NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Siatkówka.

Xaneta
Michael Scofield

o Siatkówce ogólnie ;D

Moim zdaniem jesden z najlepszych sportów. U nas w kraju siatkówka ma wysoki poziom(nawet nie porównujmy do piłki nożnej). Ja najbardziej kocham oglądać oczywiśćie siatkówkę Męską(:D) bo moim skromnym zdaniem w damskiej nic się nie dzieje. Byłam jak do tej pory 2 razy na meczach raz Mlekpol vs.Skra <3 .Mlekpol vs.Jastrzębie. Wszystko wspominam bardzo dobrze ;]

A Co Wy sądzicie?Jakie jet Wasze zdanie?
Pam
T-Bag

To też moja ulubiona dyscyplina sportu :D Bardziel lubię naszych chłopców i Lozana. Oby wygrali na igrzyskach ;)
Tylko ja już straciłam nadzieje na to, ze dziewczynki wygrają jakikolwiek mecz... Bonitta powywalał wszystkie najlepsze dziewczyny (w tym Glinkę i Skowrońską), i jeszcze na dodatek Agata Mróz umarła... Wogóle Bonitta nie potrafi się z nimi porozumieć, tylko się drze z byle powodu...
PatuŚ
Michael Scofield

Pam pisze:
Tylko ja już straciłam nadzieje na to, ze dziewczynki wygrają jakikolwiek mecz... Bonitta powywalał wszystkie najlepsze dziewczyny (w tym Glinkę i Skowrońską), i jeszcze na dodatek Agata Mróz umarła... Wogóle Bonitta nie potrafi się z nimi porozumieć, tylko się drze z byle powodu...
Dokładnie - przecież widac że odkąd Bonitta jest trenerem już nie odnosimy takich sukcesów , Dziewczyny mają potencjał i zdolności ale on nie umie ich wykorzystac
Xaneta
Michael Scofield

PatuŚ pisze:
Dokładnie - przecież widac że odkąd Bonitta jest trenerem już nie odnosimy takich sukcesów , Dziewczyny mają potencjał i zdolności ale on nie umie ich wykorzystac
prawda... kiedyś było inaczej aż miło było patrzeć. a teraz... wogóle.kto go wybierał?
Mahonia
T-Bag

Ja też bardzo lubię siatkówkę i jak leci to oglądam w TV. Macie rację co do naszych dziewczyn, ze teraz to nie odnoszą takich sukcesów jak kiedyś. Wszystko przez tego trenera!
PatuŚ
Michael Scofield

Xaneta pisze:
prawda... kiedyś było inaczej aż miło było patrzeć. a teraz... wogóle.kto go wybierał?
Nie wiem ... widać że zawitała moda na trenerów- obcokrajowców, myslą że jak trener umie mówic po angielsku i nie jest z Polski to zaraz sprawi jakiś cud? - otóż widac że nie , a wrecz odwrotnie
Powinni zmienć ternera jak najszybciej zanim całkowicie talent "złotek" zostanie zmarnowany
Xaneta
Michael Scofield

PatuŚ pisze:
Nie wiem ... widać że zawitała moda na trenerów- obcokrajowców, myslą że jak trener umie mówic po angielsku i nie jest z Polski to zaraz sprawi jakiś cud? - otóż widac że nie , a wrecz odwrotnie
Powinni zmienć ternera jak najszybciej zanim całkowicie talent "złotek" zostanie zmarnowany
dokładnie.Chociaż na Lozana nie mamy podstaw do narzekania. Dobry trener. Chłopaki się przy nim nie marnują,poziom swój utrzymują,niektóre mecze nawet poza niego wychodzą.
Madzialena
Mahone

Uwielbiam siatkówkę. Podobnie jak Xaneta :D preferuję męską siatkówkę, chociaż mecze Złotek też oglądam. Coś ostatnio nasze Orzełki grają coraz gorzej i obawiam się co będzie na IO, ale trzymam za nich kciuki :)
Pam
T-Bag

Ja tam do Lozana nic nie mam... Mały nie może wysokim podskoczyć :D
Oni potrafią się porozumiec... Tylko czemu nie widzę Bąkiewicza, Grzyba i Możdżonka? :? A przede wszystki Gacka??
Xaneta
Michael Scofield

Pam pisze:
Bąkiewicza
Bąku grzeje ławe i czasem wchodzi xD
A przede wszystki Gacka??
Gacka ni ma bo Lozano wziął Ignaczaka.
Pam pisze:
Grzyba i Możdżonka?
tu nie mam pojęcia. Ale znalazłam takie coś.
Kogo zabierze Lozano?

seniorzy 30.06.2008 11:00:45
Krzysztof Ignaczak czy Piotr Gacek? Łukasz Żygadło czy Paweł Woicki? Kto zaś na pozycję przyjmującego w roli zmiennika Sebastiana Świderskiego i Michała Winiarskiego, którzy są bezdyskusyjnie pewniakami do olimpijskich nominacji?

Raul Lozano nie będzie miał łatwego wyboru, gdy przyjdzie mu ogłosić skład na igrzyska. Kilka odpowiedzi przyniosły dotychczasowe mecze Ligi Światowej, kilka kolejnych wskazówek da sześć meczów, jakie reprezentacja rozegra teraz w Polsce. Na finałowy turniej tych rozgrywek do Rio de Janeiro - bo zakładamy, że nasi siatkarze wygrają grupę D i pojadą do Brazylii, Raul Lozano zabierze już najsilniejszy skład.

Dwunastka, która pojedzie do Pekinu będzie prawdopodobnie bardzo podobna do tej, która grała w Japonii. W Tokio na boisku zabrakło tylko Michała Winiarskiego, jednego z zawodników prezentujących klasę światową, którego zazdrości nam niemal cały świat. Ostatnio odpoczął po ciężkim sezonie w Serie A i po wywalczeniu mistrzostwa Włoch marzy o kolejnym sukcesie. Te marzenia mogą się spełnić.

Poniżej prezentujemy naszą ocenę szans wszystkich zawodników ze zgłoszonej dziewiętnastki na wyjazd do Pekinu. Wszyscy siatkarze z grupy "pewniaków" zagrają na igrzyskach, kolejni mają na to spore szanse. Ostatnia grupa to ci, którzy liczyć muszą na cud, albo zauroczyć swoją grą Raula Lozano przy okazji meczów Ligi Światowej w Polsce. Nie wiadomo jednak, czy w ogóle dostaną taką szansę, czy Argentyńczyk nie postawi już teraz na dwunastkę, która pojedzie do Pekinu.

PEWNIACY
Paweł Zagumny 100%
Sebastian Świderski 100%
Michał Winiarski 100%
Mariusz Wlazły 100%
Daniel Pliński 100%
Piotr Gruszka 95%

DUŻE SZANSE
Paweł Woicki 70%
Marcin Wika 70%
Krzysztof Gierczyński 60%
Łukasz Kadziewicz 80%
Piotr Nowakowski 65%
Krzysztof Ignaczak 75%

MAŁE SZANSE
Łukasz Żygadło 30%
Michał Bąkiewicz 40%
Zbigniew Bartman 20%
Bartosz Kurek 15%
Wojciech Grzyb 35%
Marcin Możdżonek 20%
Piotr Gacek 25%

* Autor tekstu Żelisław Żyżyński - Przegląd Sportowy

Źrodło:reprezentacja.net
Madzialena
Mahone

Czemu on Szymańskiego nie bierze?
B...
Michael Scofield

siatkówka? Tak, ale męska.
Gdy graja kobiety chce mi sie śmiac^^ inny poziom techniczny, warunki itp, wszystko rozumiem, ale ogladanie zenskiej siatki poprostu mnie bawi xD
Scylla
Fernando Sucre

B... pisze:
siatkówka? Tak, ale męska.
Gdy graja kobiety chce mi sie śmiac
Zgadzam się. Faceci moim zdaniem grają lepiej, szybciej, sprawniej. Wolę taką grę niż czasami powolne rozgrywanie piłki w przypadku kobiet.
Sebo
Michael Scofield

Lubie siatkówkę męską i żeńską^^

Lubie oglądać i grać,Moi ulubieńcy: Mariusz Wlazły, Małgorzata Glinka.
Siatkówka, bardzo szybka i dynamiczna gra, uwielbiam oglądać jak oni serwują..xD
Pam
T-Bag

Madzialena pisze:
Czemu on Szymańskiego nie bierze?
Wpierw myślał że lepiej gra od Wlazłego i go wziął. Bo Szymański nie miał kontuzji, a Mariusz co chwile albo źle na nogę upadnie, albo coś mu stuknie albo jeszcze co innego. A teraz Lozano zauwazył że wraca do zdrowia, wziął odstawił Szymańskiego i moze liczyć na ataki Wlazłego ;) Bynajmniej ja tak sadzę ;)
Madzialena
Mahone

Ja słyszałam, że się wkurzył na Grzesia, że nie mógł na jakimś turnieju (nie pamiętam dokładnie) z powodu kontuzji i wywalił z kadry :[ a jak Wlazły co chwilę robił jakieś problemy to nie miał żadnych konsekwencji...
Piotras003
T-Bag

Ogólnie mowiac to siatkowka nie jest moja ulubiona dziedzina sportu no ale jak wiadomo jak graja Polacy to trzeba kibicowac ,a ze ostatnio w siatke sa same sukcesy to zdarzy mi sie czesto ogladac ;-)
Xaneta
Michael Scofield

Tak tak.Kocham naszych chłopców.Chociaż nie wiem co im ostatnio jest.
Szacun dla Woickiego! Koleś jako jedyny zasługuje na jakąś pochwałę w tym meczu.Ta wystawa z tej piłki...niesamowita.
Mariusz jak Mariusz.Atak,serwis świetne...zawalił blok... już nawet nie wiem ile razy... za dużo.
Chłopaki muszą się wziąść w garść.Jesteśmy teraz pierwsi w grupie ale to za mało.
Lozano musi dać im wycisk,Musi na nich jakoś wplynąć teraz bo inaczej dalko nie zajdziemy. Będą musieli teraz sporo pracować.
Jednym z większych błędów było to zagranie do Woickiego...on jest za niski do takich zagrań... Muszą pracować! i liczę na nich do końca jak zawsze.Bo na to zasługują.
edzik
Michael Scofield

Heheh zaczyna mi sie podobac ten sport xD. Ale meski, bo wg mnie w kobiecej nie ma tyle emocji... Koles od wf twierdzi ze meska siatka jest brzydka i brutalna xd... dziwne zeby mial mus ie podobac mozdzonek czy wlazly xD
Xaneta
Michael Scofield

edzik pisze:
Koles od wf twierdzi ze meska siatka jest brzydka i brutalna xd... dziwne zeby mial mus ie podobac mozdzonek czy wlazly xD
Możdżu 8-) Wlazły ;P
Siatkówka jest boska... W tym roku chce pograć cały rok w gimnazjum... A za rok chciałąbym spróbowac swych sił w AZSie... Ciekawe czy by mnie przyjeli...jak narazie mama nie ma nic przeciwko^^
Pam
T-Bag

Chcesz zostać Wlazłym?? ;P
Zależy na jakim poziomie jesteś... To cię przyjmą ;)
Wcale to nie jest głupi pomysł :) I nie myśl tak :D
Xaneta
Michael Scofield

Pam pisze:
Chcesz zostać Wlazłym?? ;P
Mu do pięt nie dorosne :D
Pam pisze:
Zależy na jakim poziomie jesteś... To cię przyjmą ;-)
Wszystko wyjdzie już w tym roku. Ale coś czuje że nic z tego.
To moje marzenia... Które zazwyczaj się nie spełniają...
edzik
Michael Scofield

Temat nam zamarł, pewnie za sprawą tego, ze Xaneta nas olewa :P

Od jakiegoś miesiąca mogliśmy ogladać rozgrywki faz grupowych Ligii Światowej. No co tu ukrywać, nie poszło nam najlepiej, trzecie miejsce w grupie to raczej nie jest szczyt naszych możliwośći, ale chłopaki i tak dali radę. Zostali rzuceni przeciez na głęboka wodę. Na uznanie zasługują Bartman, Kurek (pod każdym względem... ;) ), Gromadowki i Jarosz. Myślę, że z takimi zawodnikami nie musimy sie martwić o przyszłość polskiej siatkówki :).

Dziś Turniej Kwalifikacyjny Mistrzostw Europy w Siatkówce Kobiet. jakoś nie jestem przekonana do kobiecych rozgrywek, ale jak mnie najdzie to może se poogladam :P
Xaneta
Michael Scofield

edzik pisze:
Temat nam zamarł, pewnie za sprawą tego, ze Xaneta nas olewa
też Cie kocham ;***
Nie oglądałam meczy bo nie było Wlazłusia. : ( A kobiecych meczy nie oglądam bo są nudne xd
edzik
Michael Scofield

Nie oglądałam meczy bo nie było Wlazłusia
E tam Wlazły...Kurek był :P...Te jego ataki...i uśmieszki...^^

Zela to ciągle coś boli...ja nie wiem co to za człowiek :) zasmucę Cię :) Wlazły nie będzie grał ani w Mistrzostwach Europy ani w kwalifikacjach do Mistrzostw Świata (albo odwrotnie :P), ponieważ po operacji kolana nie zdąży się przygotować. za to będzie Kurek (tak myślę :P)
Wróć do „Sport”