NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Artur Boruc co o nim sadzisz?

Piotras003
T-Bag

Obrazek

Artur Boruc
urodzony :20 lutego 1980 r. w Siedlcach
Kluby:
Pogoń Siedlce - wychowanek (w klubie od 1989), seniorzy 1995-1998,
Legia II Warszawa - 1999-2000,
Dolcan Ząbki - jesień 2000,
Legia Warszawa- wiosna 2001 - 2005
Celtic Glasgow - jesień 2005 - do teraz

Obrazek

Moim zdaniem Artur to najwieksza gwiazda piłkarska w naszym kraju od czasów Trenera Kazimierza Górskiego ,gdyby nie on to w Niemczech w 2006 i 2008 w Austrii i Szwajcarii Polacy by przegrali o wiele wiele wiecej dlatego sadze ze to najlepszy bramkarz swiata a wy co on nim sadzicie? ;-)
Scylla
Fernando Sucre

Piotras003 pisze:
Moim zdaniem Artur to najwieksza gwiazda piłkarska w naszym kraju
Zgadzam się. Kiedyś w cieniu Dudka teraz bramkarz nr jeden. Należy mu się. Świetnie zaprezentował się w Celticu i w reprezentacji. Zasługuje na najlepszy klub. I życzę mu wszystkiego dobrego.
Piotras003
T-Bag

Zgadzam się. Kiedyś w cieniu Dudka teraz bramkarz nr jeden. Należy mu się. Świetnie zaprezentował się w Celticu i w reprezentacji. Zasługuje na najlepszy klub. I życzę mu wszystkiego dobrego.
no tak był w cieniu Dudka no i wielkiego wtedy Dudka ,no ale ja teraz sobie bez niego składu reprezentacji Polski nie wyobrazam ,no i moge dodac ze w Celticu mowie na niego swiety bramkarz to juz o czyms swiadczy ;-)
Mahonia
T-Bag

Tak, jest świetnym bramkarzem. Kurcze, co ja mam o nim napisać? :-P Jest bardzo dobry, fakt był kiedyś w cieniu Dudka, ale teraz z niego wyszedł. Oby tak dalej, dobrze mu szło i życzę wielu sukcesów i dobrych klubów ;-)
Sebo
Michael Scofield

Artur Boruc^^

No dobry jest, nawet BDB.
Piotras003 pisze:
sadze ze to najlepszy bramkarz swiata
Bez przesady^^ czas pokaże, Dudek też był BDB i co? nic nie wiadomo, tak jak mówię czas pokaże, jeśli przez kilaka sezonów bedzie w takiej formie jak teraz to powiem że naj na świecie ;-) ale bramkarzy mamy dobrych..xD
Piotras003
T-Bag

Sebo160186 pisze:
Bez przesady^^ czas pokaże, Dudek też był BDB i co?
Dudek był dobry do momentu jak go nie zrobili w konia w Liverpool,a Boruc utrzymuje sie juz na tak wysokim poziomie juz z 5 lat i na pewno bedzie utrzymywał sie tak długo bo Celtic go nie pusci a jak wiadomo on juz tam jest legenda wiec dlatego takie moje zdanie ;-)
Sebo
Michael Scofield

Piotras003 pisze:
a Boruc utrzymuje sie juz na tak wysokim poziomie juz z 5 lat
No tak, ale ostatnio jest chyba w swojej najlepszej formie, myślę że transfer do innego klubu by go sprawdził ;-)
madamebutterfly
Mahone

he najpierw jak miał grać zamiast Dudka w reprezentacji to go nie znałam i tak troszkę zdziwiona byłam...
no ale po tym co pokazał na euro.... ^^
bardzo fajny on ogólnie jest..., może Niemcy się nim zainteresują :P
Piotras003
T-Bag

No tak, ale ostatnio jest chyba w swojej najlepszej formie, myślę że transfer do innego klubu by go sprawdził ;-)
i z tym sie zgadzam bo szczerze mowiac sam jestem ciekawy jak by sie sprawdzil np w takim Milanie czy Bayernie ale mysle ze by było dobrze bo Arczi to swietny bramkarz i pokazal juz ze z najgorszych opałów potrafi wyjsc cało ;-)
Xaneta
Michael Scofield

co ja sądze o Borucu....
No to tak xD Nie no. idzie go ogólnie polubic. Jak człowiek sie o nim nasłucha tyle... (tak Karolka tez Cię kocham ;D)
w każdym badź razie twierdze ze jest super bramkarzem. Jako jedyny zawodnik naszej jakże 'wspaniałej i odnoszącej sukcesy' reprezentacji,wyróżnia się na arenę międzynarodową.Zainteresowanie jego osobą jest ogromnie duze.
Pokazał klasę na Euro,czego inni nie mogli dokonać. Myśle ze jest filarem naszej drużyny.
Sebo
Michael Scofield

Piotras003 pisze:
pokazal juz ze z najgorszych opałów potrafi wyjsc cało
Tak Piotras racja ale wiesz, zmiana klubu różnie działa na zawodnika, nieraz na plus innym razem na minus, wiem że to też zależy od klubu, trenera i całej reszty, ale^^ jeśli sobie poradzi gdy sie tak już stanie,mówię o tym transferze, to będzie wielki ;-)
Piotras003
T-Bag

No mniejmy nadzieje ze tak bedzie jak juz zmnieni klub ale szczerze mowiac to nie chciał bym aby zmnienial bo CELTIC to bardzo dobry klub dla ktorego juz jest legenda a co dopiero jakby tam pograł jeszcze z 7 lat to byłby Legenda Celtów na wiele wiele lat ;-)
agulec
Michael Scofield

Ech.. no co można sądzić o Borucu - mistrz :D Co prawda nie śledzę jego kariery, ale za to co zrobił na mistrzostwach (czytaj: uratował przed przegranymi o wartości mniej więcej 4-0 i uchronił przed jeszcze większym wstydem jakiego mogliśmy się najeść) jest dla mnie wielki :D
Nie ma bata na Boruca - szacun xD
P.S. Mam wrażenie, że gdyby nie on i jego 'prowadzenie' drużyny nasi wyglądaliby jak ludzie kompletnie pozbawieni poczucia kierunku xD
Xaneta
Michael Scofield

agulec pisze:
P.S. Mam wrażenie, że gdyby nie on i jego 'prowadzenie' drużyny nasi wyglądaliby jak ludzie kompletnie pozbawieni poczucia kierunku xD
dokładnie xDD właściwie to powinni go wziąść na kapitana. BORUCMAN!
PS.Giga sport wymiata xD
Dominik676
John Abruzzi

Hehe, mój kumpel go uwielbia :mrgreen: . Ja tam się nie znam, ponieważ na ogól nie oglądam sportu, lubię tylko grać. Jednak kilka meczy z nim udało mi się obejrzeć i trzeba przyznać, że na pewno jest utalentowany. Słyszałem jednak, że ostatnio jakoś mu się nie powodzi jako bramkarzowi.
sylwek1005
Sara Tancredi

może 2-3 lata temu był wielkim bramkarzem, teraz jest dosłownie wilelki bo przybyło mu sporo kilogramów lol ale nie o to chodzi, jego błędy w praktycznie wygranym meczu ze Słowacją oraz z Irlandią.... Takie coś nie powinno się przydarzać bramkarzom tej klasy, stracił tą pewność siebie, popełnia proste błędy. Powinien zmienić klub kiedy był w życiowej formie, bo Celtic to tylko przeciętna drużyna. Teraz nie jest na topie, więc na zmianę klubu się nie zanosi. Oby odzyskał dawny błysk bo na EURO 2012 na pewno się przyda :-D
Wróć do „Sport”