis wspólny mianownik znajdziemy xD

a to wszystko dzieki nszym narodowym orłom sportowym, i tym z boiska, i tym z PZPN
nie wiem którzy lepsi :roll:
Sebo
Michael Scofield

PatuŚ pisze:
ale jak na tyle Pan to sobie Sebo dobrze radzisz, az dziw że jeszcze się nie załamałeś wysłuchujac tych naszych wywodów
Oj tam wywodów..xD
B... pisze:
bo kobiety, nawet jesli w jakimś stopniu w sprawie sportu sie orientuja to i tak zawsze analizuja go pod jakims innym katem ;-) a my tu zawsze jakis wspólny mianownik znajdziemy xD
O tak , i zazwyczaj K&M sie zgadzają na tym forum ;-)
B... pisze:
a to wszystko dzieki nszym narodowym orłom sportowym
Skojarzyła mi sie piosenka z orłem, zapewne wiecie jaka^^

X flaga jak najbardziej na czasie..xDD hahaha i jeszcze napis na dole "może".xD
Wróć do „Sport”