NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Twoja ulubiona dyscyplina sportu?

Piotras003
T-Bag

Moja ulubioną dyscyplina sportu jest oczywiscie piłka nożna ,ale w siatke tez lubie sobie pograc i ogladac w tv :-)
PatuŚ
Michael Scofield

Ja lubie oczywiście siatke - ale gram tylko podczas wakacji bo w szkole raczej nie ma z kim na wf-ie bo dziewczyny boją sie piłki i jak leci to uciekają :-D
Lubię tez piłke nozna - efekty wychowania z chłopakami na jednym podwórku
A poza tym uwielbiam pływanie, nawet kilka razy ze szkolną druzyna pływacką cos tam osiagneliśmy :-P , preferuje krótkie dystanse
Mahonia
T-Bag

Ja uwielbiam grać w siatkówkę, bo praktycznie tylko w to grałam kiedyś na w-f, ale zgadzam sie z PatuŚ, że strasznie dużo dziewczyn boi sie piłki więc jest to bez sensu. Jeszcze lubię grać w piłkę nożną bo tez są to efekty wychowania przez starszzego brata lub granie z sąsiadami zbliżonymi wiekowo ;-) Jeszcze lubię trochę kosza i lubię jeździć na łyżwach. Ogółem to bardzo lubię sport :-)
B...
Michael Scofield

do praktykowania:
nozna i siatkówka

do ogladania:
nozna, siatkówka męska, boks :-D , tennis i wszystkie dyscypliny lekkoatletyczne ;-)
PatuŚ
Michael Scofield

OO łyzwy , własnie tez lubię bardzo choć jeżdziłam dopiero parę razy
B... pisze:
wszystkie dyscypliny lekkoatletyczne
ja uwielbiam ogladac halowe Mistrzostwa świata w Lekkoatletyce, nie wiem czemu- poporstu jak leca to nikt mnie nie może oderwac od telewizora, zreszta biega tam brat mojego kolegi z klady Daniel Dabrowski - fajnie czasem popatrzeć jak ktos znajomy osiąga sukcesy
B...
Michael Scofield

Mahonia pisze:
a uwielbiam grać w siatkówkę, bo praktycznie tylko w to grałam kiedyś na w-f, ale zgadzam sie z PatuŚ, że strasznie dużo dziewczyn boi sie piłki więc jest to bez sensu.
u nas wlasnie wszystkie bardzo chciały grac, ale poziom był zastraszajacy xD
znowu w nozna nie chcialy, musielismy grac z chłopakami z drugiej grupy, bo u nas było tylko 3 rodzynków i nie raz przychodziłam do domu z zapuchnietym piszczelem :-D a niby ze nas nie faulowali xD
PatuŚ pisze:
ja uwielbiam ogladac halowe Mistrzostwa świata w Lekkoatletyce
ja tez, halowe i na otwartym stadionie ;-)
Piotras003
T-Bag

B... pisze:
nie raz przychodziłam do domu z zapuchnietym piszczelem :-D a niby ze nas nie faulowali xD
ja także grałem kiedys z kobietami w piłke i musze przyznac ze zamiast bolu nog mialem bol brzucha xD bo tak sie nasmialem ze ja dziekuje ale fajnie to wspominam i stwierdzam ze kobiety tez potrafia niezle w pilke grac ;-)
Mahonia
T-Bag

PatuŚ pisze:
łyzwy , własnie tez lubię bardzo choć jeżdziłam dopiero parę razy
ja też nie jeździłam dużo, ale mi się bardzo spodobało, nawet mam swoje ;-) Tylko mało jeżdżę bo nikt z moich znajomych nie umie jeździć, a sama nie będę przecież ;-) Też lubię sobie czasami popatrzeć na Lekkoatletykę jak leci w TV
B...
Michael Scofield

Piotras003 pisze:
stwierdzam ze kobiety tez potrafia niezle w pilke grac ;-)
ja nie chyba xD co prawda sie nie widziałam, ale jakby widziała to pewnie niezły miałabym ubaw :lol:
Scylla
Fernando Sucre

a ja lubie wszystkie dyscypliny prócz boksu i innych takich podobnych
Aglek
Michael Scofield

do uprawiania to tylko i wyłącznie narciarstwo!! :D To jest cos dla mnie :P

A do oglądania to:
- noga (jak grają fajnie :P)
- akrobatyczne skoki do wody :P
- akrobatyka :P
- jazda konna, skoki, ujeżdżenie itp :P
No i oczywiście wszystko co związane z nartami :P Ale snowboardowe jakieś popisy to też :P
PatuŚ
Michael Scofield

OO własnie o nartach też zapomniałam.. w tym roku w Sylwestra jeździłam poraz pierwszy i o dziwo (jak na mnie) ani razu się nie wyglebałam, wogóle szło mi chyba całkiem przyzwoicie- bardzo to polubiłam
Pam
T-Bag

Moja to siatka. Wszystkie mecze chłopców i dziewczyn oglądam ;)
Noga też :D Codziennie gram z kumplami po pół godziny, bo zawsze daja mi wycisk...
I oczywiście jazda konno :) Bardzo ją uwielbiam. Tylko ostatnio mnie koń zwalił, ale nic mi nie było :) :roll:
PatuŚ
Michael Scofield

Pam pisze:
Tylko ostatnio mnie koń zwalił, ale nic mi nie było
Przepraszam ale nie mogę ^^ hahaha :-D .... Koń Cię zwalił ?? :-D :-P
Nie no na powaznie to dobrze ze nic Ci się nie stało ..bo upadki "z konia" bywają groźne
Pam
T-Bag

No :D Wysoko podskoczył. Nie utrzymałam rórnowagi, pusciłam wodze i spadłam :/
No dobra, niech będzie: spadlam z konia xD
PatuŚ
Michael Scofield

Wiem wiem .. tak tylko sobie zażarcikowałam :-P
Xaneta
Michael Scofield

To w co ja lubie xD
Piłka nożna,siatkówka,jazda na łyżwach... szachy...no bo sie zalicza do sportu ale moim zdaniem to jakaś komedia xD
Ogladać:
Piłka nożna,siatkówka mężczyzn,formułą 1.
Koszykówki -nienawidze.
Bartek94941
Świeżak

najbardziej lubię koszykówkę, zarówno grać i oglądać... później piłka nożna a ostatnio polubiłem grę w rugby ;] raczej sporty zespołowe... nienawidzę siatkówki, dla mnie jest to po prostu nudne
Sebo
Michael Scofield

Lubie grac w: -
-Kosza
-nogę
-Siatkę
-Bilard^^

a oglądam wszystko, tzn wszystkie sporty(jak mam czas) ;-) wszystko mnie ciekawie fajnie co? :-P
Aglek
Michael Scofield

-Bilard^^
A to to lubie grać, ale nie oglądać :P
Sebo160186 pisze:
fajnie co? :-P
A no pewno xD
edzik
Michael Scofield

Ogolnie nie lubie sportu, ale jak juz cos obejrzec to nożna. Na wf-ie to najlepiej jakbym miala zwoelnienie...nie chodzi o to ze mi sie nie chce ale pomimo tego ze jak twierdzi moj nauczyciel mam wspaniale predyspozycje (jestem dosc wysoka i nie az taka gruba) z Wf jestem kompletna noga! Nie wiem jakim cudem mam to 4 na koniec...xd
B...
Michael Scofield

PatuŚ pisze:
. Koń Cię zwalił ?? :-D :-P
ehehehehehehe cos mi sie kurczę skojarzyło nie bardzo xD

ja tez o nartach zapomniałam, jezdziłam tylko co prawda w dwóch ostatnich sezonach ale nie zamierzam na tym poprzestac :-D strasznie fajna zabawa :-P
Madzialena
Mahone

Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, piłka ręczna, pływanie, jeździć na rowerze :P
Czasem lubię pooglądać żużel.
Aglek
Michael Scofield

Pam pisze:
Tylko ostatnio mnie koń zwalił, ale nic mi nie było
Jeździsz konno?? :D Ja kiedyś jeździłam :P Raz spadłam i od tego czasu coraz mniej... :P
niunia
Michael Scofield

Bieganie,siatkówka, pływanie, jazda konna no i piłka nożna ^^ - uwielbiam te sporty..
Wróć do „Sport”