NAJWIĘKSZA POLSKA BAZA DYSKUSJI I INFORMACJI O PRISON BREAK | Dołącz do nas!

Twoja ulubiona dyscyplina sportu?

Madzialena
Mahone

Też kiedyś jeździłam konno, ale na szczęście koń mnie nie zwalił :D
Piotras003
T-Bag

Madzialena pisze:
koń mnie nie zwalił :D
heheh dobre Madzia :-D

Moj sasiad ma stadnine koni tak wiec kiedys tam tez jezdzilem ale przyznam szczerze ze do latwych rzeczy to nie nalezy ;-)
niunia
Michael Scofield

Piotras003 pisze:
Moj sasiad ma stadnine koni tak wiec kiedys tam tez jezdzilem ale przyznam szczerze ze do latwych rzeczy to nie nalezy ;-)
to fakt, ja nie raz już spadłam z konia ^^
ale uwielbiam jeździć i chciałabym w dalekiej przyszłości mieć jakiegoś konika na podwórku
madamebutterfly
Mahone

ja kiedyś jeździłam konno, nikt mnie na szczęcie nie zwalił i dobrze ale jakoś mi przeszło i teraz za końmi nie przepadam...
w ogóle to chyba najbardziej siatkę lubię bo... jest fajna... i uwielbiam oglądać jak grają...
w kosza lubię pograć ale tylko czasami a w nogę nie umiem ^^
kiedyś grałam jeszcze w tenisa ziemnego ale teraz nie mam gdzie bo wujkowi siatkę od boiska psy zjadły ^^
Pam
T-Bag

Ja nadal gram w siatkówkę... Mam zamiar teraz troche poszlifować gre w nogę ;) Takie różne sztuczki, bo kopać wysoko umiem oO ;)
Alexxa
Mahone

Tak ogólnie to w prawie każdej dziedzinie sportu jestem do niczego xD. A jedyne co lubię i umiem, to jazda na rowerze :lol: i najzda na nartach. nauczenie sięjeździć na nartach wiele wysiłku mnie kosztowało, ale jak najbardziej było warto. :mrgreen:
AutumnLeaf
Michael Scofield

Ja zawsze lubiłam grać w siatkę i myślałam, że jestem całkiem dobra, ale moja wuefistka (a żebyś mor%ą na jeża...) wyprowadziła mnie z błędu mówiąc, że według niej to ja 'macam kury' Oo pssssss.
madamebutterfly
Mahone

heh...
ja jeszcze lubię pływać kajakiem... chociaż to taka z deka naciągana "dyscyplina sportowa.."
nie żebym była w tym dobra, po prostu lubię ^^
Nero
Lincoln Burrows

pograć najbardziej lubię w piłkę nożną, lubię też pływać w basenie
a poooglądać w tv to snooker i piłkę nożną
PatuŚ
Michael Scofield

AutumnLeaf pisze:
że według niej to ja 'macam kury' Oo pssssss
Czyzbys odbijała jedna reka ?? Jesli tak to standardowe powiedzenie wf-istów " hej jak grasz ! x3%8&& jedną ręką to sie kury maca " ^^ haha

Lubie tez tenis stołowy ...popularny ping pong :-D zawsze pykam sobie z siostrą i sasiadami , w zeszłym roku na obozie nawet wygrałam turniej , lubie tez szachy - co tez jest może naciaganym sportem ale zawsze :-P
Mahonia
T-Bag

PatuŚ pisze:
ubie tez szachy - co tez jest może naciaganym sportem ale zawsze
Dokładnie, ja też lubię szachy i jak mam czas i ochotę to sobie pogrywam z bratem ;-) Ping-pong też jest fajny, ale ja niestety nie mam gdzie grać i czym bo paletki mi sie popsuły :-/
Scylla
Fernando Sucre

Tylko nie szachy. Ale muszę przyznać że gram jak już naprawdę nie mam co robić. Czyli tak raz do roku. :mrgreen:
B...
Michael Scofield

Szachy....za spokojne dla mnie, ciezko sie przy tym "wyzyc" xD

a ping-pong jest niemozliwy...jak nie trafiam w stół to chetnie rzuciłabym rakietka w przeciwnika^^
kiedys jak grałam w debla z kolega to go popchnełam na sciane, bo sie troszke wkurzyłam jak przegrywalismy xD cóz...ja sie do takich sportów chyba nie nadaje :lol: :roll: :lol:
AutumnLeaf
Michael Scofield

Czyzbys odbijała jedna reka ?? Jesli tak to standardowe powiedzenie wf-istów " hej jak grasz ! x3%8&& jedną ręką to sie kury maca " ^^ haha
ehehe a możliwe, ale tak mi było chyba najwygodniej skoro zawsze przebijałam xD nie liczy się styl, tylko efekty ;p
Scylla
Fernando Sucre

B... pisze:
Szachy....za spokojne dla mnie, ciezko sie przy tym "wyzyc" xD
Popieram. Lubię szybkie i agresywne gry. Czyli piłka nożna, siatkówka, ręczna. Ale ostatnio coś zaczęłam oglądać snookera. ( od dwóch lat). Nawet fajna dyscyplina. Moim ulubionym zawodnikiem jest Ronnie O'Sullivan oczywiście.
Sebo
Michael Scofield

PatuŚ pisze:
lubie tez szachy
Ja też ;-) Gra wymagając myślenia a nie sprawności fizycznej, wciągająca? pewnie dla niektórych tak, wcześniej grałem często, teraz nie mam kiedy i szachy zgubiłem.
Piotras003
T-Bag

Szachy to jak dla mnie zbyt skomplikowana gra jak pamietam to zawsze przegrywałem ,i jak ktos potrafi w to grac to nalezy mu sie wielki szacun bo niesamowicie mocno trzeba sie na myslec aby wygrac ;-)
Mahonia
T-Bag

Ja z moim bratem (naprawdę dobrym) tylko raz wygrałam :-P A tak to nikt inny w rodzinie oprócz nas nie umie grać ;-) Kiedyś w szkole ograłam na turnieju taka jedną jędzę z mojej klasy, ale miała potem minę :-D
Laraa
Tweener

Taekwondo, Muay thai, koszykówka, snowboard :)
sylwek1005
Sara Tancredi

pilka nozna, boks,aikido :-P
Wróć do „Sport”