NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Euro 2012

Xaneta
Michael Scofield

Sebo160186 pisze:
O tak , i zazwyczaj K&M sie zgadzają na tym forum ;-)
nieczęsto się to zdarza ale u Nas jednak ;D
Sebo160186 pisze:
Skojarzyła mi sie piosenka z orłem, zapewne wiecie jaka^^
Ta ta wilków?
Sebo160186 pisze:
X flaga jak najbardziej na czasie..xDD hahaha i jeszcze napis na dole "może".xD
trzeba podtrzymywac naszych na duchu :D znalazłam na nonsensopedi <3 kocham tą strone xD
Sebo
Michael Scofield

Xaneta pisze:
Ta ta wilków?
Ehehehe nie..tego yyy...Lipnicka? chyba ona..xD
Xaneta pisze:
trzeba podtrzymywac naszych na duchu
No pewnie że trzeba ;-) ale (zawsze mam jakieś ale :-P ) bo taka natura wiernego kibica, że nawet gdy nie idzie to sie kibicuje do ostatniej chwili, w trudnych i tych lepszych momentach....hmmm....stwierdzam że wiernym kibicem nie jestem.xD ale sport bardzo lubie ;-)
Xaneta
Michael Scofield

mi sie ta podoba.
www.quando89.wrzuta.pl/audio/hAAK3zFjVZ/ zuzanna_szreder_-_bialo-czerwoni_w_jednosci_polska
Sebo160186 pisze:
bo taka natura wiernego kibica, że nawet gdy nie idzie to sie kibicuje do ostatniej chwili, w trudnych i tych lepszych momentach....hmmm....stwierdzam że wiernym kibicem nie jestem.xD
nie ma to jak wierzyć w porażkę z Niemcami xDD
Ja do końca z nimi zawsze jestem no bo rzadko ale zdarzają sie cuda :D (szkoda ze nie u nas). Akurat w tamtym nie wiele sie pomyliłam.Stawiałam 2:1 a tu 2:0.Ech :D
Sebo160186 pisze:
ale sport bardzo lubie
oj tak... ja marzyłam(i marze do tej pory) grać w reprezentacji Polski w siatke xDD (to nic że nie umiem).
Piotras003
T-Bag

O to taki mały News który został napisany w słynnej gazecie Niemieckiej Bild :

- Sensacyjny plan UEFA! Euro 2012 u nas - pisze największy niemiecki dziennik “Bild”. - Niemcy mogą zastąpić Ukrainę i razem z Polską zorganizować mistrzostwa Europy - czytamy w wielkonakładowym tabloidzie.

“Bild” już wcześniej informował o tajnych planach UEFA. Teraz, zdaniem dziennikarzy gazety, przejęcie Euro przez Niemcy staje się coraz bardziej realne.

Tabloid powołuje się na opiniotwórczy brytyjski dziennik “Daily Telegraph”, który podał, że UEFA zgłosiła się już do niemieckiego związku piłki nożnej (DFB) z zapytaniem, czy ten nie chciałby zorganizować następnego Euro.

Jako miasta, w których mogłyby odbyć się mecze “Bild” podaje Berlin, Lipsk i Hamburg. Gazeta podkreśla, że w Polsce przygotowania przebiegają właściwie, ale Ukraina ma gigantyczne problemy z infrastrukturą i nie posuwa się do przodu.

“Bild” podaje, że to właśnie po jego publikacjach UEFA i jej prezydent Michel Platini stworzyli trzy możliwe scenariusze w sprawie organizacji Euro 2012, a który z nich wejdzie w życie będziemy wiedzieli we wrześniu.

Trzy możliwe scenariusze wg. dziennika “Bild”

1. Euro 2012 odbywa się zgodnie z planem w Polsce i na Ukrainie.

2. Polska i Ukraina dostają więcej czasu na przygotowania, powierza się im do zorganizowania Euro 2016, a Euro 2012 trafia do innego kraju. Faworytami są tu Włosi i Hiszpanie.

3. W roli współorganizatora Euro Ukrainę zastępują Niemcy, które są do tego znakomicie przygotowane po mistrzostwach świata w 2006 roku i są krajem sąsiadującym z Polską, a więc nie byłoby wielkich problemów z podróżami dla reprezentacji i kibiców.

zródło:www.4eu.pl
Scylla
Fernando Sucre

Też to czytałam. Wcześniej mówiono nawet o samodzielnym organizowaniu Euro 2012 przez Polaków. Ale jedno jest najważniejsze. Platini nie ma zarzutów do naszego kraju i przygotowań. A to oznacza że na pewno zorganizujemy te mistrzostwa.
Piotras003
T-Bag

Nareszcie cos sie ruszyło uffff pozno ale dobrze ze coś :-D o to taki mały news ;-)

92 tomy liczy projekt budowlany Baltic Areny. W czwartek wykonawca projektu, firma Rhode - Kellermann - Wawrowsky, w obecności przedstawicieli władz Miasta Gdańska i województwa pomorskiego, przekazał dokumentację spółce Biuro Inwestycji Euro Gdańsk 2012 (BIEG 2012).

zródło:sport.pl

i jak Włosi napisali o nas ,wiec chyba juz niemamy sie czego martwic o Euro :-)

Włoski dziennik "La Repubblica" wyraził w środę opinię, że nikt nie odważy się odebrać Polsce i Ukrainie organizacji Euro 2012. Wcześniej włoskie media sugerowały, że turniej odbędzie się na Półwyspie Apenińskim.
Xaneta
Michael Scofield

Ja pierdziuuuuu.... zaszaleli xDD
czyli może jednak zdążą.wielki szacun xD
Dominik676
John Abruzzi

Nie jest tak źle z tym Euro. Trzeba się cieszyć, że to jednak my organizujemy, nawet jeżeli kogoś sport za bardzo nie interesuje (tak jak mnie :mrgreen: ). Ja z oczywistych względów nie wierzyłem, że zostanie nam przyznana organizacja, więc dla mnie było to wielkie, ale pozytywne zaskoczenie. Teraz pozostaje nam tylko czekać na mecze ;-) , w sumie to już nie daleko. Miejmy nadzieję, że Polakom pójdzie jak najlepiej.
B...
Michael Scofield

Ponoć już sprzedaż lewych biletów ruszyła :lol:
Nie ma to jak Polacy. Stadionów jeszcze nie ma, ale bilety już są.
BYK76
Tweener

Budowa stadionu już ruszyła. Ba, nawet się już skończyła. Każda budowa wymaga jednak posprzątania i tak przychodzi nam z pomocą ekipa czyszcząca posadzki https://elavo.pl/doczyszczanie-posadzek-we-wroclawiu. W tak trudnej materii należy zdać się na sprawdzonych ekspertów, żeby nie pogorszyć sytuacji.
Wróć do „Sport”